استرچ پالت دروازه ای

با پیشرفت ماشین آلات صنعتی و نیاز جوامع تولیدی و بسته بندی، مدل های مختلفی از دستگاه های صنعتی پدید می آید که دارای قابلیت و امکانات بهتری نیز می باشد. استرچ پالت دروازه ای یکی از چند مدل دستگاه استرچ پالت بسته بندی می باشد که در مجموعه صنعت کاران مهر با طراحی مهندسی شده ای ساخته می شود. 

 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09124617975 | 026-34817497

ساختار استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای را می توان مشابه مدل دکل گردان دانست. دلیل این نام گذاری به این خاطر می باشد که در این مدل با چرخش ستون به دور پالت، عمل سلفون کشی اتفاق می افتد. دستگاه استرچ پالت دروازه ای دارای یک محیط و محفظه بسته است که پالت های محصولات از درب ورودی وارد مرکز دستگاه می شود و پالت در مکان مورد نظر قرار می گیرد. به دلیل این حالت دستگاه، به آن مدل دروازه ای می گویند. استرچ پالت دروازه ای دارای امکانات بهتری نسبت به دیگر مدل های استرچ پالت می باشد اما مناسب هر کسب و کاری نیست و برای تولیدات تعداد بالا مناسب می باشد. ساختار استرچ پالت دروازه ای دارای بخش هایی مانند تنظیم میزان کشش سلفون تا 3 برابر، تنظیم سرعت گردش دکل، تنظیم سرعت حرکت عمودی تکیه گاه سلفون، تنظیم مکث تکیه گاه سلفون برای استرچ کردن بالا و پایین پالت و همچنین تنظیم تعداد لایه های سلفون بر روی پالت محصول نیز می باشد. این دستگاه به دلیل داشتن چارچوب دروازه ای شکل قطعات با ارتفاع بالای دو متر و سنگین را به سادگی بسته بندی می نماید.
 
استرچ پالت دروازه ای

مشخصات دستگاه استرچ پالت دروازه ای

از مشخصات استرچ پالت دروازه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سرعت سلفون پیچی در مدل دروازه ای بسیار بالا است.
از استهلاک کمی برخوردارند چون به طور مستقیم با وزن محصول در ارتباط نیست.
این مدل استرچ پالت نیاز به فضای بزرگی دارند که باید حتما در جای مناسبی قرار بگیرند.
این دستگاه برای هر وزنی طراحی شده است و محدودیتی در وزن پالت و محصولات وجود ندارد.
استرچ پالت دروازه ای امکان استفاده از نوار نقاله را برای سهولت بخشیدن به کار و افزایش سرعت پالت پیچی را نیز دارند.
از آن جا که استرچ پالت دروازه ای به کف زمین متصل می شود باید سطح مورد نظر مستحکم باشد و از کف سازی مناسبی برخوردار باشد.

نحوه کار دستگاه استرچ پالت دروازه ای

مکانیزم دستگاه استرچ پالت دروازه ای به این گونه می باشد که توسط جک پالت یا لیفتراک و یا نوار نقاله، پالت محصول مورد نظر به درون محفظه دستگاه منتقل می شود. سپس قسمتی از نایلون استرچ به پالت گره زده می  شود و با شروع به کار دستگاه، دکل دستگاه به دور پالت می چرخد. با چرخش دکل به دور پالت، کشش در سلفون ایجاد می شود و به دور محصولات پیچیده می شود. در عملکرد استرچ پالت دروازه ای، هم سرعت دکل گردان قابل تنظیم است و هم می توان سرعت حرکت سلفون به سمت بالا و پایین را تنظیم نمود و همچنین تعداد لایه های پیچش را نیز می توان مشخص کرد.
جهت استعلام قیمت دستگاه استرچ پالت دروازه ای و اطلاع از نحوه سفارش این دستگاه بسته بندی می توانید با واحد فروش مجموعه صنعت کاران مهر تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

استرچ پالت دستی

استرچ پالت صفحه گردان

استرچ کردن (سلفون‌کشی) انواع چمدان، ساک‌دستی، کیف و بسته‌های دیگر در فرودگاه ها

قیمت دستگاه استرچ پالت به عوامل بسیاری مانند نوع دستگاه،‌ مکانیزم عمل و بسیاری از فاکتورهای دیگر بستگی دارد.

به نوع و اندازه محصولات تولیدی شما بستگی دارد. صنایع بزرگ معمولاً از دستگاه‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند؛ اما تولیدی‌های کوچک استرچ پالت دستی را انتخاب می‌کنند.

تعداد بازديد : 883
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp