اخبار ماشین سازی صنعت کاران مهر

اتوماسیون بسته بندی با شیرینگ پک
اتوماسیون بسته بندی با شیرینگ پک
با روی کار آمدن دستگاه شیرینگ پک، فرآیند اتوماسیون بسته بندی با این دستگاه، از عوامل موثر در سرمایه گذاری مجموعه های تولیدی محسوب شد.این تکنولوژی در تمامی صنایع فراگیر شد و امروزه با استفاده از آن، محصولات با کیفیت بالا و سالم و مطمئن در بازار عرضه می گردند.
سیم ارت در شیرینگ پک
سیم ارت در شیرینگ پک
وظیفه اصلی سیستم ارتینگ در هر دستگاه و مداری انتقال الکتریسیته به زمین است. بدین منظور اگر از بدنه دستگاه شیرینگ پک یک رشته سیم اتصال به زمین اتصال دهیم یک سیستم ارتینگ در مدار ساخته ایم.
استرچ پیچ افقی
استرچ پیچ افقی
بهترین و مقرون به صرفه ترین حالت بسته بندی کالاهای طویل استفاده از دستگاه استرچ پیچ افقی است. ضمن به صرفه بودن مواد بسته بندی، سرعت کار به کمک این نوع دستگاه استرچ بسیار بالا می رود.
شیرینگ دوخت ال
شیرینگ دوخت ال
دوخت ال در واقع دوختی ست که می تواند نایلون کاملا خام را از رول ال برداشته و مستقیما تبدیل به پاکت نماید. در حقیقت نایلون های مورد استفاده برای این مدل دستگاه، نایلون تا شده هستند.
تفاوت فیلم شیرینگ و فیلم استرچ
تفاوت فیلم شیرینگ و فیلم استرچ
عمده‌ترین تفاوت فیلم شیرینگ و فیلم استرچ در نوع پلیمر سازنده آن‌ها و کاربردشان و در نوع و ابعاد محصولی است که توسط این نایلون‌ها بسته‌بندی می‌شود.
استرچ صنعتی و اهمیت آن
استرچ صنعتی و اهمیت آن
استرچ صنعتی کاربرد گسترده ای در تمامی صنایع دارد و برای بسته بندی انواع محصولات به کار می رود. مهم ترین کاربرد فیلم استرچ صنعتی، استفاده در دستگاه استرچ پالت می باشد.
دستگاه شیرینگ آب معدنی
دستگاه شیرینگ آب معدنی
دستگاه شیرینگ پک آب معدنی به کمک ردیف کن، بطری ها را در کنار هم قرار داده و سپس تیغه دوخت نایلون شیرینگ را دور بسته قرار می دهد تا فرآیند بسته بندی انجام شود. دستگاه شیرینگ پک آب معدنی با برق و گاز کار می کند
استرچ پالت 3 تن
استرچ پالت 3 تن
استرچ پالت نام دستگاهی است که برای بسته بندی محصولات در پایان کار تولید یک محصول مورد استفاده قرار می گیرد که از نایلون استرچ در فرآیند سلفون کشی استفاده می نماید.
شیرینگ پک دوخت از بغل
شیرینگ پک دوخت از بغل
دستگاه شیرینگ پک دوخت از بغل یکی از کاربردی ترین دستگاه های بسته بندی در صنایع مختلف به شمار می آید. از مهم ترین مزایای این دستگاه می توان مصرف انرژی بهینه، به صرفه بودن در مقایسه با بسته بندی های کارتنی و ظاهر زیبای بسته بندی را نام برد.
کاربرد دستگاه شیرینگ پک
کاربرد دستگاه شیرینگ پک
دستگاه شیرینگ پک از اصلی ترین دستگاه های خط تولید در صنایع می باشد. قیمت پایین، سرعت بالا در بسته بندی و کارایی بسیار مناسب، شیرینگ پک را به یکی از دستگاه های اصلی خطوط تولید تبدیل کرده است.
<   <<  1 2 3 4 5  ...  >>   >  

میکسرهای گرانول مشابه دستگاه میکسر پودر می باشند با این تفاوت که میکسر گرانولی دوجداره می باشند که یکی از جداره ها دما را کنترل می کند.

نوار قرقره ها تجهیزات محرک نوارنقاله غلطک ها وسایل کشیدن نوار نقاله تمیز کننده ها بارگیری نوار نقاله

شیرینگ پک برای نایلون پیچی محصولات به دما و حرارت بالا نیاز دارد تا با استفاده از تونل حرارتی خود نایلون را به دور محصول بپیچد. اما دستگاه استرچ پالت برای پیچاندن نایلون و بسته بندی محصول به کوره حرارتی نیازی ندارد.

نوار نقاله در معدن اغلب وظیفه حمل و نقل و جابجایی مواد معدنی، مواد فله ای و سنگین را بر عهده دارند. با استفاده از مکانیزم رولر زاویه دار و تسمه انعطاف پذیر، مواد سنگین از مبدا بارگیری شده و در مقصد تخلیه می شوند. درواقع نوار نقاله در معدن موجب افزایش سرعت انتقال مواد و اتوماسیون بخشی از کار می شود.

مکانیسم کار دستگاه پرکن مایعات سرکه که رقیق ثقلی می باشد، بسیار ساده است، سرکه در مخزنی در بالای دستگاه قرار گرفته و بوسیله اتصالات به نازل یا نازلهایی که در سطح پایین تری از مخزن قراردارند متصل می گردد. با باز شدن نازل فشار ثقل مخزن باعث جاری شدن سرکه به سمت پایین می گردد. در زیر نازل ها ظروف قرار گرفته و با کنترل زمان باز بودن نازل حجم مایع وارد شده به داخل ظرف یا بطری کنترل می گردد.

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
میرزکی
|
130/11/24 - 07:23
0
0
مرسی از محتوای خوب سایتتون. لطفا اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه های پر کن بدین ممنون
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
130/11/24 - 07:56
با سلام
مرسی از حسن توجه تون. بله حتما

با تشکر
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp