دستگاه پرکن مایعات غلیظ

همانطوری که از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم کارکرد این دستگاه پرکردن مواد توسط  سلیندر پیستون می‌باشد.دستگاههای  پرکن های سیلندر پیستونی  ماشین سازی صنعت کاران مهر به صورت  خطی به تعداد سیلندرهای زوج از دوسیلندر تا ده سیلندر بنا به سفارش  مشتری  ویا به صورت روتاری ساخته می‌ شود.کاربرد پرکن سلیندر پیستونی جهت مایعات غلیظ می‌باشد. یکی از بهترین و پرکاربرد ترین ماشین آلات صنعتی ، پرکن مایعات غلیظ است که به صورت پمپی ، ثقلی و پیستونی عمل میکند در دو نوع تمام اتومات و نیمه اتومات وجود دارد و برای صنایع بسته بندی مخصوصا پرکن عسل به کار میرود که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز است. ما در مجموعه صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع ماشین آلات بسته بندی می باشد برای خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 

خرید پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن مایعات غلیظ از سری ماشین آلات پرکن مایعات است که برای پر کردن و انتقال مایعات غلیظ یا مایعاتی که ویسکوزیته بالایی دارند (مقاومت آنها برای جاری شدن زیاد است)، در صنایع بسته بندی کاربرد دارد. سیستم پرکن دستگاه پرکن مایعات غلیظ، سیلندر پیستون است و در بین روش های ثقلی و پمپی بهترین روش پر کردن برای این پرکن مایعات است.
 

       دستگاه پرکن مایعات غلیظ   قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ

 

ویژگی دستگاه پرکن مایعات

 • حجم دستگاه براساس مقدارحجم ظرف طراحی و ساخته می‌شود . بطور مثال برای پرکردن ظروف یک لیتری حجم سیلندر 1000 سی سی ساخته می‌شودکه دستگاه را می‌توان از 100الی فقط 1000 سی سی تنظیم کرد وبکار گرفت بدنه وروکش و سیلندر و پیستون تمام وازجنس استیل 304  (st ) نگیر می‌باشد.
 • دستگاه پرکن مایعات غلیظ اتومات سیلندر پیستون دارای سه متر نوا ر نقاله می‌ باشد

 • مجهز به اینورترجهت تنظیم دور موتور، تابلو برق آن از جنس پلی استر ضد جرقه و مجهز به PLC است.

 • جهت پرکردن مایعات بسیارغلیظمانند موم و عسل از مخزندو جداره با سیستم  گرم  کننده استفاده می شود که این روش باعث می شود تا موادغلیظ کمی گرم شده و روندگی بهترداشته باشد راندمان پرکردن ظروف با سرعت بالاترانجام گیرد.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات غلیظ

 • از این دستگاه در پرکردن انواع مایعات غلیظ مانند : روغن موتور ، گیریس ، عسل  ، موم ، مایع ظرفشویی  ، مایع دستشویی ، انواع روغنهای خوراکی  ، روغنهای صنعتی ، مواد غلیظ شیمیایی و ....... استفاده می شود .
 • نسبت به شکل ظاهری و ظرفیت مورد نیاز مشتری دستگاههای پرکن  متفاوتی قابل ساخت است.
 • این دستگاه در مدل های تک ، دو ، چهار ، شش، هشت و سایر نازل های در خواستی مشتری می باشد.
 • دارای مخزن تمام استیل جهت  پرکردن مایعات غلیظ می باشد .
 • این دستگاه در دو مدل پرکن اتومات( ps 100 ) و مدل پرکن نیمه اتومات ( ps110 ) ساخته میشود
صنعت کاران مهر - 09124617975- پرکن سیلندر پیستون

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات غلیظ

 • شاستی از قوطی آهن (40x40)
 • مخزن 200 لیتری استیل 304 نگیر
 • دارای سه متر نوار نقاله استیل مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور
 • روکش کاور استیل 304 نگیر
 • دکل پنوماتیک
 • تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC

قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ

ما در مجموعه صنعتکاران مهر طراح و تولید کننده انواع دستگاه پرکن مایعات در کرج می باشیم برای خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ و همچنین دریافت قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
همان طور که می دانید عوامل و فاکتور های مختلفی ممکن است بر قیمت یک دستگاه تاثیر بگذارد که پرکن مایعات غلیظ از این قضیه مستثنی نیست. به طور مثال می توان به مدل دستگاه، زمان ساخت دستگاه، ابعاد و اندازه و همچنین تفاوت در نحوه عملکرد دستگاه اشاره کرد که بی شک بر روی قیمت نهایی عرضه پرکن مایعات غلیظ موثر می باشد.
در واقع سفارشی بودن ساخت دستگاه پرکن مایعات غلیظ که به چه ابعاد و اندازه ای متناسب با فضای مورد نظر مشتری ساخته شود و اینکه چه تعداد نازل تزریق در آن استفاده شود می توان سبب تفاوت قیمت آن گردد.
همچنینی سرعت و نحوه عملکرد پرکن مایعات بر روی قیمت آن موثر است. به عنوان مثال این که برای پرکن مایعات غلیظ مورد نظر از مکانیزم سیلندر پیستونی و یا پمپی استفاده شود می تواند ساختار و در نهایت قیمت آن را نیز عوض کند.
پس به طور کلی باید گفت که تفاوت در عملکرد دستگاه های پرکن مایعات غلیظ، تفاوت در اندازه دستگاه ها، تفاوت در زمان ساخت دستگاه پرکن مایعات و همچنین تفاوت در مدل های مختلف دستگاه پرکن مایعات می تواند تاثیر مستقیمی در قیمت فروش آن داشته باشد.

سازنده دستگاه پرکن مایعات غلیظ

شرکت صنعت کاران مهر که تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی و بسته بندی می باشد، به عنوان سازنده دستگاه پرکن مایعات غلیظ، این دستگاه را در کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ای در بازار عرضه می کند. این مجموعه صنعتی با در نظر گرفتن نیاز مشتری و میزان تولیدات آن ها سعی در تولید مناسب ترین دستگاه پرکن مایعات غلیظ دارد. البته لازم به ذکر است که صنعت کاران مهر جهت ساخت این دستگاه عوامل زیر را نیز در نظر می گیرد:
گرانروی مایع
این که مایع تولیدی مد نظر مشتری چه ویسکوزیته ای داشته باشد، در طراحی صحیح پرکن مایعات موثر می باشد. از این رو می بایست اطلاعات دقیقی از تولیدات مایع مورد نظر به سازنده داد.
نحوه پر کردن
نحوه پر کردن دستگاه پرکن مایعات می بایست مشخص باشد، که از چه مکانیزمی می بایست استفاده شود. لازم به ذکر است که پرکن های ثقلی یا گرانشی، پرکن های پیستونی و پرکن های پمپی به روش حجم پر شده کار می کنند. که هریک متناسب با ساختار دستگاه در آن تعبیه می شوند.همچنین سطح پر شده نیز حائز اهمیت می باشد.
سرعت پر کردن
در زمان تولید می بایست این مورد در نظر گرفته شود که نرخ پر کردن در هر ساعت، دقیقه و یا شیفت کاری چه تعدادی می باشد. تا هم سرعت عملکرد دستگاه بررسی شود و هم بتوان برنامه ریزی تولید را انجام داد.
سرعت پر کردن دستگاه به طور محسوس بر تامین نیاز بازار و درآمد بیشتر اثر گذار است.
نوع ظرف یا بطری
در پر کردن سیالات در ظروف، انواع مختلفی از ظرف و بطری ها در نظر گرفته می شود. زیرا نوع ظرف بر تجهیزات مناسب پر کردن تاثیر می گذارد. در واقع جنس ظرف یا بطری و شکل آن ها در انتخاب متناسب ترین پرکن مایعات موثر است.
فضای مد نظر مشتری
این که دستگاه پر کن مایعات غلیظ قرار است در چه مکان و محدوده ای قرار گیرد می تواند به تولید آن به گونه ای کمک کننده باشد.
ابعاد و اندازه دستگاه
ابعاد و اندازه دستگاه طبق درخواست مشتری تعیین می گردد که چقدر محدودیت مکانی در نظر گرفته می شود که بتوان پرکن مایعات غلیظ را مناسب محیط طراحی کرد.
جنس دستگاه و....
جنس دستگاه می تواند از آهن یا استیل باشد. به طور مثال چون اکثر صنایع غذایی برای تزریق مایعات خود در ظروف از این دستگاه استفاده می کنند، آن را از استیل می سازند.

دستگاه پرکن غلیظ

دستگاه پرکن غلیظ با بهترین کیفیت ساخت و مشخصات سفارشی مورد نیاز مشتری همراه با گارانتی شرکتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله در بازار عرضه می گردد. صادرات پرکن مایعات غلیظ در صورت درخواست مشتری در شرکت صنعت کاران مهر مقدور می باشد.

                  

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید 

 

                       سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود

تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشددستگاه پرکن مایعات غلیظ، پرکن ویسکوز، پرکن سیلندر پیستونی، دستگاه پرکن سیلندر پیستون
 

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ

دستگاه پرکن پمپی

دستگاه پرکن سیلندرپیستونی

دستگاه پرکن مایع ظرفشویی

بله، صنعت کاران مهر این دستگاه را با قیمتی مناسب به سراسر کشور نیز ارسال می کند. لازم به ذکر است صادرات این نوع پرکن نیز وجود دارد.

بله، صنعت کاران مهر این دستگاه را با یک سال گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.

با بکارگیری نازل های تزریق که دارای ساختار مهندسی شده ای می باشند، دقت تزریق در ظروف مایعات، تضمین شده است.

از مایعات دارای ویسکوزیته بالا عسل می باشد. مکانیسم سیلندر و پیستون بهترین روش پر کردن عسل می باشد. می توان مخزن و تعداد سیلندرها را برای بالا بردن سرعت افزایش داد. بهتر است عسل قبل از تزریق گرم شود تا پر کردن بهتر انجام گیرد.

این دستگاه دارای مدل های مختلفی اعم از پرکن مایعات غلیظ، رقیق اتومات و نیمه اتومات می باشد که برای پر کردن مایعات مختلف استفاده می شود.

به طور کلی این دستگاه برای پر کردن و بسته بندی انواع مایعات رقیق و غلیظ در انواع ظروف استفاده می شود.

تعداد بازديد : 1727
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 4
رضاپور
|
130/11/16 - 05:29
0
1
قیمت پرکن مایعات در ابعاد بزرگ چقدر میشه؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
130/11/17 - 09:30
سلام
لطفا جهت اطلاع از قیمت هابا شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید
با تشکر
احمد جباری
|
13100/01/1 - 14:18
0
1
دستگاه پرکن مایعات با تعداد نازل مختلف قابل طراحی است؟ قیمت دستگاه پرکن مایعات چقدر است؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
13100/01/1 - 10:03
با سلام 
بله دستگاه پرکن مایعات در هر اندازه و با تعداد نازل های متفاوت قابل طراحی و تولید می باشد و بر اساس نوع مواد و ظرفیت تولید قیمت ها متفاوت است برای کسب مشاوره در این خصوص با شماره ی 09124617975 تماس حاصل نمایید.
 
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp