دستگاه پرکن مایعات رقیق

دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی صنعت کاران مهر بسیار  متنوع می‌باشد. تعداد نازلهای پرکن مایعات ازیک نازل تا ده نازل بصورت خطی بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می‌باشد .و به دو صورت اتومات و نیمه اتومات ساخته می‌شوند. پرکن های مایع اتومات دارای سه متر نوارنقاله مجهز به اینورتر و تمامی اجزاء در تماس با مواد از جنس استیل 304 نگیر می‌باشد.
دراین سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد باثقلیت و وزن خود به داخل نازلها هدایت می شود در مسیر خروجی شیرقرارداده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق PLC کنترل میشود که دقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیاربالا می‌برد.
مخزن دستگاه پرکن دارای کنترلر سطح بوده و تابلو برق ازجنس پلی استر ضدجرقه و مجهز به PLC بوده و سیستم دکل و بازو بسته شدن نازلها پنوماتیک می باشد. نازل ها طوری طراحی شده که کاملا آب بند بوده و بدون چکه عمل می‌کند . دستگاه پرکن قابلیت پرکردن مایعات رقیق از 150 سیسی الی 20000 سی سی را دارامی‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975

دستگاه پرکن مایعات رقیق
نمایی از سیستم نازل ها 

دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی (Gravity Liquid Filling)

دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی، مناسب برای پرکردن ظروف برای انواع مایعات رقیق مانند :
انواع شوینده ها(شیشه شور ، سفید کننده، جرم گیر و…)
انواع حلال ها (تینر ، الکل ، استون و..)
انواع مایعات شیمیایی (اسید ها، آب اکسیژنه، ضد یخ ، کود های مایع و…)
انواع مایعات خوراکی (دوغ، آب ، عرقیجات ، سرکه ، آب میوه و…)

پرکن مایعات رقیق

 


دستگاه پرکن مایعات رقیق ثقلی در اکثر مواقع از سیستم حجمی ( ثقلی ) ساخته می شود ولی دربعضی موارد می توان از سیستم سیلندر پیستون در آن استفاده کرد. به طور کلی می توان از دستگاه پرکن مایعات در موارد گسترده ای در صنایع مختلف استفاده نمود.

بیشتر بدانید: عوامل موثر بر قیمت پرکن مایعات

انواع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، از آن جهت نیمه اتوماتیک می باشد که مراحل جابه جایی ظروف از طریق اپراتور انجام میشود.در مرال اولیه، اپراتور ظروف را در داخل فیکسچر تعبیه شده بر روی دستگاه قرار می دهد. پس از جای گیری ظروف در زاویه خروجی نازل، اپراتور با فشردن پدال یا شاسی شیرهای نازل، اجازه شروع عمل ثقل را صادر می کند. 
اگرچه در دستگاه های پرکن نیمه اتومات زمان شروع عمل ثقل به صورت دستی و بدون زمان بندی است، ولی در هنگام ساخت دستگاه نسبت به ظرفیت دستگاه، نوع محصول و حجم ظرف مورد نظر، زمان پایان عمل ثقل مشخص شده می باشد. نازل ها پس از طی زمان تعیین شده بسته می شوند.در دستگاه های پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، تعداد نازل های پرکن و مقدار ریزش یا تزریق مواد با مکانیزم های مختلف قابل کنترل می باشد. 
 


جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975

دستگاه پرکن مایعات رقیق قیمت
نمای کلی پرکن نیمه اتومات

بله، تمامی ماشین آلات تولید شده در صنعت کاران مهر دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش نیز می باشند.

از نازل های موجود در دستگاه پرکن می توان به این موارد اشاره کرد: نازل پرکن مخروطی وارونه، مویرگی، نشیمن مخروطی، سرریز، نازل کد بندی شده، نازل پرکن اسید، نازل آب بند استیل

سه روش پر کردن مایعات در ظروف وجود دارد، پر کن ثقلی، پرکن پمپی و پر کن سیلندر پیستونی، که آخرین مورد از بهترین روش های پر کردن مایعات در ظروف به شمار می آید.

با افزودن تعداد نازل های دستگاه پر کن مایعات در خطوط تولید بزرگ با تعداد تولید بالا در روز، می توان راندمان کاری را افزایش داد.

عسل مانند دیگر مایعات غلیظ برای پر شدن در ظروف، از دستگاه پرکن مایعات غلیظ که ساختار به خصوصی دارد، بهره می گیرد.

با بکارگیری نازل های تزریق که دارای ساختار مهندسی شده ای می باشند، دقت تزریق در ظروف مایعات، تضمین شده است.

روش پمپی یکی از مکانیزم های معمول برای پرکردن مایعات به شمار می رود، این دستگاه برای پر کردن مایعات غلیظ بسیار کاربردی می باشند ولی با این اوصاف این دستگاه برای طیف زیادی از مایعات کاربرد دارند

آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp