دستگاه پرکن مایعات شیمیایی

در دستگاه پرکن مایعات اسید ، قراردادن ظروف در دستگاه با دست صورت مى گیرد . سایر عملیات ها شامل پرکردن ٬ دربگذار ، دربند وردیف کردن از دستگاه بر روى نوار به صورت تمام اتومات مى باشد. دستگاه پرکن مایعات شیمیایی یکی از انواع دستگاه های پرکن می باشد که کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد.

جنس دستگاه پرکن مایعات شیمیایی

در این دستگاه تمامى قسمتهاى درگیر با مواد اسیدى از جنس استیل( 316 st) ویا تفلون(در صورت سفارش ) میباشد. از این ماشین برای پر کردن مایعات گرانقیمت مانند : انواع سموم و مایعات شیمیایی استفاده می شود.

 

  
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
سفارشات دستگاههای اختصاصی  پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.


porkoneshimiyayi

 

ساخت دستگاه پرکن مایعات

ساخت دستگاه پرکن مایعات با توجه به نیاز مشتری می تواند سفارشی ساخته شود. در ساخت این دستگاه نوع مایعاتی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد باید تعیین گردد تا مکانیزم ساختاری آن برای مایعات رقیق و یا مایعات غلیظ نیز طراحی گردد. در ساخت پرکن مایعات توسط شرکت صنعت کاران مهر از بهترین متریال با بهترین کیفیت استفاده شده که عملکرد خوب آن را نیز نشان می دهد. پرکن مایعات شیمیایی یکی از انواع دستگاه های پرکن محسوب می شود که جهت تزریق مایعات شیمیایی درون ظروف مورد استفاده قرار می گیرد.
جهت سفارش ساخت دستگاه پرکن مایعات مورد نیاز خود با تعداد نازل تزریق درخواستی، می توانید با واحد فروش شرکت صنعت کاران مهر تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که نوع مکانیزم پرکن مایعات با توجه به نیاز شما و نوع دستگاه تعیین می گردد.

قیمت دستگاه پرکن مایعات

قیمت دستگاه پرکن مایعات وابسته به پارامتر های مختلفی است که می توان به نوع پرکن، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن، ابعاد و اندازه دستگاه، تعداد نازل های تزریق و... اشاره کرد که هریک می تواند طبق سفارش مشتری در دستگاه پرکن مایعات تعبیه گردد. شرکت صنعت کاران مهر در راستای کمک به کسب و کارها سعی در عرضه این دستگاه با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه نموده تا بتوانند به خوبی از عملکرد پرکن مایعات در خطوط تولید و بسته بندی بهره مند شوند.

فروش دستگاه پرکن مایعات شیمیایی

فروش دستگاه پرکن مایعات شیمیایی با نوع مکانیزم مورد نیاز بسته بندی محصولات شما تعیین می گردد. پرکن مایعات شیمیایی که اغلب در صنایع شیمیایی جهت پر کردن مایعاتی مانند سم مایع، کود های شیمیایی، و... استفاده می شود، با بهترین قیمت در بازار به فروش می رسد. فروش دستگاه پرکن مایعات شیمیایی در صورت نیاز مشتری در سراسر کشور امکان پذیر استو این دستگاه همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله عرضه می گردد.

چرا از دستگاه پرکن مایعات در صنایع استفاده می شود؟

استفاده از دستگاه پرکن مایعات در صنایع به دلایل مختلفی انجام می‌شود. در زیر به برخی از این دلایل اشاره می‌کنم
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: دستگاه‌های پرکن مایعات عملیات پر کردن را به صورت خودکار و سریع انجام می‌دهند که باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً به صورت اتوماتیک عمل می‌کنند و نیازی به دستکاری انسانی ندارند.
  • دقت بیشتر: دستگاه‌های پرکن مایعات به دلیل استفاده از فناوری های پیشرفته، قادر به اندازه‌گیری دقیق حجم مایعات هستند. این باعث می‌شود که مقدار مایعات به صورت دقیق و یکنواخت پر شود و از ضایعات کاسته شود.
  • کاهش ضایعات: استفاده از دستگاه‌های پرکن مایعات باعث کاهش ضایعات مایعات در فرآیندهای تولید می‌شود. با دقت بالا و کنترل مناسب، مقدار دقیق مایعات پر شده و هدر رفت آنها کاهش می‌یابد.
  • افزایش بهره‌وری: با استفاده از دستگاه پرکن مایعات، بهره‌وری در خطوط تولید افزایش می‌یابد زیرا زمان تولید و تنظیمات دستگاه‌ها بهبود یافته و خطاهای انسانی کاهش می‌یابد.
  • تضمین کیفیت: دستگاه‌های پرکن مایعات بهبود کیفیت محصول نهایی را تضمین می‌کنند. این دستگاه‌ها قادر به کنترل دقیق پارامترهای مانند حجم، سرعت و فشار هستند که باعث تولید محصولات با کیفیت بالاتر می‌شود.
با توجه به این دلایل، استفاده از دستگاه پرکن مایعات در صنایع بسیار رایج است و بهبود فرآیندهای تولید و کاهش هزینه‌ها را فراهم می‌کند.

1. کار با این دستگاه بسیار آسان است. 2. از قیمت مناسبی برای خرید برخوردار است. 3. در صورت نیاز نیاز به تعمیر، هزینه بسیاری در بر نخواهد داشت. 4. در بسته بندی مایعات خورنده، کاربرد بسیار خوبی دارد.

1.پرکن سیلندر پیستونی 2.پرکن پمپی 3.پرکن ثقلی

روش پمپی یکی از مکانیزم های معمول برای پرکردن مایعات به شمار می رود، این دستگاه برای پر کردن مایعات غلیظ بسیار کاربردی می باشند ولی با این اوصاف این دستگاه برای طیف زیادی از مایعات کاربرد دارند

دستگاه پرکن مایعات دارای نازلی می باشد که بنابه حجم تولید کم و زیاد می شود و عمل پر کردن را می توان با افزایش نازل تسریع بخشید و در نهایت تولید چندبرابری را در یک بازه زمانی کوتاه تری حاصل کرد.

تعداد بازديد : 835
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp