دستگاه میکسر پودر دو جداره

میکسر پودر دو جداره مخصوص پودرهایی  است که نیاز به گرمایش ویا سرمایش  دارند. دستگاه میکسر پودر ساخت ماشین سازی صنعت کاران مهر  در مدل های مختلف و برای کاربردهای گوناگون طراحی و اجرا  میشود. در برخی از پودرها در هنگام میکس آنها نیاز است حرارت غیر مستقیم به پودر وارد شود. این عمل در دستگاه میکسر پودر دو  جداره صورت می گیرد .  در جداره دوم که محفوظ است روغن مخصوصی وجود دارد که با تعبیه المنت های مخصوص در همان جداره روغن داخل آن را به دمای دلخواه می رساند .همچنین می توان  به جای  روغن گردش  با بخار  آب استفاده کرد و از  آب سرد جهت خنک کردن جداره داخلی استفاده کرد.

میکسر پودر دوجداره
 
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
 سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

 
 

فروش میکسر پودر دو جداره همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله توسط شرکت صنعت کاران مهر در بازار عرضه می گردد. میکسر پودر دو جداره همان طور که گفته شد با دارا بودن مخزن دو جداره سبب راحتتر شدن فرآیند میکس مواد در برخی ماده های خاص می گردد. به طور مثال اکثر مواد پودری دارویی نیاز به حرارت دارند تا بهتر و یکدستر ترکیب شوند. از این رو استفاده از مخزن دو جداره میکس مواد می تواند بهترین گزینه برای این مواد پودری باشد.

یکی از انواع دستگاه میکسر پودر، مدل میکسر پودر عمودی بوده که در آن مخزن دستگاه به صورت عمودی طراحی می شود و با توجه به فضای مورد نظر مشتری در مکان مورد نظر قرار می گیرد. بهترین دستگاه میکسر پودر عمودی  تماما از جنس استیل یا آهن ۳۰۴ نگیر بوده که توان و قدرت موتور گیربکس نیز بر اساس حجم دستگاه میکسر پودر عمودی می باشد. بدین ترتیب انواع دستگاه میکسر پودری را می توان در مدل های عمودی و افقی و... طراحی نمود.

منظور از میکسر پودر بلندر، همان دستگاه میکسر پودر است که در بازار با نام های مختلفی همچون همزن صنعتی، میکسر صنعتی، مخلوط کن صنعتی، میکسر صنعتی، ریبون بلندر، دستگاه بلندر و....نیز شناخته می شود. میکسر پودر بلندر می تواند با طراحی که در ساختار آن به کار رفته است، به بهترین نحو مواد پودری را با یکدیگر مخلوط نموده و یک ترکیب همگن را نیز فراهم کند.

قیمت میکسر پودر

قیمت میکسر پودر با توجه به نوع آن که دو جداره باشد یا عمودی و... و یا در چه ظرفیتی تولید شود، متفاوت است. قیمت میکسر پودر را می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت دریافت نمائید. خرید میکسر پودر برای مشتریان عزیز از سراسر کشور نیز امکان پذیر است. بدین ترتیب دستگاه مورد نظر را نیز می توانید همراه با گارانتی و ضمانت یک ساله شرکتی و خدمات پس از فروش ده ساله نیز خریداری نمائید.

اجزا و کاربرد میکسر پودر با مخزن دوجداره

دستگاه میکسر پودر با مخزن دوجداره یکی از دستگاه‌های مورد استفاده در صنایع مختلف برای مخلوط کردن و بسته بندی پودرها و مواد خشک است. این دستگاه دارای یک مخزن دوجداره است که به منظور مخلوط کردن و بسته بندی بهتر مواد استفاده می‌شود. 
1. اجزای دستگاه
مخزن دوجداره: این دستگاه دارای یک مخزن دوجداره است که به منظور مخلوط کردن و بسته بندی بهتر مواد استفاده می‌شود. این مخزن دارای یک لایه داخلی و یک لایه خارجی است که به منظور جلوگیری از نفوذ هوا و حفظ تازگی مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیستم مخلوط کننده: این دستگاه دارای یک سیستم مخلوط کننده قدرتمند است که به منظور تضمین مخلوط کامل و یکنواخت مواد درون مخزن دوجداره استفاده می‌شود. این سیستم قادر به تنظیم سرعت و زمان مخلوط کردن مواد است.
سیستم بسته بندی: بعد از مخلوط کردن، مواد به وسیله سیستم بسته بندی به طور مناسب درون بسته‌بندی قرار می‌گیرد. این سیستم قادر به بسته بندی دقیق و سریع مواد است.
2. عملکرد دستگاه
عملکرد اصلی دستگاه میکسر پودر با مخزن دوجداره، مخلوط کردن و بسته بندی مواد خشک و پودری است. این دستگاه با استفاده از سیستم مخلوط کننده قدرتمند، تضمین می‌کند که تمامی مواد به طور یکنواخت و کامل مخلوط شده و سپس به وسیله سیستم مربوطه در بسته‌بندی قرار گیرند. عملکرد این دستگاه باعث افزایش کیفیت و دقت در تولید و بسته بندی محصولات خواهد شد.
3. کاربردهای دستگاه
صنایع غذایی: دستگاه میکسر پودر با مخزن دوجداره در صنایع غذایی برای تولید و بسته بندی محصولات پودری نظیر پودر شکلات، پودر نان، پودر پودینگ و غیره استفاده می‌شود.
صنایع داروئی: در صنایع داروئی نیز این دستگاه برای تولید و بسته بندی محصولات پودری نظیر پودر دارو، پودر ویتامین و غیره استفاده می‌شود. در واقع بسیاری از مواد دارویی جهت ترکیب بهتر، نیازمند حرارت هستند. از این رو در میان جداره های مخزن از روغن داغ استفاده می کنند تا سبب انتقال حرارت به مواد در حال میکس شود و به خوبی آن ها را ترکیب کند.
صنایع شیمیایی: در صنایع شیمیایی نیز این دستگاه برای تولید و بسته بندی محصولات شیمیایی پودری نظیر پودر رنگ، پودر شوینده و غیره استفاده می‌شود.
4. نتایج و تأثیرات
استفاده از دستگاه میکسر پودر با مخزن دوجداره به منظور تولید و بسته بندی محصولات پودری، باعث افزایش کیفیت، دقت، سرعت و بهبود فرآیندهای تولید خواهد شد. همچنین، این دستگاه باعث صرفه جوئی در هزینه های تولید و بسته بندی خواهد شد.
5. نتیجه‌گیری
با توجه به اجزای دستگاه، عملکرد، کاربردها و تأثیرات آن، استفاده از دستگاه میکسر پودر با مخزن دوجداره به عنوان یک روش مؤثر در تولید و بسته بندی محصولات پودری، تأثیر گذار و مؤثر خواهد بود. این دستگاه باعث افزایش کیفیت، دقت، سرعت و بهبود فرآیندهای تولید خواهد شد.
تعداد بازديد : 968
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
ناصر ورزدار
|
1402/08/28 - 08:11
0
0
امکان ساخت میکسر پودر دو جداره همراه با اسانس پاش هست؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/28 - 09:19
با سلام
بله ساخت دستگاه میکسر پودر دو جداره همراه با نصب سیستم اسانس پاش در صنعت کاران مهر مقدور می باشد.
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp