دستگاه میکسر پودر دو جداره

میکسر پودر دو جداره مخصوص پودرهایی  است که نیاز به گرمایش ویا سرمایش  دارند. دستگاه میکسر پودر ساخت ماشین سازی صنعت کاران مهر  در مدل های مختلف و برای کاربردهای گوناگون طراحی و اجرا  میشود. در برخی از پودرها در هنگام میکس آنها نیاز است حرارت غیر مستقیم به پودر وارد شود. این عمل در دستگاه میکسر پودر دو  جداره صورت می گیرد .  در جداره دوم که محفوظ است روغن مخصوصی وجود دارد که با تعبیه المنت های مخصوص در همان جداره روغن داخل آن را به دمای دلخواه می رساند .همچنین می توان  به جای  روغن گردش  با بخار  آب استفاده کرد و از  آب سرد جهت خنک کردن جداره داخلی استفاده کرد.

میکسر پودر دوجداره
 
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
 سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

 
 

فروش میکسر پودر دو جداره همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله توسط شرکت صنعت کاران مهر در بازار عرضه می گردد. میکسر پودر دو جداره همان طور که گفته شد با دارا بودن مخزن دو جداره سبب راحتتر شدن فرآیند میکس مواد در برخی ماده های خاص می گردد. به طور مثال اکثر مواد پودری دارویی نیاز به حرارت دارند تا بهتر و یکدستر ترکیب شوند. از این رو استفاده از مخزن دو جداره میکس مواد می تواند بهترین گزینه برای این مواد پودری باشد.

یکی از انواع دستگاه میکسر پودر، مدل میکسر پودر عمودی بوده که در آن مخزن دستگاه به صورت عمودی طراحی می شود و با توجه به فضای مورد نظر مشتری در مکان مورد نظر قرار می گیرد. بهترین دستگاه میکسر پودر عمودی  تماما از جنس استیل یا آهن ۳۰۴ نگیر بوده که توان و قدرت موتور گیربکس نیز بر اساس حجم دستگاه میکسر پودر عمودی می باشد. بدین ترتیب انواع دستگاه میکسر پودری را می توان در مدل های عمودی و افقی و... طراحی نمود.

منظور از میکسر پودر بلندر، همان دستگاه میکسر پودر است که در بازار با نام های مختلفی همچون همزن صنعتی، میکسر صنعتی، مخلوط کن صنعتی، میکسر صنعتی، ریبون بلندر، دستگاه بلندر و....نیز شناخته می شود. میکسر پودر بلندر می تواند با طراحی که در ساختار آن به کار رفته است، به بهترین نحو مواد پودری را با یکدیگر مخلوط نموده و یک ترکیب همگن را نیز فراهم کند.

قیمت میکسر پودر

قیمت میکسر پودر با توجه به نوع آن که دو جداره باشد یا عمودی و... و یا در چه ظرفیتی تولید شود، متفاوت است. قیمت میکسر پودر را می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت دریافت نمائید. خرید میکسر پودر برای مشتریان عزیز از سراسر کشور نیز امکان پذیر است. بدین ترتیب دستگاه مورد نظر را نیز می توانید همراه با گارانتی و ضمانت یک ساله شرکتی و خدمات پس از فروش ده ساله نیز خریداری نمائید.
تعداد بازديد : 626
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 2
ناصر ورزدار
|
1402/08/28 - 08:11
0
0
امکان ساخت میکسر پودر دو جداره همراه با اسانس پاش هست؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/28 - 09:19
با سلام
بله ساخت دستگاه میکسر پودر دو جداره همراه با نصب سیستم اسانس پاش در صنعت کاران مهر مقدور می باشد.
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp