دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی در شرکت صنعت کاران مهر تولید می شود. پرکن مایعات از ماشین آلات پر کاربرد در صنایع مختلف به شمار می آید.
مکانیسم پرکن های سیلندر پیستونی اتوماتیک به این صورت می باشد که اپراتور ظروف را روی نوار نقاله قرار می دهد. دستگاه ظروف را به صورت2 تا 6 تایی (بسته به تعداد نازل ها) جدا کرده و در زیر نازل متوقف می کند. با حرکت پیستون بطرف جلو مواد داخل سیلندر به داخل ظرف تزریق می گردد.

هر کدام از نازل های دستگاه شامل یک محفظه استوانه ای (سیلندر) بوده که یک پیستون درون آن حرکت می کند. در دهانه پیستون شیری سه طرفه وجود دارد که در هنگام عقب رفتن پیستون مسیر مخزن به داخل سیلندر را باز می کند و در هنگام جلو آمدن پیستون مسیر سیلندر به نازل را باز می کند، تا مواد داخل سیلندر، به داخل ظرف تزریق گردد.

بعد از تخلیه سیلندر و پر شدن ظرف، پیستون به طرف عقب برگشته و خلا ایجاد شده در سیلندر باعث وارد شدن مواد از مخزن تغذیه به داخل سیلندر می گردد و سیکل بعد آغاز می گردد.
برای به حد اقل رساندن خطا اندازه و حجم سیلندر ها بستگی به اندازه ظروف داشته و برای هر ظرف از سیلندر پیستون مخصوص آن وزن استفاده می گردد.
این دستگاه دارای قابلیت پرکردن مایعات غلیظ براساس حجم سیلندر میباشد.دارای هد دربند جهت پركردن مايع ظرفشويي مي باشد كليه قسمت هاي درگير با مواد از جنس استنلس استيل مي باشد نازل ها از استيل 316 ضد خورندگي با مواد اسيدي مي باشد.

ساخت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

ساخت دستگاه پرکن مایع ظرفشویی، بسته به نوع بسته بندی نهایی، شکل ظاهری ظرف مایع ظرفشویی و ظرفیت مورد نیاز مشتری  قابل ساخت است. تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.

دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات رومیزی

قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

دستگاه های پرکن مایعات بستگی به مکانیزمی که دارند؛ بخش­ ها و قسمت­ های متفاوتی دارند؛ اما اصلی ­ترین قسمت هر دستگاه پرکن مایعات تعداد نازل­ های تزریق می­ باشد.

دو نوع مایعات رقیق و غلیظ وجود دارد و بنا به تفاوت در نوع مایعات، دستگاه های پرکن مایعات رقیق و غلیظ وجود دارد. دستگاه پرکن مایعات رقیق با مایعات رقیق و نیمه غلیظ سازگار است و دستگاه پرکن مایعات غلیظ با مایعات غلیظ سازگار است.

این دستگاه برای مایعاتی که چگالی متوسطی دارند کاربرد مناسبی ندارد.

از سیستم پرکن پمپی همانند سیستم سیلندر پیستون می توان برای پر کردن تمامی مایعات استفاده شود. اما از نظر میزان دقت این سیستم در مقایسه با پرکن سیلندر پیستونی با توجه به عواملی همچون عدم کنترل دور موتور محرک پمپ در سطح پایین تری قرار دارد.

تعداد بازديد : 577
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp