میکسر مایعات دوجداره

در بیشتر کارخانجاتی که اکثر مایعات و مواد خمیری نیاز به مخلوط شدن از انواع میکسر مایعات استفاده می شود. میکسر مایعات دو جداره دارای تیغه هایی قوی تر از میکسر مایعات تک جداره است که برای همزدن انواع مایعات با انواع مواد پودری استفاده می شود که باید به حالت خمیری در بیاید. و بیشتر در مواردی استفاده می شود که مواد مخلوط شده نیاز به گرمای غیر مستقیم داند.از میکسر مایعات دوجداره قبل از میکس کردن مواد در میکسر اصلی جهت یکنواخت سازی مواد و رسیدن به کیفیت بهتر خمیر استفاده می شود. این نواع میکسر معمولاً جهت آماده سازی مواد خمیر کلوچه، بیسکوییت و کیک اسفنجی استفاده می شود. طراحی این میکسر به گونه ای است که برای مدت طولانی نیازی به تمیر و سرویس ندارد. ما در صنعتکاران مهر طراح و سازنده انواع میکسر مایعات دو جداره در ظرفیت ها و گنجایش های مختلف هستیم. برای خرید دستگاه میکسر مایعات دو جداره در کرج می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و بهترین میکسر مایعات دو جداره در کرج را خریداری نمایید.
 
شماره تماس ماشین سازی صنعت کاران مهر

 09124617975  |   02634817497

 
 

مشخصات فنی دستگاه میکسر مایعات دو جداره

جنس بدنه میکسر مایعات دوجداره مایعات خمیر از نوع استیل می باشد که همین ویژگی باعث افزایش کیفیت محصول شده است. از این میکسر مایعات برای آماده سازی خمیر انواع کیک و کلوچه و بیسکوییت های متنوع استفاده می شود، کیک ها، دارای تنوع های بسیار زیادی هستند و همچنین کلوچه و بیسکوییت نیز، دارای تنوع بی نظیر به علاوه ابعاد مختلف می باشد و داشتن میکسر دوجداره مایعات دوجداره می تواند توان شما را برای تولید افزایش می دهد.

بهترین میکسر مایعات دو جداره

دستیابی به بهترین خمیر در تولید کیک و کلوچه و بیسکوییت ، راز موفقیت در صنعت مواد غذایی در بخش کیک و کلوچه و بیسکوییت است. چنانچه شما بتوانید از بهترین میکسر مایعات استفاده کنید، میتوانید با طراحی خوب یک محصول جدید، بهترین بیسکوییت ها و کلوچه و کیک ها را تولید و به بازار عرضه کنید. دستیابی به این خمیر باید با استفاده از بهترین میکسر دوجداره مایعات باشد. این میکسر به دلیل استفاده از دور مناسب در دقیقه و شکل و اندازه پره ها با طراحی بسیار اثربخش زاوایای پرده های میکسر باعث تولید بهترین کیفیت خمیر می شود.برای خرید بهترین میکسر مایعات دو جداره در کرج با ما در صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید.

قیمت میکسر مایعات دوجداره در کرج

ما در مجموعه صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع دستگاه میکسر مایعات دو جداره در کرج می باشیم برای دریافت قیمت میکسر مایعات دو جداره در کرج با ما در صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید تا بهترین میکسر مایعات در کرج را خدمت شما ارائه می کنیم.
تعداد بازديد : 461
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp