مرکز فروش میکسر پودر صنعتی در البرز

مرکز فروش میکسر پودر صنعتی در البرز با کیفیت بالا و قیمت مناسب در مجموعه ماشین سازی صنعت کاران مهر عرضه می شود. میکسر پودر صنعتی یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های صنعتی در صنایع مختلف محسوب می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز فروش میکسر پودر صنعتی و اطلاع از قیمت های آن با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

میکسر پودر صنعتی در البرز

این دستگاه در کشور ما غالبا با نام دستگاه میکسر پودر شناخته می شود. اما در مجموعه های تولیدی، این دستگاه دارای نام های دیگری نظیر ریبون بلندر، میکسر پودر صنعتی، همزن صنعتی، مخلوط کن پودری، دستگاه بلندر، میکسر پودری و … نیز می باشد. میکسر پودر صنعتی در البرز در مجموعه های مختلفی برای مخلوط کردن انواع مواد پودری با درجه سختی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
مرکز فروش میکسر پودر صنعتی در البرز

عملکرد دستگاه میکسر پودر صنعتی

دستگاه میکسر پودر صنعتی با استفاده از یک موتور گیربکس قدرت را به پره های خود انتقال می دهد. درون مخزن این دستگاه  دو گروه پره یا تیغه قرار دارد که به یک شفت محکم اتصال دارند. پره های کوچک و پره های بزرگ همزمان توسط نیروی موتور به شفت به گردش در می‌آیند و ابتدا پره های کوچکتر، پودر را از وسط به کناره‌ها برده و سپس پره‌های بزرگ، پودر را دوباره وسط می‌کشند.
این نوع گردش پره در دقت میکس تأثیر بسزایی دارد. پروانه‌ یا پره‌های میکسر پودر ، باید دارای مهندسی دقیقی باشند تا بتوانند مواد اولیه پودری را یکنواخت میکس ‌کنند.

انواع دستگاه میکسر پودر صنعتی

میکسر پودر با مخزن ثابت

یکی از پر استفاده ترین نوع میکسر پودر است که مخزن دستگاه افقی و ثابت است و پره های بلندر در آن چرخش دارد. حداکثر زمان صرف شده با این دستگاه به منظور ترکیب پودر 10 الی 15 دقیقه است. استفاده از درب های لولایی روی مخزن به منظور جلوگیری از ایجاد گرد و غبار در حین کار از محاسن دیگر این دستگاه است.

میکسر پودر با مخزن گردان

در این نوع میکسر پودر مخزن نیز همانند تیغه های بلندر به گردش در می آید تا پودرهای باقی مانده در کف مخزن نیز ترکیب شوند تا دقت میکس به دست آمده بالاتر باشد. صنایع دارویی از موارد استفاده میکسر پودر با مخزن گردان است. مخزن این ماشین از ظرفیت 50 تا 2000 لیتر تولید می شود.

میکسر پودر اسانس پاش

در بسیاری از صنایع پودرها با اسانس های مایع ترکیب می شوند تا ماده مورد نظر به دست آید. برای این منظور از میکسر پودر مجهز به مخزن اسانس استفاده می شود. در هنگام کار، مخزن تعبیه مقداری از اسانس را تزریق می کند تا به ترکیب نهایی اضافه شود.

میکسر پودر دو جداره

برخی ترکیبات خاص در صنایع شیمیایی و حتی دارویی برای درست ترکیب شدن و رسیدن به دقت مورد تایید نیاز است تا دما در هنگام فرآیند میکس تغییراتی داشته باشد. در بین جداره مخزن این دستگاه روغن ریخته می شود تا در زمان مورد نظر دمای مخزن را تغییر دهد.

میکسر پودر عمودی

میکسر پودر عمودی به صورت استوانه ای است که در زیر به یک مخروط می رسد. در مرکز استوانه ماردونی وجود دارد که مواد را از قسمت پایینی مخزن (قسمت مخروطی) گرفته و به بالای مخزن منتقل می کند. خروجی اسکرو در قسمت بالای مخزن است و مواد از خروجی، دوباره به درون مخزن ریخته می شود. انجام دائم این فرایند باعث ترکیب مواد می گردد. مخزن دارای یک ورودی و یک شیر یا دریچه خروجی می باشد که معمولا هردو در قسمت پایین میکسر تعبیه شده اند. از معایب این میکسر می توان به زمانبر بودن فرآیند میکس اشاره کرد.

خرید میکسر پودر صنعتی در البرز

شما مشتریان عزیز می توانید برای تهیه دستگاه میکسر پودر صنعتی در البرز با مجموعه صنعت کاران مهر تماس گرفته و دستگاه مورد نیاز خود را سفارش دهید تا با توجه به درخواست شما، با ظرفیت مورد نظر ساخته شود.
تعداد بازديد : 586
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp