دستگاه میکسر پودر (بلندر Vشکل ) 

میکسرپودر ، ریبون بلندر ، ساخت ماشین سازی صنعت کاران مهر تماما  از جنس استیل 316 (st) و یا 304 (st )  است .که ( ضدزنگ و ضدخش می باشد)  که بنا به سفارش مشتری از جنس آهن نیز ساخته می‌شود .برای جابجایی دستگاه وسهولت حرکت دادن آن از چرخ در زیر پایه ها استفاده شده است. سیستم اسانس پاش در تمامی مدل های میکسر قابلیت نصب را دارد که با یک مخزن مواد تغذیه می شود و توسط یک پمپ مواد به داخل مخزن بلندر پمپاژ می گردد تا با پودر داخل دستگاه میکس شود.


 
دستگاه میکسر پودر (بلندر Vشکل ) 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
 سفارشات دستگاههای اختصاصی پذیرفته می شود.
تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه میکسر ریبون بلندر V شکل

دستگاه میکسر پودر یا ریبون بلندر به منظور ترکیب کردن چند نوع مواد پودری یا گرانولی با یکدیگر استفاده می شود. از دستگاه میکسر ریبون بلندر V شکل می توان به منظور مخلوط کردن انواع ادویه جات یا پودرهای آزمایشگاهی و پزشکی و مواد مشابه استفاده نمود. دستگاه های بلندر انواع مختلفی دارند که از جمله دستگاه میکسر ادویه، میکسر دو جداره، دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش و... را می توان نام برد. این دستگاه ها در ظرفیت های گوناگون از 100 لیتری تا 5000 لیتری تولید می شوند. برای کنترل دور چرخیدن مخزن می توان از اینورتر در تابلو برق استفاده نمود. جنس بدنه بسته به کاربرد از ورق های گالوانیزه و یا آهنی با جوشکاری بدون درز انجام می گیرد.
کاربرد اصلی دستگاه میکسر V شکل جهت همگن کردن گرانولی مورد نیاز صنایع دارویی و شیمیایی می باشد. که اجزای تشکیل دهنده این میکسر عبارتند از:
الکتروموتور
گیربکس
پایه
اجزای برقی

مشخصات فنی میکسر ریبون بلندر V

دارای یک مخزن V مانند بوده که شافت و پره های متعلق به مخزن است.
استفاده از یاتاقان تراشکاری شده و بلبرینگ جهت چرخش شافت اصلی در داخل مخزن وجود دارد.
از مکانیزم چرخش مخزن به کمک موتور و گیربکس استفاده می شود.
از درب پلمپی در دو سر مخزن بر روی مخزن جهت جلوگیری از ایجاد گرد و غبار درمحیط نیز استفاده می گردد.
جهت سهولت در تخلیه مواد از سیستم دمپر در قسمت خروجی مخزن نیز استفاده می گردد.
تعبیه موتور گیربکس بر روی دستگاه که در ظرفیت های مختلف متغییر می باشد.
رنگ دستگاه نیز قابل سفارش می باشد.
عملیات بارگیری مواد پودری به صورت دستی یا به وسیله ی دستگاه انتقال پودر لوله ای انجام می شود. زمان میکس در پودرهای مختلف متفاوت می باشد.

نحوه عملکرد میکسر بلندر V شکل

دستگاه میکسر V از دو سیلندر به هم پیوسته که به شکل V ساخته می شود، تشکیل شده است. در بالای هرکدام از این سیلندرها دریچه ورودی مواد قرار دارد. مواد را در اندازه مناسب، از دریچه های بالایی به درون سیلندرها می ریزد. سپس در آب بندی سیلندر بسته می شود. پس از آن بدنه دستگاه با دور مشخص و در زمان تعیین شده، حول محور مرکزی شفت می گردد و عمل ترکیب را  انجام می دهد. پس از اینکه تایمر دستگاه در زمان مشخص خاموش شد. دستگاه در جای خود می ایستد و از دریچه پایین مواد تخلیه می شود. این دستگاه قادر به مخلوط کردن مواد با کیفیت بالایی نیز است.

فروش میکسر پودر V شکل

فروش دستگاه میکسر پودر V شکل در ظرفیت های مختلف با بهترین کیفیت ساخت از شرکت صنعت کاران مهر امکان پذیر است. دستگاه میکسر V شکل به دلیل عملکرد خوبی که در تولید مواد پودری دارد، در صنایع بسیاری مورد استفاده است. جهت سفارش میکسر پودر بلندر V شکل می توانید با واحد فروش صنعت کاران مهر ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید.
تعداد بازديد : 1085
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp