میکسر مایعات تک جداره

ما در مجموعه صنعتکاران مهر انواع میکسر مایعات در ابعاد و گنجایش های مختلف را طراحی و تولید می کنیم برای خرید میکسرمایعات تک جداره با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.در صنعت در بخش های مختلف نیاز به اختلاط مایعات و یا میکس شدن مایعات می باشد بعضی از مایعات براحتی با هم ترکیب و میکس می شوند و فقط کافیست داخل محفظه ای یا  مخزنی قرار بگیرند که همزنی با دور تقریبی 60 دور در دقیقه داشته باشند تا ترکیب یکسان بدست آید اما بعضی از مایعات نیاز به میکسر یا یا میکسر تانک  با سرعت و ویژگی های خاص  می باشد که بعضی  از میکسرتانک ها  دارای چند همزن با توان و سرعت دوران متفاوت می باشد. مایعاتی که شامل ترکیباتی هستند که به راحتی با دیگر مایعات میکس نمی شوند از این میکسرها استفاده می شود.برای خرید میکسر مایعات تک جداره با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین میکسر مایعات را خریداری نمایید.


 
شماره تماس ماشین سازی صنعت کاران مهر

 09124617975  |   02634817497

 

خرید میکسر مایعات تک جداره 

هنگاهی که بخواهیم مایعات با ویسکوزیته بالا را با  مایعات با ویسکوزیته پایین مثل آب ترکیب کنیم نیاز به نوعی میکسرهایی داریم که میکسر هموژنایزر گفته می شود اساس کار این میکسرها که داخل مخزن نصب می شود و تقریبا شبیه میکسر تانکها می باشد  بدین صورت می باشد که مایعات توسط پروانه هایی به داخل محفظه هموژنایزر کشیده می شود و توسط نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی ایجاد شده از درون سوراخهای ریز گذشته به صفحات ثابت برخورد کرده  و بدین صورت مایعات کاملا همگن و یا هموژن خواهند شد در بعضی از هموژنایزرها این روند چند مرحله تکرار می گردد تا یک مایع با ترکیب همگن بدست آید. از این نوع میکسرتانک ها و یا میکسرهموژنایزرها مخزنی در صنعت آرایش  بهداشتی مواد شیمیایی صنایع غذایی و مایعات شوینده با غلظت بالا  و دیگر قسمت های صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید میکسر مایعات تک جداره با ما در مجموعه صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی میکسر مایعات تک جداره

  • دارای سه ردیف پروانه با سرعت دوران تا 60 دور در دقیقه 
  • مجهز به الکتروموتور 4 کیلو وات و گیربکس متناسب 
  • مجهز به کنترل دور الکترونیکی اینورتر 4 کیلو وات متناسب با الکتروموتور فوق العاده قوی
  • دارای قدرت تحمل فشار 1 بار در داخل میکسر 
  • دارای پورت های ورودی و خروجی
 

قیمت میکسر مایعات تک جداره

میکسر مایعات تک جداره در اصل برای همگن کردن و یا جدا کردن چربی شیر در کارگاههای تولید لبنیات و ماست بندی ها طراحی و ساخته شد ، ولی به علت گران بودن تجهیزات تولید و فرآوری شیر یا همان پروسس تانک استیل ( دیگ پخت شیر ) ، واحد های کوچک با قرار دادن مشعل در زیر این میکسر ها از انها به عنوان سیستم های پخت شیر ماست بندی نیز استفاده میکنند. برای دریافت قیمت میکسر مایعات تک جداره در کرج با شماره های بالا تماس حاصل نمایید.

بهترین میکسر مایعات تک جداره

بهترین میکسر مایعات تک جداره،میکسر مایعاتی هستند که در عین کیفیت مطلوب قیمتی مناسب نیز داشته باشند ما در مجموعه صنعت کاران مهر  بهترین میکسر مایعات تک جداره را خدمت شما کار آفرینان گرامی عرضه می کنیم شما می توانید برای خرید انواع میکسر مایعات با مشاوران متخصص ما در ماشین سازی صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید.
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp