دستگاه پرکن مایعات غلیظ

همان طوری که از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم کارکرد این دستگاه پرکردن مواد توسط سلیندر پیستون می‌باشد. دستگاه های پرکن های سیلندر پیستونی ماشین سازی صنعت کاران مهر به صورت  خطی به تعداد سیلندرهای زوج از دوسیلندر تا ده سیلندر بنا به سفارش مشتری و یا به صورت روتاری ساخته می‌ شود .کاربرد پرکن سلیندر پیستونی جهت پرکن مایعات غلیظ می‌باشد


 
دستگاه پرکن مایعات غلیظ

مکانیسم دستگاه پرکن مایعات غلیظ

در دستگاه پرکن مایعات غلیظ بر خلاف مایعات رقیق ، بهترین مکانیسم در درجه اول مکانیسم سیلندر پیستون است. این دستگاه دارای قابلیت پر کردن مایعات غلیظ بر اساس حجم سیلندر می باشد.
دستگاه پرکن مایعات غلیظ دارای 4 نوار نقاله می باشد و سیستم دکل و باز و بسته شدن نازل ها پنوماتیک است . همچنین این دستگاه قابلیت پر کردن مایعات رقیق را نیز دارند و در صورت کف نکردن به دلیل آب بند بودن نازل ها چکه نمی کند.
پرکن مایعات غلیظ برحسب نیاز از دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود.

قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ

سازنده دستگاه پرکن مایعات غلیظ

مشخصات دستگاه پرکن مایعات غلیظ

حجم دستگاه براساس مقدارحجم ظرف طراحی و ساخته می‌شود . بطور مثال برای پرکردن ظروف یک لیتری حجم سیلندر 1000 سی سی ساخته می‌شودکه دستگاه را می‌توان از 100الی فقط 1000 سی سی تنظیم کرد وبکار گرفت بدنه وروکش و سیلندر و پیستون تمام وازجنس استیل 304  (st ) نگیر می‌باشد. 
  • دستگاه پرکن مایعات غلیظ  اتومات سیلندر پیستون دارای سه متر نوا ر نقاله می‌ باشد.
  • مجهز به اینورترجهت تنظیم دور موتور، تابلو برق آن از جنس پلی استر ضد جرقه و مجهز به PLC است.
  • جهت پرکردن مایعات بسیارغلیظ  مانند موم و عسل از مخزن  دو جداره با سیستم  گرم  کننده استفاده می شود که این روش باعث می شود تا موادغلیظ کمی گرم شده و روندگی بهترداشته باشد راندمان پرکردن ظروف با سرعت بالاتری انجام گیرد.
صنعت کاران مهر - 09124617975 - پرکن مایعات غلیظ    

کاربرد دستگاه پرکن مایعات غلیظ

 از این دستگاه در پرکردن انواع مایعات غلیظ مانند : روغن موتور، گیریس، عسل، موم، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، انواع روغنهای خوراکی، روغنهای صنعتی، مواد غلیظ شیمیایی و ... استفاده می شود .

انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ

نسبت به شکل ظاهری و ظرفیت مورد نیاز مشتری دستگاههای پرکن  متفاوتی قابل ساخت است.این دستگاه در مدل های تک ، دو ، چهار ، شش، هشت و سایر نازل های در خواستی مشتری می باشد.دارای مخزن تمام استیل جهت  پرکردن مایعات غلیظ می باشد . 
این دستگاه در دو مدل پرکن اتومات( ps 100 ) و مدل پرکن نیمه اتومات ( ps110 ) ساخته میشود.
 
صنعت کاران مهر - 09124617975- پرکن سیلندر پیستون
 

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات غلیظ

  • شاستی از قوطی آهن (40x40)
  • روکش کاور استیل 304 نگیر
  • مخزن 200 لیتری استیل 304 نگیر
  • دارای سه متر نوار نقاله استیل مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور
  • دکل پنوماتیک
  • تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC
                  
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید
سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
 

 پرکن ویسکوز

پرکن سیلندر پیستونی

دستگاه پرکن سیلندر پیستون

دستگاه پرکن مایعات نیمه اتوماتیک، از آن جهت نیمه اتوماتیک می باشد که مراحل جابه جایی ظروف از طریق اپراتور انجام میشود.در مراحل اولیه، اپراتور ظروف را در داخل فیکسچر تعبیه شده بر روی دستگاه قرار می دهد. پس از جای گیری ظروف در زاویه خروجی نازل، اپراتور با فشردن پدال یا شاسی شیرهای نازل، اجازه شروع عمل ثقل را صادر می کند.

منظور از مایعات رقیق مایعاتی هستند که حداکثر ویسکوزیته آنها از ویسکوزیته روغن زیتون، کمتر باشد. از این نوع دستگاه پرکن جهت پر کردن مایعاتی مانند: آب معدنی، دوغ، نوشیدنی های طعم دار، سفید کننده ها، مایعات اسیدی، مایعات شیمیایی، دارویی، غذایی، آب باتری و ... می توان استفاده کرد.

بله، یکسال گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش

سه روش پر کردن مایعات در ظروف وجود دارد، پر کن ثقلی، پرکن پمپی و پر کن سیلندر پیستونی، که آخرین مورد از بهترین روش های پر کردن مایعات در ظروف به شمار می آید.

تعداد بازديد : 1733
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp