فروش پرکن پمپی ارزان قیمت در کرج

فروش پرکن پمپی ارزان قیمت در کرج در ماشین سازی صنعت کاران مهر انجام می شود. پرکن پمپی یکی از زیر مجموعه های دستگاه پرکن مایعات به شمار می آید که در مجموعه های تولیدی بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.
جهت اطلاع از قیمت پرکن پمپی در کرج با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

فروش پرکن پمپی در کرج

منظور از پر کن پمپی، یکی از مکانیزم های پر کردن در دستگاه پرکن مایعات می باشد. دستگاه پرکن مایعات که یکی از دستگاه های پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد با عملکردی که دارد سبب تسریع در کار تولید می شود. با استفاده از پرکن مایعات می توان انواع مایعات رقیق و غلیظ را در ظروف مختلف، تزریق نمود. تعداد نازل های تزریق در این دستگاه بنا بر نیاز مشتری و تولیدی که دارد، قابل تغییر می باشد.
فروش پرکن پمپی در کرج برای مجموعه های تولیدی برای پر کردن مایعات در ظروف مختلف، توسط صنعت کاران مهر انجام می شود.

 
فروش پرکن پمپی ارزان قیمت در کرج
 

دستگاه پرکن پمپی

پرکن مایعات برای پر کردن مایعات رقیق و غلیظ، ساختار متفاوتی دارد و از مکانیزم های مختلفی برای پر کردن مایعات در ظروف استفاده می کند.
به طور کلی سه مکانیزم پرکن پمپی، پرکن ثقلی و پرکن سیلندر پیستونی برای تزریق مایعات با هر نوع گرانروی ای وجود دارد. هر کدام از این روش ها ممکن است برای مایعی مناسب و برای مایعی دیگر کارا نباشد. از این جهت انتخاب درست مکانیزم تزریق اهمیت ویژه ای دارد.
 مکانیزم پمپی برای انواع مایعات قابل استفاده است. اما به دلیل ماهیت کارکرد برای موادی همچون گریس سرد که چسبندگی زیادی دارند بسیار گزینه مطلوبی حساب می شود. پرکن پمپی جهت تامین انرژی برای تزریق مواد از پمپ استفاده می کند و دستگاه پرکن مایعاتی که از این مکانیزم بهره می برد را دستگاه پرکن پمپی می نامند.
پر کن سیلندر پیستون نیز روشی دیگر است که در ماشین آلات اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و دقت بالایی دارد. به دلیل ثابت بودن حجم تعیین و تنظیم شده ،خطای مقدار تزریق مواد خیلی کم می باشد به همین علت در مایعات با غلظت زیاد از این روش استفاده می شود.

نحوه کار دستگاه پرکن مایعات پمپی

عملکرد دستگاه های پرکن مایعات به روش اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود و این موضوع جدا از نوع مکانیزم دستگاه می باشد. دستگاه پرکن پمپی نیز از این قاعده مستثنی نیست. دستگاه های پرکن پمپی اتوماتیک عموما بر اساس زمان کار می کنند. به این صورت که ظرفیت های مختلف از 450 سی سی تا عموما 20 لیتر را با استفاده از تعریف کردن زمان در سیستم یکپارچه دستگاه پرکن پمپی، به کار می گیرند.
به طور مثال دستگاه در طول ۵ ثانیه ۵۰۰ سی سی از مواد شما را می تواند در بطری تزریق کند. و هر چه زمان تزریق را بالاتر ببرید، دستگاه می تواند ظرفیتی بیشتر از ۵۰۰ سی سی را تزریق کند. از این رو از دستگاه پرکن پمپی، بجز پر کردن چند محصول با یک دستگاه، می توان در پر کردن محصولات در ظروف و بطری های مختلف با ظرفیت متفاوت نیز استفاده نمود.

قیمت فروش پرکن پمپی در کرج

جهت اطلاع از قیمت فروش پرکن پمپی در کرج با این مجموععه تماس گرفته و دستگاه مورد نیاز خود را نیز سفارش دهید. قیمت فروش پرکن پمپی در کرج بسیار اقتاصدی و مناسب عرضه می شود.
تعداد بازديد : 621
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp