دستگاه میکسر مایعات ( عمودی )

در صنعت برای مخلوط کردن انواع مواد با یکدیگر از دستگاه های میکسر استفاده می شود که هم سرعت و هم راندمان تولید افزایش می یابد، که متناسب با ماهیت ماده ی مورد نظر نوع میکسر تغییر پیدا می کند. در کارخانجات بزرگ مانند کارخانجات دارویی،غذایی و آرایشی و بهداشتی که به مخلوط کردن انواع مایعات با یکدیگر نیاز است از دستگاه های میکسر مایعات استفاده می شود،از مخلوط کن های مایعات فقط زمانی که یکی از مواد به حالت ماده باشد می توان استفاده کرد در غیر این صورت باید از انواع میکسر پودری استفاده شود. مخلوط کن مایع را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی نمود: مخلوط کن از مایع که در آنها حداقل یک فاز مایع وجود دارد و مخلوط کن های فاز جامد که در آن ها فاز مایع یا گاز وجود دارد.
 
شماره تماس ماشین سازی صنعتکاران مهر 

 09124617975  |   02634817497

دستگاه میکسر مایعات

انواع میکسر مایعات

در کارخانجات صنعتی از مایعات با ویسکوزیته مختلفی استفاده می شود که بنا به ویسکوزیته مایع نوع میکسر متفاوت می شود برخی مایعات نیاز به مخلوط شدن در انواع میکسر تانک ها را دارند که بعضی  از میکسرتانک ها  دارای چند همزن با توان و سرعت دوران متفاوت می باشد. مایعاتی که شامل ترکیباتی هستند که به راحتی با دیگر مایعات میکس نمی شوند از این میکسرها استفاده می شود.
نوعی دیگر از مخلوط کن های مایع در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیر که برای ترکیب چند مایع با ویسکوزیته مختلف است برای مثال هنگاهی که بخواهیم مایعات با ویسکوزیته بالا را با  مایعات با ویسکوزیته پایین ترکیب کنیم نیاز به میکسر هموژنایزر داریم، اساس کار این میکسرها به این صورت است که داخل مخزن نصب می شود و تقریبا شبیه میکسر تانکها می باشند . مایعات توسط پروانه هایی به داخل محفظه هموژنایزر کشیده می شود و توسط نیروی گریز از مرکز و حرکت دورانی ایجاد شده از درون سوراخهای ریز گذشته به صفحات ثابت برخورد کرده  و بدین صورت مایعات کاملا همگن و یا هموژن خواهند شد در بعضی از هموژنایزرها این روند چند مرحله تکرار می گردد تا یک مایع با ترکیب همگن بدست آید.میکسر هموژنایزر یا همان میکسر مایعات که با نام هایی نظیر میکسر برش بالا، میکسرهای روتور استاتور، هموژنایزرهای برش بالا و میکسر هموژنایزر هم شناخته می شود.

میکسر مایعات تک جداره 

در صنایع لبنی برای پخت شیر باید از مخازن میکسر دار استفاده کرد. در کارگاه های تولید لبنایت سنتی و یا ماست بندی های تازه تاسیس بعلت نداشتن سرمایه کافی دستگاههای ساده و اولیه مورد استفاده قرار میگرفت . از آنجاییکه ما از سالهای دور در پروسه بروز رسانی این تاسیسات همواره فعالیت داشتیم بر آن شدیم تا با ساخت مخازن تک جداره میکسر دار از آلودگی های موجود در این کارگاهها جلوگیری نماییم به همین علت مخازنی از جنس استیل به همراه پایه و شیر و اتصالات و میکسر ساخته و در معرض فروش قرار گرفته است.برای خرید میکسر مایعات تک جداره در کرج با ما در صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید.

میکسر مایعات دو جداره

دستیابی به بهترین خمیر در تولید کیک و کلوچه و بیسکوییت ، راز موفقیت در صنعت مواد غذایی در بخش کیک و کلوچه و بیسکوییت است. چنانچه شما بتوانید از بهترین میکسر مایعات استفاده کنید، میتوانید با طراحی خوب یک محصول جدید، بهترین بیسکوییت ها و کلوچه و کیک ها را تولید و به بازار عرضه کنید. دستیابی به این خمیر باید با استفاده از بهترین میکسر دوجداره مایعات باشد. این میکسر به دلیل استفاده از دور مناسب در دقیقه و شکل و اندازه پره ها با طراحی بسیار اثربخش زاوایای پرده های میکسر باعث تولید بهترین کیفیت خمیر می شود.برای خرید بهترین میکسر مایعات دو جداره در کرج با ما در صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید.

دستگاه میکسر مایعات

 مزیت استفاده از میکسر مایعات( مخلوط کننده هموژنایزر)

  • درصد بالای اختلاط
  • نیاز به حداقل زمان اختلاط
  • انعطاف پذیری بالا
  • مصرف حداقل انرژی
  • نصب آسان
  • افزایش راندمان و سرعت تولید
  • ایمنی بیشتر در تماس با مواد خطرناک و اسیدی
همچنین باید گفت میکسرهای مایعات دارای مزایای متعددی هستند. این دستگاه‌ها به صورت خودکار یا دستی عمل می‌کنند و برای مخلوط کردن و همگن سازی مواد مایع استفاده می‌شوند. مزایای استفاده از این دستگاه‌ها شامل موارد زیر است:

1. همگن سازی: میکسرهای مایعات به خوبی مواد را همگن می‌کنند و از ایجاد لایه‌ها یا تفاوت‌های ظاهری در محصولات جلوگیری می‌کنند.
2. کارآیی بالا: این دستگاه‌ها به صورت خودکار عمل کرده و بهبود کارآیی و کاهش زمان مورد نیاز برای تهیه محصولات منجر می‌شوند.
3. کاهش هزینه: استفاده از میکسرهای مایعات منجر به کاهش هزینه‌های تولید، افزایش بهره‌وری و کاهش ضایعات می‌شود.
4. انعطاف‌پذیری: این دستگاه‌ها قابلیت تنظیم سرعت و دما را دارند که به تنظیم دقیق فرآیندهای مختلف تولید کمک می‌کند.
5. بهداشت و ایمنی: استفاده از میکسرهای مایعات در فرآیندهای تولید بهبود بهداشت و ایمنی را فراهم می‌کند.

با توجه به این مزایا، میکسرهای مایعات در صنایع مختلف، از جمله صنایع شیمیایی، غذایی، دارویی و نفت و گاز، کاربرد گسترده‌ای دارند.

قیمت میکسر مایعات 

شما مشتریان عزیز می توانید برای دریافت قیمت میکسر مایعات و همچنین خرید میکسر مایعات با ما در ماشین سازی صنعتکاران مهر تماس حاصل نمایید و بهترین میکسر مایعات در کرج را خریداری نمایید. قیمت دستگاه‌های میکسر مایعات بستگی به اندازه، قدرت، و ویژگی‌های فنی آن‌ها دارد. همچنین نوع موادی که قرار است مخلوط شود نیز تأثیرگذار است. 
دستگاه میکسر مایعات در صنایع مختلفی استفاده می‌شود از جمله صنایع شیمیایی، مواد غذایی، دارویی، نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع نساجی و پلاستیک. این دستگاه برای مخلوط کردن و همگن سازی مواد مایع به کار می‌رود.

فروش دستگاه میکسر مایعات اقساطی

از امکانات خوبی که شرکت فنی مهندسی صنعت کاران مهر برای مشتریان خود فراهم کرده، استفاده از خرید شرایطی قسطی با پرداخت چک می باشد تا مشتریان عزیز بتوانند خرید غیر نقدی نیز داشته باشند. این روند سبب استقبال بسیاری از کارفرمایان شده تا بتوانند در طی چند ماه هزینه سفارش دستگاه مورد نیاز خود را نیز پرداخت کنند. فروش دستگاه میکسر مایعات اقساطی در سراسر کشور امکان پذیر بوده و همراه با گارانی یک ساله شرکتی و خدمات پس از فروش ده ساله نیز می باشد.
تعداد بازديد : 3572
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
عبدالرحمن خداجو
|
13100/06/2 - 11:23
0
2
لیست قیمت میکسرها
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
13100/06/3 - 12:27
لطفا برای دریافت مشاوره با شماره 09124617975 تماس حاصل نمایید
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp