دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات،برای پرکردن انواع اسپری در سایزهای ۵۰ تا ۵۰۰ میلی متر مناسب است .سیستم عملکرد دستگاه به صورت پنوماتیک می باشد.جنس بدنه آن از نوع استیل و پایه های آن از جنس آهن می باشد.

عملکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

عمکلرد این دستگاه به صورت (سه گانه ) یعنی دستگاه با فشار دادان یک پدال قادر به پرکردن، پانچ کردن و گاز زدن می باشدبه این صورت که قوطی در زیر نازل پرکن قرار گرفته پس از فشار دادان پدال مواد درون مخزن وارد قوطی می شود.
سپس قوطی به زیر نازل پانج هدایت شده پس از پلمپ والو به زیر نازل گاز زن هدایت می شود و مقدار گاز مورد نیاز درون قوطی تزریق می گردد.این محصول بسیار مناسب برای پرکردن انواع اسپری در سایزها، مدل های مختلف و ابعاد متفاوت می باشد.

 

   اسپری پرکن - صنعت کاران مهر - 09124617975

کاربرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

از این دستگاه برای پرکردن اسپری های حشره کش، رنگ، سیلیکون، جوشکاری co2، براق کننده ماشین، خوش بو کننده بدن، برف شادی، گاز فندک، لاک پاک کن و ....... استفاده می شود .همچنین از این دستگاه می توان در صنایع شیمیایی، دارویی، غذایی، بهداشتی و غیره استفاده نمود.کلیه مواد اولیه استفاده شده در دستگاه فوق دارای استاندارد می باشد و به آسانی قابل تعویض می باشد.

مزایای دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات

  • دستگاه به صورت نیمه اتومات می باشد و نیازمند یک اپراتور جهت پرکردن می باشد.
  • عملکرد این دستگاه  بسیار ساده و آسان  است .
  • ظرفیت پرکردن دستگاه 700 الی1000  قوطی در ساعت می باشد.

 

اسپری پر کن اتومات

این محصول نیز قابلیت های اسپری نیمه اتومات را دارا می باشد و دارای 2 متر نوار نقاله به صورت رفت و برگشت و همچنین عملکرد روتاری دستگاه و ۴ نازل گاز زن و موتور های ضد جرقه و اینورتور جهت کنترل سرعت نوار نقاله،اسپراکچرگاز زن مایع و پانچ این محصول را به نوبه خود منحصر به فرد کرده است.

دستگاه پرکن اسپری - صنعت کاران مهر - 09124617975

ساخت دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات      

ساخت دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات بر اساس ظرفیت تولید به صورت سفارشی نیز صورت می پذیرد. شرکت صنعت کاران مهر با سالها تجربه در زمینه ساخت و مشاوره دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات و تمام اتومات، آماده ارائه خدمات می باشد.تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.

آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp