استرچ پالت رولی

استرچ پالت رولی یکی از نمونه های دستگاه استرچ پالت بسته بندی می باشد که با استفاده از آن می توان محصولاتی مانند توپ های رول کاغذ، کابل، نایلون، الیاف های پارچه ای و... را بسته بندی نمود. استرچ پالت رولی در کف خود دو عدد غلطک دارد که به عنوان نگهدارنده رول می باشد و سبب می شود رول در جای خود بچرخد. به منظور هم سطح شدن غلطک های دستگاه استرچ با زمین باید در محیطی فرورفته و هم تراز قرار بگیرد. با سلفون پیچی رول های سنگین، جابجایی آن ها نیز راحت تر نیز می شود. در استرچ پالت رولی همانند دستگاه استرچ پالت دروازه ای با چرخیدن نایلون استرچ و دکل محصول فرآیند سلفون پیچی انجام می شود. مجموعه صنعت کاران مهر سازنده انواع دستگاه استرچ پالت در مدل های مختلف می باشد که با کیفیت بالایی آن ها را عرضه می کند و در سراسر کشور به فروش می رساند.
 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09124617975 | 026-34817497

عملکرد دستگاه استرچ پالت رولی

برای سلفون پیچی به دور محصول با استفاده از این دستگاه، ابتدا رول محصول را بر روی غلطک های کف قرار داده سپس نایلون استرچ را در مرکزیت رول تنظیم می کنند، بعد از وصل کردن قسمتی از نایلون به بخشی از محصول و شروع به کار دستگاه، دکل دستگاه دور محصول می چرخد و رول های محصول توسط غلطک های تعبیه شده در دستگاه به گردش در می آیند. با چرخش دورانی همزمان دکل به دور محصول و رول، به شکل مناسبی بسته بندی می شود. تنظیمات دستگاه استرچ رولی شامل تنظیم میزان کشش سلفون، کنترل سرعت گردش دکل و دوران رول می باشد.

 
استرچ پالت رولی

قیمت استرچ پالت رولی

استرچ پالت رولی به دلیل این که بسیار کاربردی برای محصولات استوانه ای شکل می باشد، کاربرد خوبی در صنایع مختلف دارد و قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن سبب شده که خرید آن برای تولیدکنندگان به سهولت امکان پذیر باشد. 
تعداد بازديد : 498
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp