دستگاه درب بند

امروزه در بیشتر کارخانجات و کارگاه های صنعتی و تولیدی در خط بسته بندی از انواع دستگاه های بسته بندی استفاده می شود که باعث افزایش راندمان تولید می شوند. دستگاه درب بند یکی از دستگاه های مهم در امر بسته یندی در کارخانجات است که برای گذاشتن درب انواع بطری و انواع ظروف درب دار مورد استفاده قرار می گیرد که باعث افزایش سرعت تولید می شوند. ما در مجموعه صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع دستگاه درب بند در کرج می باشیم که انواع دستگاه درب بند به سه صورت دستگاه اتوماتیک درب بند،دستگاه نیمه اتوماتیک درب بند و دستگاه درب بند دستی را طراحی و تولید می کنیم. برای خرید دستگاه درب بند در کرج و همچنین دریافت قیمت دستگاه درب بند در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
 
همراه : 09124617975   |     تلفکس: 02634817497

دستگاه درب بند

انواع دستگاه درب بند 

از مهم ترین مراحل در صنعت بسته بندی به ویژه بسته بندی مواد غذایی ، عملیات دربندی است. در خط تولید صنایع غذایی ، پس از مرحله پر کردن محصولات ، نوبت به مرحله درب بند میرسد که توسط دستگاه درب بند اتوماتیک انجام می شود. دستگاه دربند در مدلهای مختلف و با اندازه و اشکال متنوع برای هر شکل، جنس و اندازه ظروف تولید می شود. دستگاه درب بند ظروف گرد و دستگاه درب بند ظروف کتابی ، از پر کاربردترین دستگاه های دربند می باشند. انواع دستگاه دربند از لحاظ ساختار و عملکرد و بسته به شکل و جنس ظرف، شامل دستگاه درب بند تمام اتوماتیک، دستگاه درب بند نیمه اتوماتیک، دستگاه درب بند دستی می شود.

نحوه کارایی دستگاه درب بند

 

دستگاه درب بند دستی

با ساختن یک هد مناسب درب مورد نظر و نصب آن به یک دریل ستونی یا یک فشنگی باد می توان یک درب بند دستی ارزان قیمت ساخت.

دستگاه درب بند اتوماتیک

دستگاه درب بند اتوماتیک قابلیت گذاشتن درب و بستن درب روی ظروف گرد و کتابی به طور تماماً اتوماتیک طـراحی شده است، به طـوری که درب داخـل سورتر ریخته می شود توسط شـوت به صـورت یکنواخت و منظم به روی ظــرف هـدایت شده و فـرمان کارکـرد و عملکرد سورتر به وسیله سنسور چشمی که بر روی شوت تعبیه شده انجام می گیرد.

مشخصات فنی دستگاه درب بند اتوماتیک

دستگاه درب بند یا دربند در انتهای نوار نقاله پرکن قرار گرفته و به محض رویت ظرف توسط چشم الکترونیکی هد درب بند با سیستم پنوماتیک به پایین آمده و با چرخش ، درب ظروف را بسته و به بالا بر می گردد. سرعت درب گذاری دستگاه 1500 عدد درب در ساعت می باشد.

دستگاه درب بند نیمه اتومات

دستگاه درب بند نیمه اتومات دارای یک و نیم متر نوار نقاله که در امتداد دستگاه پرکن قرار میگیرد و همچنین مستقلا نیز قابل استفاده میباشد . عملکرد آن به گونه ای است که می بایست ابتدا درب روی بطری قرار داده شود سپس بری پلاستیکی یا شیشه ای روی نوار نقاله گذاشته شود تا بطری به سمت هد حرکت کرده و درب بندی انجام شود .

مزایای استفاده از دستگاه درب بند

  • ایده آل و اقتصادی برای هر نوع درب
  • مناسب برای انواع درب با کمترین تعویض قطعات
  • تغییرات آسان و کم هزینه برای تعویض سایز و نوع درب
  • دستگاه درب بندی برای انواع درب فلزی، پمپی، اسپری، فلیپ تاپ و انواع درب های معمولی
  • عدم محدودیت بطری و ظرف جهت درب بندی

خرید دستگاه درب بند در کرج

قیمت دستگاه درب بند در کرج

بهترین دستگاه درب گذار در کرج

تعداد بازديد : 2777
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp