دستگاه اسکرو (مارپیچ)

اسکرو (مارپیچ) برای انتقال مواد پودری توسط الکتروموتور مورد استفاده می باشد. دستگاه اسکرو، جهت انتقال  سریع پودرهای غذایی دارویی صنعتی شیمیایی به کار برده می شود.این دستگاه  دارای یک مخزن تغذیه و لوله اسکرو می باشد که زاویه آن به اندازه  حجم کار قابل تنظیم است.
اسکرو مارپیچ توسط یک مخزن ذخیره که زیر فلنج توسط پیچ نصب شده، به صورت افقی کار می کند.در انتهای اسکرو یک خروجی با قطر 10 سانتیمتر تعبیه شده است، که روی آن نازل نصب  گردیده و می تواند بالا و پایین شود.
دستگاه اسکرو توسط اپراتور و با فشار پدال شروع به کار می کند، در انتها وقتی وزن کیسه یا ظرف به مقدار تعیین شده رسید فرمان قطع به صورت خودکار به موتور صادر می شود.

مشخصات فنی دستگاه اسکرو (مارپیچ)

  • موتور بکار رفته با قدرت 2 اسب بخار 
  • گیربکس ایرانی
  • برق مورد نیاز 3 فاز

کاربرد دستگاه اسکرو (مارپیچ)

دستگاه اسکرو در صنعت و جابجایی مواد جامد و نیمه جامد از جمله صنایع غذایی،تراشه چوب، زیتون، دانه های غلات و …. از درون مخزنِ دپو به درون مخزن و یا محل مورد نظر دارد.
دستگاه اسکروقابلیت استفاده برای انواع مواد با دانسیته نسبتا بالایی دارد.همچنین توان الکتروموتور آن با توجه به طول و قطر اسکرو  از نیم اسب تا ۳۰ اسب قابل تغییر است.قطر لولۀ اسکرو معمولا  مابین ۸ تا ۳۵ سانتیمتر بسته به حجم مواد جهت انتقال،طراحی می­گردد. 
صنعت کاران مهر -09124617975-دستگاه اسکرو مارپیچ
                                       
تعداد بازديد : 728
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp