دستگاه پرکن مایعات رقیق (ثقلی)

این دستگاه قابلیت پرکردن مایعات رقیق از 150 سی سی الی 20000 سی سی را دارد تعداد نازلهای دستگاه از یک تا ده نازل بنا به سفارش و در خواست مشتری با احتساب راندمان تولید می‌باشد.پرکنهای مایعات ماشین سازی صنعت کاران مهر متنوع می‌باشد.
تعداد نازلهای پرکن مایعات ازیک نازل تا ده نازل بصورت خطی بنا به سفارش مشتری قابل تغییر می‌باشد و به دو صورت اتوماتو نیمه اتومات ساخته می‌شوند.

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک

پرکنهای مایع  اتومات دارای سه متر نوارناله مجهز به اینوتر و تمامی اجزاء در تماس با مواد ازجنس استیل 304 نگیر می‌باشد. دراین سیستم یک مخزن روی دستگاه تعبیه شده که مواد باثقلیت و وزن خود به داخل نازلهاهدایت میشود در مسیر خروجی شیرقرارداده شده و توسط شیر برقی میزان حجم مواد از داخل تابلو برق PLC کنترل میشود کهدقت تزریق و یکنواختی پرکردن را بسیار بالا می‌برد. مخزن دستگاه پرکن دارای کنترل سطح بوده و تابلو برق ازجنس پلی استر ضدجرقه و مجهز به PLC بوده و سیستم دکل و بازو بسته شدن نازلها پنوماتیک می باشد. نازلهای طراحی شده  آب بند بوده و بدون لیک عمل می‌کند و تمامی قطعات مصرفی آن استاندارد و قابل تعویض میباشد.

کاربرد دستگاه پرکن مایعات رقیق

 دستگاه پرکن قابلیت پرکردن مایعات رقیق از 150 سی سی الی 20000 سی سی را دارامی‌باشد. از این دستگاه می توان در پر کردن انواع مایعات رقیق خوراکی نظیر آب معدنی ، آب میوه ، آب مركبات ،عرقیات گیاهی ، سرکه ، آب لیمو ، شیر ، دوغ و همچنین مایعات رقیق شیمیایی و بهداشتی نظیر تینر ،آب باطری ، كود مايع، وایتکس ، آب ژاول ، عطر  ،انواع  شوینده ها و آسیتون و نیز مایعات رقیق اسیدی استفاده نمود.

مشخصات فنی دستگاه پرکن مایعات رقیق :

  • اسکلت از جنس قوطی آهن ( ۴0*۴0 )
  • روکش استیل یا PVC 
  • مخزن 150 لیتری استیل یا PVC   
  • دارای سه متر نوار نقاله مجهز به اینورتر جهت تنظیم دور موتور 
  • سیتم دکل پنوماتیک 
  • تابلو برق از جنس پلی استر مجهز به PLC  
  • نازلها از جنس استیل یا PVC (با توجه به خورندگی مواد)


سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت دستگاه پرکن مایعات رقیق

ساخت دستگاه پرکن مایعات

قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک

آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp