استرچ پالت رولی

استرچ پالت رولی یکی از نمونه های دستگاه استرچ پالت بسته بندی می باشد که با استفاده از آن می توان محصولاتی مانند توپ های رول کاغذ، کابل، نایلون، الیاف های پارچه ای و... را بسته بندی نمود. استرچ پالت رولی در کف خود دو عدد غلطک دارد که به عنوان نگهدارنده رول می باشد و سبب می شود رول در جای خود بچرخد. به منظور هم سطح شدن غلطک های دستگاه استرچ با زمین باید در محیطی فرورفته و هم تراز قرار بگیرد. با سلفون پیچی رول های سنگین، جابجایی آن ها نیز راحت تر نیز می شود. در استرچ پالت رولی همانند دستگاه استرچ پالت دروازه ای با چرخیدن نایلون استرچ و دکل محصول فرآیند سلفون پیچی انجام می شود. مجموعه صنعت کاران مهر سازنده انواع دستگاه استرچ پالت در مدل های مختلف می باشد که با کیفیت بالایی آن ها را عرضه می کند و در سراسر کشور به فروش می رساند.
فروش استرچ پالت رولی هم به صورت نقد و هم اقساطی با پرداخت چک امکان پذیر می باشد. این دستگاه را می توانید همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور خریداری نمائید.
 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09124617975 | 026-34817497

عملکرد دستگاه استرچ پالت رولی

برای سلفون پیچی به دور محصول با استفاده از این دستگاه، ابتدا رول محصول را بر روی غلطک های کف قرار داده سپس نایلون استرچ را در مرکزیت رول تنظیم می کنند، بعد از وصل کردن قسمتی از نایلون به بخشی از محصول و شروع به کار دستگاه، دکل دستگاه دور محصول می چرخد و رول های محصول توسط غلطک های تعبیه شده در دستگاه به گردش در می آیند. با چرخش دورانی همزمان دکل به دور محصول و رول، به شکل مناسبی بسته بندی می شود. تنظیمات دستگاه استرچ رولی شامل تنظیم میزان کشش سلفون، کنترل سرعت گردش دکل و دوران رول می باشد.

 
استرچ پالت رولی

قیمت استرچ پالت رولی

استرچ پالت رولی به دلیل این که بسیار کاربردی برای محصولات استوانه ای شکل می باشد، کاربرد خوبی در صنایع مختلف دارد و قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن سبب شده که خرید آن برای تولیدکنندگان به سهولت امکان پذیر باشد. قیمت استرچ پالت رولی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:
  • نوع استرچ پالت: استرچ پالت ها در انواع مختلفی مانند دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید می شوند. قیمت استرچ پالت ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است.
  • ظرفیت استرچ پالت: استرچ پالت ها با ظرفیت های مختلفی تولید می شوند. قیمت استرچ پالت ها با توجه به ظرفیت آن ها متفاوت است.
  • جنس استرچ پالت: استرچ پالت ها از جنس های مختلفی مانند فلز و پلاستیک ساخته می شوند. قیمت استرچ پالت ها با توجه به جنس آن ها متفاوت است.
  • کیفیت استرچ پالت: کیفیت استرچ پالت نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. استرچ پالت های با کیفیت بالاتر، قیمت بالاتری دارند.
در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل می پردازیم:
نوع استرچ پالت
استرچ پالت ها در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شوند. استرچ پالت های دستی برای بسته بندی پالت ها با تعداد کم یا متوسط مناسب هستند. استرچ پالت های اتوماتیک برای بسته بندی پالت ها با تعداد زیاد مناسب هستند. قیمت استرچ پالت های دستی معمولاً کمتر از قیمت استرچ پالت های اتوماتیک است.
ظرفیت استرچ پالت
استرچ پالت ها با ظرفیت های مختلفی تولید می شوند. ظرفیت استرچ پالت، تعداد پالت هایی را که می توان در هر ساعت بسته بندی کرد، تعیین می کند. ظرفیت استرچ پالت معمولاً بر حسب تعداد پالت در ساعت بیان می شود. قیمت استرچ پالت ها با افزایش ظرفیت، افزایش می یابد.
جنس استرچ پالت
استرچ پالت ها از جنس های مختلفی مانند فلز و پلاستیک ساخته می شوند. استرچ پالت های فلزی معمولاً مقاوم تر و طول عمر بیشتری دارند. استرچ پالت های پلاستیکی معمولاً سبک تر و ارزان تر هستند.
کیفیت استرچ پالت
کیفیت استرچ پالت نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. استرچ پالت های با کیفیت بالاتر، از قطعات با کیفیت و با دوام ساخته شده اند. این استرچ پالت ها عملکرد بهتری دارند و طول عمر بیشتری دارند.
در هنگام خرید استرچ پالت رولی، باید به عوامل ذکر شده توجه داشته باشید تا بتوانید استرچ پالتی با کیفیت و با قیمت مناسب خریداری کنید.

مزایای استرچ پالت رولی

استفاده از دستگاه استرچ پالت رولی مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

سرعت و دقت بالا: دستگاه استرچ پالت رولی می تواند پالت ها را به سرعت و با دقت بالا بسته بندی کند. این امر باعث می شود که فرآیند بسته بندی پالت ها به طور موثرتری انجام شود.
صرفه جویی در زمان و هزینه: دستگاه استرچ پالت رولی می تواند زمان و هزینه بسته بندی پالت ها را کاهش دهد. این امر به دلیل سرعت و دقت بالای دستگاه استرچ پالت رولی است.
کیفیت بالای بسته بندی: دستگاه استرچ پالت رولی می تواند بسته بندی پالت ها را با کیفیت بالایی انجام دهد. این امر به دلیل استفاده از فیلم استرچ با کیفیت بالا و دستگاه استرچ پالت رولی با عملکرد مناسب است.
ایمنی بیشتر: دستگاه استرچ پالت رولی می تواند پالت ها را به طور ایمن بسته بندی کند. این امر به دلیل استفاده از فیلم استرچ با استحکام بالا و دستگاه استرچ پالت رولی با عملکرد مناسب است.
دستگاه استرچ پالت رولی در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع تولیدی و غیره کاربرد دارد. این دستگاه برای بسته بندی انواع پالت ها از جمله پالت های مواد غذایی، پالت های دارویی، پالت های شیمیایی، پالت های تولیدی و غیره استفاده می شود.

در ادامه به برخی از کاربردهای خاص دستگاه استرچ پالت رولی اشاره می کنیم:

بسته بندی مواد غذایی: دستگاه استرچ پالت رولی برای بسته بندی مواد غذایی مانند مواد غذایی خشک، مواد غذایی تازه، مواد غذایی منجمد و غیره استفاده می شود.
بسته بندی داروها: دستگاه استرچ پالت رولی برای بسته بندی داروها مانند داروهای خشک، داروهای مایع، داروهای تزریقی و غیره استفاده می شود.
بسته بندی مواد شیمیایی: دستگاه استرچ پالت رولی برای بسته بندی مواد شیمیایی مانند مواد شیمیایی خشک، مواد شیمیایی مایع، مواد شیمیایی خطرناک و غیره استفاده می شود.
بسته بندی محصولات تولیدی: دستگاه استرچ پالت رولی برای بسته بندی محصولات تولیدی مانند قطعات یدکی، ابزارآلات، محصولات فلزی و غیره استفاده می شود.
دستگاه استرچ پالت رولی، ابزاری کاربردی و مفید است که می تواند به بهبود فرآیند بسته بندی پالت ها کمک کند.
تعداد بازديد : 993
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp