دستگاه چسب زن

یکی از راه های بسته بندی و پلمپ کردن بسته های کارتن استفاده از دستگاه چسب زن می باشد که در شرکت صنعت کاران مهر تولید و به مشتریان ارائه می شود. دستگاه چسب زن کارتن یکی از ابزارهای پرکاربردی است که آخرین مرحله پک را  انجام می دهد که می توان کارتن های مختلف را با سرعت بالا بسته بندی نمود.
یکی از اقتصادی ترین ابزارها برای بسته بندی در بازار دستگاه چسب زن می باشد که در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای همین دستگاه چسب زن اهمیت زیادی پیدا کرده است.
اگر کسب و کار شما به بسته بندی و کارتن نیاز دارد بهتر است که از دستگاه چسب زن استفاده نمایید که برای تهیه و خرید آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

دستگاه چسب زن چیست

دستگاه چسب زن چیست؟ دستگاه چسب زن همان طور که از نام آن پیداست می تواند برای بسته بندی و چسب زدن انواع کارتن ها مورد استفاده قرارمی گیرد. این دستگاه دارای انواع، سایزها، مدل ها و اشکال مختلف است و به صورت نیمه اتوماتیک، اتوماتیک، فول اتوماتیک وجود دارد که در بازار عرضه می شود.
با استفاده از آن می توانیم کارتن های مختلفی با ابعاد متنوع و وزن های مختلفی بر روی این دستگاه قرار دهیم و زیر و روی کارتن را چسب بزنیم. همچنین طول عمر این دستگاه بالا بوده و می تواند برای مدت زیادی کار نماید.

 
دستگاه چسب زن

انواع چسب زن

انواع چسب زن کارتن در مدل های متنوع و دسته بندی های مختلف به فروش می رسد. چیزی که باعث تفاوت مدل ها و ساختارهای مختلف در این دستگاه می شود، نحوه عملکرد و تعداد موتور در این دستگاه می باشد. در بعضی از این دستگاه ها از دو موتور و در برخی از سه  موتور استفاده می شود.
با شناختن انواع و مدل های دستگاه چسب زن به شما مشتریان کمک می شود تا بهترین محصول را متناسب با کسب و کار خود تهیه نمایید.
به طور کلی دستگاه های چسب زن را می توان به انواع مختلف تقسیم نمود که به شرح ذیل می باشد:
  • دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک
  • دستگاه چسب زن فول اتوماتیک
  • دستگاه چسب زن کارتن دو موتوره نیمه اتوماتیک ( مناسب برای کارتن های زیر 16 کیلوگرم)
  • دستگاه چسب زن کارتن سه موتوره نیمه اتوماتیک ( مناسب برای کاتن های بالای 16 کیلوگرم)
  • دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک با دربند

مزایای استفاده از چسب زن کارتن

این دستگاه را می توان در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار داد.
داشتن سرعت عملکرد بالا و افزایش بهره وری در هنگام بسته بندی 
کاهش هزینه ( با استفاده از دستگاه چسب زن کارتن اتوماتیک، به راحتی می توان هزینه ها را تا حد زیادی کاهش داد.)
کاهش نیروی انسانی به دلیل چسب زدن زیر و روی کارتن هم زمان توسط دستگاه
انتخاب بهترین دستگاه چسب زن برای کسب و کارهای مختلف، می تواند نتایج خوب و مطلوبی برای کاربران به همراه داشته باشد. مشتریان قبل از هر اقدامی بهتر است که با کارشناسان در این زمینه مشورت نموده تا بتوانند بهترین دستگاه را خریداری نمایند.

دستگاه چسب زن

قابل استفاده در کارخانه‌ها و صنایع مختلف دارای قابلیت چسب زدن هم‌زمان زیر و روی کارتن

این دستگاه‌ها علاوه بر ایمنی هنگام کار، به فرآیند بسته‌بندی سرعت و نظم می‌بخشند. دستگاه چسب زنی کارتن، می‌تواند چسب را به‌درستی و در کوتاه‌ترین زمان، بدون ایجاد حباب در زیر و روی کارتن قرار دهد. این محصول دارای عملکردی عالی با سرعت بالا است و بدون ایجاد حباب یا چروک در چسب، کارتن را به بهترین شکل بسته‌بندی می‌کند

دستی ، نیمه اتوماتیک ، اتوماتیک.

ساده ترین و ارزان ترین نوع تجهیزات مورد استفاده برای چسب زدن کارتن بسته بندی، دستی می باشند و منبع انرژی جانبی در آنها قرار نمیگیرد. دستگاه چسب زن دستی دارای بدنه پلاستیکی بوده و رول های چسب پهن درون آنها قرار میگیرد. سپس چسب را روی لبه درب کارت قرار داده و دستگاه با دست کشیده شده و نوار چسب روی بسته چسبیده میشود و در نهایت با لبه دو تیغه اضافه چسب بریده خواهد شد

تعداد بازديد : 748
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp