اخبار ماشین سازی صنعت کاران مهر

میکس کردن در 7 دقیقه
میکس کردن در 7 دقیقه
سرعت در میکس کردن مواد پودری یکی از پارامتر هایی است که بسیار حائز اهمیت است. چه بسا کارخانجات بزرگ که برای بدست آوردن محصول نهایی خود نیاز به میکسر های پودر بزرگ و سنگین دارند و این که با توجه به تولید بالا در روز، نیاز به میکسر پودری دارند که از دقت و سرعت بالایی برخوردار باشد تا بتواند جوابگو نیاز های آنان نیز باشد.
طرز کار دستگاه شیرینگ
طرز کار دستگاه شیرینگ
دستگاه شیرینگ پک، دستگاهی است که برای بسته بندی انواع محصولات با استفاده از فیلم نایلون شیرینگ و همچنین حرارت باد گرم، به کار گرفته می شود. بسته بندی از مهم ترین ویژگی های یک محصول می باشد که سبب افزایش فروش محصول و بهره وری آن می شود.
لیبل شیرینگ گازی
لیبل شیرینگ گازی
دستگاه لیبل شیرینگ گازی مناسب برای لیبل های PVC می باشد که در دمای مابین 70 تا 100 درجه سانتی گراد واکنش نشان می دهند. لیبل شیرینگ گازی با توجه به مصرف کمتر سوخت گاز، نسبت به لیبل شیرینگ های برقی از نظر اقتصادی، جایگزین خوبی برای شیرینگ کردن محصولات مختلفی می باشند.
تنظیمات دستگاه شیرینگ پک
تنظیمات دستگاه شیرینگ پک
تنظیمات دستگاه شیرینگ نادی پک از نکات مهمی است که باید به آن دقت نمود تا با دقت بالایی تنظیمات آن انجام شود تا کارایی مناسب و مورد نظر را نیز داشته باشد. با تنظیم صحیح دستگاه شیرینگ پک نادی می توان از کارآیی خوب این دستگاه بهره مند شد.
خرید دستگاه استرچ پالت
خرید دستگاه استرچ پالت
دستگاه استرچ پالت از قدرتمند ترین دستگاه های صنعتی محسوب می شود که کاربرد فراوانی در بسته بندی های بزرگ دارد. از این دستگاه برای محصولاتی که روی پالت چیده می شوند استفاده می شود. در واقع در سالن های تولید بعد از اینکه محصولات بر روی پالت چیدمان شدند، به منظور جلوگیری از ریزش و بهم خوردگی بسته ها در هنگام جا به جایی پالت ها، باید توسط دستگاه استرچ پالت، سلفون کشی شوند.
بررسی کاربرد نایلون شیرینگ
بررسی کاربرد نایلون شیرینگ
نایلون شیرینگ یکی از ملزومات و تجهیزات بسته بندی محسوب می شود که به طور عمده در خطوط تولید کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع نایلون شیرینگ از پر کاربردترین محصولات در حوزه بسته بندی و نگهداری کالا ها می باشد که از پلی اتیلن ساخته شده اند.
تعمیر و نگهداری شیرینگ پک
تعمیر و نگهداری شیرینگ پک
استفاده درست و نگهداری مناسب از دستگاه شیرینگ پک سبب افزایش راندمان کاری می شود و سرویس به موقع آن عمر قطعات خود دستگاه را نیز بالا می برد، همچنین با سرویس به موقع شیرینگ پک می توان از مشکلات جزئی آن مطلع شد تا از بروز خسارت های بعدی بتوان جلوگیری نمود.
تعمیر و نگهداری استرچ پالت
تعمیر و نگهداری استرچ پالت
استرچ پالت به دلیل پالت های سنگینی که روی بستر خود می چرخاند دائماً در حال استهلاک و فشار است به همین دلیل نیاز است که از نظر نگهداری و اصول صحیح استفاده بسیار مورد توجه قرار گیرد تا در صورت مشاهده کوچکترین نقص فنی، در جهت رفع آن نیز اقدام کرد.
بسته بندی با استرچ پالت
بسته بندی با استرچ پالت
دستگاه استرچ پالت به منظور بسته بندی از نایلون استرچ برای سلفون کشی به دور محصولات استفاده می کند. پیچیدن نایلون استرچ به دور محصولات سبب می شود که یک لایه محافظتی به دور آن ها ایجاد شود که بسیار حائز اهمیت است. جنس نایلون استرچ از پی وی سی بوده و از ضخامت و شفافیت خوبی برخوردار است. قابلیت کشسانی و ارتجاعی نایلون استرچ از دیگر ویژگی های آن می باشد که سبب می شود قدرت کشش آن افزایش پیدا کند و به خوبی به دور محصول بپیچد.
میکسر دارویی چیست
میکسر دارویی چیست
دستگاه های میکسری که در زمینه دارویی مورد استفاده قرار می گیرند باید دارای قابلیت همگن سازی بالا در کمترین زمان ممکن باشند. شستشوی آسان این میکسر ها باید به راحتی انجام شود و همچنین اصول مهندسی باید در هنگام طراحی و ساخت آن ها نیز رعایت شود
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
info.skmco@yahoo.com