دستگاه پرکن مایعات غلیظ  سیلندر پیستونی

همانطوری که از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم کارکرد این دستگاه پرکردن مواد توسط سلیندر پیستون می‌باشد.پرکن های سیلندر پیستونی صنعت کاران مهر به صورت خطی به تعداد سیلندرهای زوج از دوسیلندر تا ده سیلندر بنا به سفارش مشتری و یا به صورت روتاری ساخته می‌شود .کاربرد پرکن سلیندر پیستونی جهت مایعات غلیظ می‌باشد. جهت سفارش و تهیه دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش صنعت کاران مهر تماس گرفته و پس از بررسی های لازم و اینکه پرکن با چه تعداد نازلی برای شما مناسب تر است، دستگاه مورد نیاز خود را جهت ساخت و تولید سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

  پرکن مایعات -صنعت کاران مهر -09124617975  
 

مشخصات دستگاه پرکن مایعات غلیظ  سیلندر پیستونی

  • روکش و سیلندر و پیستون تماما ازجنس استیل 304  (st ) نگیر می‌باشد. 
  • دستگاه اتومات سیلندر پیستون دارای سه متر نوارنقاله می‌باشد.
  • مجهز به اینورترجهت تنظیم دور موتور
  • تابلو  برق آن از جنس پلی استر ضد جرقه و مجهز به PLC است.
  • جهت پرکردن مایعات بسیار غلیظ مانند موم و عسل از مخزن دو جداره با سیستم گرم کننده استفاده می شود که این روش باعث می شود تا مواد غلیظ کمی گرم شده و روندگی بهتری داشته باشد و راندمان پرکردن ظروف با سرعت بالاتری انجام گیرد 

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ  سیلندر پیستونی

این دستگاه در دو مدل اتومات( ps 100 ) و مدل نیمه اتومات ( ps110 ) ساخته میشود .این دستگاه در مدل های تک ، دو ، چهار ، شش، هشت و سایر نازل های در خواستی مشتری می باشد. دستگاه دارای مخزن تمام استیل جهت مایعات غلیظ به حجم متناسب با تعداد نازل می باشد. از این دستگاه در پرکردن انواع مایعات غلیظ مانند : روغن موتور ، گیریس ،مایع ظرفشویی ،مایع دستشویی ، انواع روغنهای خوراکی ،روغنهای صنعتی ،مواد غلیظ شیمیایی و ....... استفاده می شود .
 
پرکن مایعات غلیظ -صنعت کاران مهر -09124617975
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
 

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی

فروش این دستگاه اغلب برای مایعات غلیظ به کار می رود. سیلندر پیستونی از مکانیسم های پر قدرت و دقیق دستگاه پرکن مایعات به شمار می آید که درصد خطای بسیار کمی دارد. دستگاه پرکن مایعات با این نوع مکانیسم برای پر کردن مایعاتی که نیازمند دقت بالایی در پر کردن هستند، بسیار کاربردی است. قیمت فروش دستگاه پرکن با سیلندر پیستونی به دلیل عملکرد مفید آن بیشتر از مکانیزم های ثقلی و پمپی می باشد که در صنعت کاران مهر همراه با گارانی و خدمات پس از فروش عرضه می گردد.

لیست قیمت دستگاه پرکن

دستگاه قوطی پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات خانگی نیز به نمونه نیمه اتومات این دستگاه گفته می‌شود که دارای ابعاد کوچک‌تری است و با برق خانگی راه‌اندازی می‌شود و آلودگی صوتی کمتری ایجاد می‌کند.

مایعات رقیق ثقلی، مایعات سر ریز، مایعات تری بلوک به همراه درب گذار و مایعات منو بلاک برای مایعات رقیق می باشد.

ماشین های اتوماتیکی هستند که دارای سرعت زیاد، انعطاف پذیری و ایمنی بالایی هستند. این ماشین ها جهت پر کردن انواع مختلف ظروف با انواع گوناگون موادی که بیشترین چگالی را دارند، کاربرد دارند.

دستگاه پرکن مایعات پمپی برای پرکردن مایعات رقیق و غلیظ کاربرد دارد؛ ولی برای مایعات غلیظ با چسبندگی بالا مانند گریس بدلیل آنکه توان و قدرت فشار بالایی دارد؛ بسیار مناسب می­ باشد.

بهترین نوع دستگاه پرکننده مایعات که عملکردی شبیه دستگاه پرکننده مایعات با مکانیزم ثقلی داشته، اما در این دستگاه وزن سیال تاثیری نداشته و در انتهای خط تولید یک پیستون موجود بوده که با حرکت آن، مایعات در حجم مشخصی به داخل بطری یا شیشه مورد نظر منتقل می شود. سرعت و دقت پر کردن مایع در این نوع دستگاه بالاتر از انواع دیگر است.

1. دستگاه پرکن مایع پمپی 2. دستگاه پرکن مایع سیلندر پیستونی 3. دستگاه اسپری پرکن 4. دستگاه پرکن مایع غلیظ روتاری

بله، یک سال گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش

بله، این مجموعه انواع پرکن مایعات را با گارانتی و خدمات پس از فروش به سراسر کشور ارسال می کند.

تعداد بازديد : 907
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp