استرچ پالت صفحه گردان

یکی از بهترین روش ها برای بسته بندی کردن محصولات و قطعات مختلف که بر روی پالت چیدمان می شوند، سلفون کشی با استفاده از دستگاه استرچ پالت صفحه گردان است. استرچ پالت گردان یکی از مدل های دستگاه استرچ پالت می باشد که به منظور سلفون کشی به دور محصول به کار می رود. استرچ پالت گردان را می توان ابزاری قدرتمند در نایلون کشی محصولات به شمار آورد. طراحی و ساخت انواع مدل های استرچ پالت در مجموعه ماشین سازی صنعت کاران مهر با کیفیت بالایی امکان پذیر است. تمامی دستگاه های ساخته شده در این مجموعه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که با خیالی آسوده می توانید با توجه به نیاز مجموعه خود استرچ پالت مورد نظر را انتخاب نمائید.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید
09124617975 | 026-34817497
 

استرچ پالت صفحه گردان

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دارای یک صفحه گردان می باشد. کاربرد استرچ پالت صفحه گردان را می توان در استرچ کردن محصولاتی دانست که وزن بالایی ندارند. صفحه گردان این دستگاه فلزی بوده که غلطک هایی در زیر آن تعبیه شده است که سبب می شود پالت هایی از کالا ها با وزن و ابعادی مشخص، بر روی آن قرار گرفته و به راحتی صفحه گردان را به منظور استرچ کردن بچرخاند. از مهم ترین ویژگی های استرچ پالت صفحه گردان می توان به دارا بودن قابلیت پیش کشش به منظور صرفه جویی در مصرف نایلون استرچ دانست. به این صورت که نایلون استرچ خود دارای خاصیت ارتجاعی است و با پیش کشش این دستگاه می توان از نایلون استرچ به خوبی استفاده نمود.

استرچ پالت صفحه گردان

عملکرد دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

استرچ پالت صفحه گردان به منظور استرچ کردن کالا ها فرآیندی را طی می کند. پالت محصول توسط لیفتراک یا جک پالت بر روی صفحه گردان دستگاه قرار می گیرد و قسمتی از نایلون به گوشه ای از پالت توسط اپراتور گره زده می شود. می توان کشش سلفون را تنظیم نمود به این صورت که اگر نایلون استرچ استاندارد باشد قابلیت کشش سه برابری خواهد داشت. سرعت چرخش صفحه گردان و سرعت حرکت اهرم نایلون استرچ نسبت به هم تنظیم می شود که با شروع به کار دستگاه صفحه گردان به چرخش می افتد و با بالا و پایین شدن اهرمی که نایلون استرچ را حمل می کند به خوبی سلفون به دور پالت محصول کشیده می شود. تنظیم تعداد لایه های نایلون استرچ به دور محصول قابل تنظیم می باشد. این روش نایلون کشی به دور محصول به سرعت انجام می شود که سبب بازدهی بالایی در راندمان کاری می گردد.

استرچ پالت صفحه گردان دوبل

یکی از قابلیت هایی که استرچ پالت صفحه گردان ایجاد می کند، توانایی ساخت آن در مدل صفحه گردان دوبل می باشد که بسیار اقتصادی عمل می کند. به این صورت که با داشتن یک دکل و دو صفحه گردان، قادر است دو پالت از محصولات مختلف در اندازه و شکل گوناگون را همزمان با هم سلفون پیچی کند که بسیار با صرفه است.

استرچ پالت دوبل

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد استرچ پالت صفحه گردان و مدل دوبل آن و نحوه سفارش این دستگاه با کارشناسان ما در صنعت کاران مهر تماس حاصل نمائید.

استرچ پالت حرارتی

استرچ پالت صفحه گردان

جلوگیری از ریزش محصولات، بسته بندی محکم، بسته بندی انواع پالت کارتن با هر سایز ابعاد و اندازه، بسته بندی همزمان چند کارتن بر روی پالت، مشخص بودن کالا از زیر پوشش نایلون استرچ و...

دستگاه استرچ پالت با در هم پیچیدن نایلون ها به دور کالا های مختلف در ابعاد و اندازه های مختلف باعث ایجاد تعادل بین آن ها می شود.

دستگاه استرچ پالت به کمک رول های پلاستیکی شفاف که به آن فیلم استرچ گفته می شود کار بسته بندی محصولات را آسان و با دقت انجام می دهد.

تعداد بازديد : 852
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp