دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن  مایعات ماشین سازی صنعت کاران مهر بسیار  متنوع می‌باشد.تعداد نازلهای پرکن مایعات ازیک نازل تا ده نازل بصورت خطی بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می‌باشد .و به دو صورت اتومات و نیمه اتومات ساخته می‌شوند. پرکن های مایع اتومات دارای سه متر نوارنقاله مجهز به اینورتر و تمامی اجزاء در تماس با مواد از جنس استیل 304 نگیر می‌باشد.
دراین سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد باثقلیت و وزن خود به داخل نازلها هدایت میشود در مسیر خروجی شیرقرارداده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق PLC کنترل میشود که دقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیاربالا می‌برد.
مخزن دستگاه پرکن دارای کنترلر سطح بوده و تابلو برق ازجنس پلی استر ضدجرقه و مجهز به PLC بوده و سیستم دکل و بازو بسته شدن نازلها پنوماتیک می باشد.نازلها طوری طراحی شده که کاملا آب بند بوده و بدون چکه عمل می‌کند . دستگاه پرکن قابلیت پرکردن مایعات رقیق از 150 سیسی الی 20000 سی سی را دارامی‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975

دستگاه پرکن مایعات رقیق
نمای از سیستم نازلها 

دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی (Gravity Liquid Filling)

دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی، مناسب برای پرکردن ظروف برای انواع مایعات رقیق مانند :
انواع شوینده ها(شیشه شور ، سفید کننده، جرم گیر و…)
انواع حلال ها (تینر ، الکل ، استون و..)
انواع مایعات شیمیایی (اسید ها، آب اکسیژنه، ضد یخ ، کود های مایع و…)
انواع مایعات خوراکی (دوق،آب  ، عرقیجات ،سرکه ، آب میوه و…)

پرکن مایعات رقیق

انواع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، از آن جهت نیمه اتوماتیک می باشد که مراحل جابه جایی ظروف از طریق اپراتور انجام میشود.در مرال اولیه، اپراتور ظروف را در داخل فیکسچر تعبیه شده بر روی دستگاه قرار می دهد. پس از جای گیری ظروف در زاویه خروجی نازل، اپراتور با فشردن پدال یا شاسی شیرهای نازل، اجازه شروع عمل ثقل را صادر می کند. 
اگرچه در دستگاه های پرکن نیمه اتومات زمان شروع عمل ثقل به صورت دستی و بدون زمان بندی است، ولی در هنگام ساخت دستگاه نسبت به ظرفیت دستگاه، نوع محصول و حجم ظرف مورد نظر، زمان پایان عمل ثقل مشخص شده می باشد. نازل ها پس از طی زمان تعیین شده بسته می شوند.در دستگاه های پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، تعداد نازل های پرکن و مقدار ریزش یا تزریق مواد با مکانیزم های مختلف قابل کنترل می باشد. 
 


جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975

دستگاه پرکن مایعات رقیق قیمت
نمای کلی پرکن نیمه اتومات

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک، بدون دخالت دست قابل کاربری می باشند. روش پرکردن مایعات با دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک، بسته به نوع غلظت مایعات متفاوت و به سه روش تقسیم بندی می شود :

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک ثقلی

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک ثقلی، بیشتر برای مواد رقیقی مانند: آب معدنی، انواع نوشیدنی های گازدار و یا بدون گاز، انواع عرقیجات، مواد شیمیایی رقیق (انواع حلال ها و الکل) و...،کاربرد دارد .

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک پمپی

از این دستگاه میتوان برای مایعات رقیق و در برخی موارد برای مایعات غلیظ نیز استفاده کرد.
 

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک سیلندر پیستونی

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک سیلندر پیستون به نسبت دو دستگاه ذکر شده دارای ضریب خطای کمتر و دقت بالاتری می باش. از این دستگته نیز می توان برای مایعات رقیق و غلیظ استفاده کرد.

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات رقیق

          • اسکلت از جنس قوطی آهن ( 50*50 )

          • کاور  استیل  (304 st) یا PVC

          • مخزن 300 لیتری استیل یا PVC

         • دارای سه  تا شش متر نوار نقاله مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور

         • سیتم دکل پنوماتیک

         . قابلیت پرکردن بطری ها تا تخلیه کامل مخزن

         • تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC

         • نازلها از جنس استیل(316 st) یا PVC (با توجه به خورندگی مواد)
دستگاه پرکن اتوماتیک مایعات رقیق
نمای کلی پرکن اتوماتیک

ساخت دستگاه پرکن مایعات

برای ساخت دستگاه پرکن مایعات، نسبت به شکل ظاهری و ظرفیت مورد نیاز مشتری دستگاههای  متفاوتی قابل ساخت است. به عنوان مثال ساخت دستگاه پرکن مایعات مواد شوینده با ساخت دستگاه پرکن مایعات حلال دارای طرح و ابعاد متفاوتی است. برای ساخت دستگاه پرکن مایعات نیاز به اطلاعات دقیق از : نوع محصول، ابعاد بسته بندی و ظرفیت تولید، است.
شرکت صنعت کاران مهر با سالها تجربه در ساخت دستگاه پرکن مایعات آماده ارائه خدمات و سفارشات دستگاههای اختصاصی،می باشد.تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
info.skmco@yahoo.com