دستگاه میکسر پودر powder-mixer-machine

فروش دستگاه میکسرپودر

قیمت دستگاه میکسرپودر

خرید میکسر پودری افقی

دستگاه بلندر یا میکسر پودر

قیمت میکسر پودر کوچک

دستگاه میکسر ادویه

دستگاه میکسر صنعتی

قیمت ریبون بلندر

امروزه در اکثر صنایع برای مخلوط کردن انواع پودر ها از دستگاه های میکسر پودر استفاده می شود.ما در مجموعه صنعتکاران مهر ماندگار طراح و سازنده دستگاه بلندر یا میکسر پودر می باشیم شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت دستگاه میکسر پودر و همچنین خرید میکسر پودر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.ماشین سازی صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع دستگاه میکسرپودر ( ریبون بلندر (با متد های جدید در ظرفیتهای ،100، 300 ،200، 400، 600 ، 800 ، 1000، 1500، 2000 ،3000  5000، لیتری می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975
میکسر پودر

نحوه کارکرد دستگاه میکسر پودر ribbon belender

در این نوع میکسر ها دو نوع پره وجود دارد .بدلیل کشیده شدن دو جهت پره حول محور یک شفت در دو مسیر جداگانه جهت ترکیب دو یا چند نوع پودر در زمان کوتاه باعث میکس دقیق مواد می‌شود .  .در این نوع میکسر ها به دلیل پره کشی بصورت مارپیچی و رفت و برگشتی در تمام جهات حرکت کرده و مواد مختلف را  با درصد بالا و در زمان کوتاه به صورت کاملا یکنواخت با هم ترکیب نموده تا در نهایت یک مخلوط همگن و خمیری شکل بدست آید .قطر شافت اصلی حامل پره ها بسته به عواملی مانند چگالی، دانه بندی و نوع مواد دارد

دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر ) 

 میکسرپودر ، ریبون بلندر ، ساخت ماشین سازی صنعت کاران مهر تماما  از جنس استیل 316 (st) و یا 304 (st )  است . که ( ضدزنگ و ضدخش می باشد)  که بنا به سفارش مشتری از جنس آهن نیز ساخته می‌شود.برای جابجایی دستگاه و سهولت حرکت دادن آن از چرخ در زیر پایه ها استفاده شده است .جهت ترکیب پودر با مایعات اسانسی این دستگاه قابلیت نصب نازلها ی مه پاش  جهت مایعات رقیق  را داشته و با توجه به تغییر ویسکوزیته مواد و نوع و حجم مایع  در نوع نازل و نوع پمپ می توان تغییراتی ایجاد کرد تا بتوان به مرحله  اسانس پاشی به صورت افشان رسید.

سیستم اسانس پاش در تمامی مدل های میکسر  قابلیت نصب را دارد که با یک مخزن مواد تغذیه می شود و توسط یک پمپ مواد به داخل مخزن بلندر پمپاژ می گردد تا با پودر داخل دستگاه میکس شود.

 1. دریچه تخلیه دستگاه میکسر به دو صورت  (دستی ) و یا  اتوماتیک (دارای جک پنوماتیک ) می باشد.
 2. در صورت سفارش و نیاز مشتری این دستگاه به صورت دوجداره ساخته می شود .
 3. همچنین قابلیت نصب سنسور به منظور ایجاد ایمنی بیشتر در هنگام کار و اینورتور جهت کنترل سرعت را دارا می باشد .
 4. پره های کوچکتر جهت بهتر مخلوط کردن کلوخها و پودرهای بهم چسبیده  در داخل دستگاه قرار دارد  .
 5. دستگاه  فاقد هرگونه سر و صدای اضافی و لرزش می باشد .
 6. ضمانت نامه این دستگاه شامل تمامی قطعات از جمله موتور و گیربکس می باشد .
 7. از کاربرد دستگاه میکسر پودر (ریبون بلندر ) می توان در خط تولید محصولات زیر اشاره کرد :
 8. صنایع غذایی ، مواد دارویی ، خوراکی ،  مواد  شیمیایی ، پودر های گیاهی ، پودر های  صنعتی  ، پودر های شیمیایی  و محصولات  بهداشتی ، پودر های خمیری ، کودهای شیمیایی ، پودرهای مختلف با  چگالی های متنوع  ...
میکسر پودر

انواع دستگاه های میکسر پودر (ریبون بلندر )

این دستگاه در مدلهای زیر ساخته ساخته می شود :
 • میکسر افقی با مخزن U شکل با پره های ریبونی و یا پدالی
 • میکسر افقی با مخزن بشکه ای
 • میکسر افقی مخصوص محیطهای آزمایشگاهی
 • میکسر V  شکل 
 • میکسر افقی با مخزن متحرک 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975
دستگاه میکسر پودر
میکسر پودر

نمای کلی میکسر با ابعاد بزرگ

میکسر پودر
میکسر پودر
میکسر پودر بزرگ
نمای کلی میکسر از جنس آهن
میکسر پودر - استیل
نمای کلی میکسر از جنس استیل 300 لیتری
میکسر پودر
نمای کلی میکسر از جنس استیل
میکسر پودر 1000 لیتری
نمای جانبی از میکسر 1000 لیتری
میکسر پودر ارزان
قیمت میکسر پودر ارزان

ساخت دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر )

همانطور که ذکر شد دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر ) در ابعاد متفاوت با جنس بدنه مختلف تولید می گردد. شرکت صنعت کاران مهر با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر )، آماده ثبت  سفارشات دستگاههای اختصاصی می باشد. تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشدشما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
میکسر پودر
نمای نزدیک از پره های ریبون بلندر

میکسر پودر ارزان

امروزه در کارخانجات بزرگ و صنعتی برای مخلوط کردن و همگن سازی انواع مواد پودری از میکسر پودر استفاده می شود،میکسر پودر نوعی دستگاه برای مخلوط کردن به صورت همگن و با سرعت یکنواخت هر پودری از طریق پره های بزرگ می باشد که باعث افزایش سرعت تولید و همچنین افزایش راندمان کا و کیفیت محصولات می شود. ما در مجموعه صنعتکاران مهر ماندگار انواع دستگاه های میکسر پودر ارزان و با کیفیت را در کرج طراحی و تولید می کنیم شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید دستگاه میکسر پودر ارزان در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از طریق مشاوره با همکاران ما میکسر پودر ارزان در کرج را خریداری نمایید.

انواع میکسر پودر

میکسر پودر صنعتی

میکسرهای صنعتی به دلیل اینکه با خیلی از مواد شیمیایی در تماس مستقیم هستند باید مقاوم به خوردگی و از بین رفتن باشند به همین دلیل معمولا از جنس فولاد ضد زنگ تولید می شوند.دستگاه های میکسر صنعتی بنا به کارایی دارای تیغه های بلند تیز و یا پارویی پهن و کوتاه هستند.نام دیگر میکسر های صنعتی ریبون بلندر نیز می باشد.

میکسر پودر ژله

امروزه در کاخانجات تولیدی انواع ژله برای افزایش راندمان تولید و کیفیت بهتر پودر ژله از انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. میکسر پودر ژله یکی از مهم ترین دستگاه های صنعتی در این کارخانجات می باشد که با مخلوط کردن دقیق مواد سازنده پودر ژله باعث ارتقای کیفیت در پودر ژله می شود. ما در مجموعه صنعتکارن مهر ماندگار انواع دستگاه های میکسر پودر از قبیل میکسر پودر ژله و انواع میکسر های پودر صنعتی را در ابعاد و گنجایش های سفارشی طراحی و تولید می کنیم

میکسر پودر لباسشویی

دستگاه میکسر پودر لباسشویی و یک نوع جدید از مخلوط کن پودر لباسشویی با کارایی بالا می باشد که می توان از این دستگاه های میکسر پودر لباسشویی در کارخانجات تولید پودر لباسشویی به منظور هرچه بیشتر مخلوط کردن مواد پودر لباسشویی با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد ما در مجموعه صنعتکاران مهر ماندگار انواع میکسر پودر لباسشویی با قیمت مناسب و کیفیت را در ابعاد و گنجایش های مختلف طراحی و تولید کرده ایم.

میکسر پودر قهوه

 میکسر پودر قهوه با مخلوط کردن پودر قهوه هر نوع ماده ای دیگر با آن باعث ایجاد تولید قهوه ای کاملا پودر شده و همگن می شود. ما در مجموعه صنعتکاران مهر ماندگار طراح و سازنده انواع میکسر پودر قهوه در کرج می باشیم، شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید میکسر پودر قهوه با شماره های بالا تماس حاصل نمایید.
آدرس : کرج، جاده قزل حصار، خیابان سعدی، مجتمع صنعتی، پلاک 11، ماشین سازی صنعت کاران مهر
آدرس : کرج، جاده قزل حصار، خیابان سعدی، مجتمع صنعتی، پلاک 11، ماشین سازی صنعت کاران مهر
همراه : 09124617975
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
info.skmco@yahoo.com