استرچ پالت مرغکدار

دستگاه استرچ پالت مرغکدار از مدل های دستگاه استرچ پالت بسته بندی می باشد که در مجموعه صنعت کاران مهر با طراحی خوبی ساخته شده و به فروش می رسد. از استرچ پالت مرغکدار می توان در بسته بندی و سلفون پیچی محصولات بر روی پالت بهره گرفت.
 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09124617975 | 026-34817497

دستگاه استرچ پالت مرغکدار

دستگاه استرچ پالت مرغکدار از ایجاد تغییرات جزئی در دستگاه استرچ پالت فراهم شده که سبب کاربرد های مختلف این دستگاه در صنایع گوناگون شده است. دستگاه استرچ پالت مرغکدار دارای یک شاسی اصلی، صفحه گردان به منظور حرکت محصول، یک دکل و نگهدارنده استرچ برای حرکت عمودی نایلون استرچ و همچنین یک شاخک مرغک دار برای نگهداری محصول از بالا که نصب آن بر روی دکل انجام شده، می باشد. استرچ پالت به منظور بسته بندی بهتر و ایده آل دارای تنظیماتی می باشد که می توان بنا به نیاز خود دستگاه را تنظیم نمود. از این تنظیمات دستگاه می توان به کنترل سرعت صفحه گردان، کنترل سرعت حرکت عمودی نایلون استرچ، تنظیم ارتفاع استرچ، تنظیم ارتفاع مرغک، تنظیم تعداد پیچش نایلون و... اشاره کرد.
 
استرچ پالت مرغکدار

کاربرد استرچ پالت مرغکدار

استرچ پالت مرغکدار به منظور بسته بندی پالت هایی که خیلی طویل بوده و احتمال دارد بر اثر فشار وارده در زمان استرچ، دچار ریزش شوند به کار برده می شود. همچنین در سلفون پیچی محصولاتی که سطح اتکای پایینی بر روی صفحه گردان دارند این امکان را فراهم می آورد که از مرغک استفاده نموده و مانع مشکل شود.

عملکرد دستگاه استرچ پالت مرغک دار

در فرآیند استرچ پیچی با استرچ پالت مرغک دار، با توجه به ارتفاع محصولات پالت، باید ارتفاع شاسی مرغک و ارتفاع میکروسوئیچ قطع کن مکث بالای استرچ پالت را تنظیم نمود. همچنین تنظیم سرعت دستگاه ضروری بوده، سپس با قرار دادن محصول بر روی صفحه گردان و فشار کنترل پنوماتیک، جک مرغک عمل می کند و سبب نگه داشتن محصول می شود. بعد از گره زدن نایلون به پالت و شروع به کار دستگاه، عملیات استرچ پیچی انجام می شود.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید استرچ پالت مرغکدار با کارشناسان ما در صنعت کاران مهر تماس بگیرید
تعداد بازديد : 737
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
حسن نظام زاده
|
130/10/18 - 15:25
0
1
سلام وقتتون بخیر میزان تحمل دستگاه تا چند تن است ؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
130/10/19 - 08:26
با سلام و وقت بخیر
ممنون از توجه شما. می توانید برای دریافت اطلاعات مورد نیاز در مورد این دستگاه با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp