دستگاه میکسر پودر صنعتی

ماشین سازی صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع دستگاه میکسرپودر (ریبون بلندر) با متد های جدید در ظرفیتهای ،100، 300 ،200، 400، 600 ، 800 ، 1000، 1500، 2000 ،3000  5000، لیتری می باشد.سیستم اسانس پاش در تمامی مدل های میکسر قابلیت نصب را دارد که با یک مخزن مواد تغذیه می شود و توسط یک پمپ مواد به داخل مخزن بلندر پمپاژ می گردد تا با پودر داخل دستگاه میکس شود.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید 09124617975

میکسر پودر صنعتی

از مهمترین دستگاه هادر فرآیند تولید مواد غذایی وکلیه محصولات پودری شکل دستگاه بلندر است. که به آن میکسر صنعتی نیز گفته می شود و به دلیل این که این قبیل دستگاه ها نقش مخلوط کردن و طعم دهی به محصولات غذایی را دارند این دستگاه ها در ظرفیتها و ابعاد متنوعی تولید می شودند.میکسرهای صنعتی به دلیل اینکه با خیلی از مواد شیمیایی در تماس مستقیم هستند باید مقاوم به خوردگی و از بین رفتن باشند به همین دلیل معمولا از جنس فولاد ضد زنگ تولید می شوند.دستگاه های میکسر صنعتی بنا به کارایی دارای تیغه های بلند تیز و یا پارویی پهن و کوتاه هستند.نام دیگر میکسر های صنعتی ریبون بلندر نیز می باشد.

 

میکسر پودر صنعتی  دستگاه میکسر پودر صنعتی

میکسرپودر بشکه ای

این میکسر یک محفظه به شکل استوانه ای دارد که به صورت افقی قرار گرفته و به دو سر استوانه شفت همراه با یاتاقان متصل شده است. یکی از شفت ها به الکترو موتور یا گیر بکس متصل می باشد. حرکت موتور موجب چرخش موتور می شود . تا در هنگام چرخش استوانه حول محور عمودی خودش ، باعث به هم خوردن پودر ها و در نتیجه ترکیب آن ها با هم شود . یکی از ویژگی های ممتاز این دستگاه قیمت مناسب آن می باشد.

خرید میکسر صنعتی

میکسر صنعتی به معنی لغوی ترکیب کردن و مخلوط کردن است و در صنعت تعریف مخلوط کردن مواد چه جامد و چه مایع را دارد میکسر صنعتی در مواردی که تولیدکنندگان نیاز به ترکیب و مخلوط و تنظیم و شکست مواد داشته باشند، استفاده می‌شود.یک میکسر می‌تواند شامل هر دستگاهی که مواد را مخلوط‏‏ یا همگن می‌کند یا مواد متنوع ریز را به یک ماده واحد تبدیل می‌کند، باشد. میکسر صنعتی می توانند دارای اندازه های مختلف باشند. میکسر صنعتی توانایی ترکیب کردن هر مایع یا جامدی را دارند تا در نهایت ماده مورد نیاز را تولید کنند. به طور استاندارد یک میکسر صنعتی دارای یک محفظه یا مخزن اصلی بوده و با تیغه یا بیلچه دوار، مواد داخل آن مخلوط می‌شود.

قیمت دستگاه میکسر پودر

قیمت دستگاه میکسر پودر بیشتر تحت تاثیر ظرفیت مخزن آن است که چند لیتری باشد. جنس مخزن که از استیل ساخته شود و یا از آهن نیز در تعیین قیمت نهایی میکسر موثر می باشد. افزودن قابلیت های دیگر مانند نصب اسکرو و بالابر پودر به دستگاه، افزودن سیستم اسانس پاش جهت پاشیدن اسانس های مایع به مواد در حال میکس که برای موارد خاصی به کار می رود و... همگی می تواند در تعیین قیمت دستگاه میکسر پودری موثر باشد. از این رو قبل از خرید دستگاه میکسر پودر می بایست تمامی موارد مورد نیاز خود را مد نظر گرفت تا بتوان مناسب ترین انتخاب را داشت. همچنین مشتریان محترم می توانند از مشاوره با مهندسین صنعت کاران مهر برخوردار شوند تا بهترین دستگاه میکسر پودری را مناسب با محصولات خود خریداری نمایند.

دستگاه میکسر پودر خانگی

یکی از مدل های دستگاه میکسر پودر که در کسب و کارهای کوچک که تولیدات کم و ظرفیت روزانه پایینی دارند، میکسر پودر خانگی است. بسیاری از افراد به تولید و بسته بندی مواد پودری مختلف مانند ادویه ها در محیط های خانگی و... مشغول اند. این افراد می توانند از کاربرد دستگاه میکسر پودر خانگی بهره مند شوند. و با بهترین کیفیت، ترکیبی یکنواخت از مواد پودری مورد نظر خود بدست آورند. میکسر پودر کوچک در واقع همان میکسر پودر خانگی ست که در ابعاد و اندازه کوچکتری نسبه به مدل های صنعتی ساخته می شود.

میکسر بلندر صنعتی

منظور از میکسر بلندر صنعتی همان دستگاه میکسر پودر است که در بازار و صنعت گران، با این نام نیز شناخته می شود. بلندر صنعتی کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. با استفاده از بلندر ها می توان انواع مواد پودری با چگالی های مختلف را با هم ترکیب نموده و یک مخلوط یکنواخت فراهم آورد. میکسر بلندر صنعتی دارای اجزای استاندارد و مرغوبی است که سبب بدست آورد کیفیت بهتری از مواد می شود که می توان به اجزای زیر اشاره نمود:

موتور و گیربکس

میکسر بلندر صنعتی از جمله دستگاه های الکترونیکی محسوب می شود. بنابراین دارای بودن موتور و گیربکس در این دستگاه ضروری است. قدرت و توان موتور بلندر ها، می تواند متفاوت باشد. در واقع هرچه موتور دستگاه قوی تر باشد، عملکرد و کیفیت بهتری خواهد داشت. موتور و گیربکس معمولا در قسمت پشت مخزن دستگاه بلندر صنعتی قرار می گیرند.

پره های بلندر

میکسر بلندر صنعتی برای میکس کردن مواد دارای پره هایی می باشد. در ساخت پره های این دستگاه معمولا از فناوری های متفاوتی استفاده می شود. برای مثال، پره های عمودی، پره های افقی و پره های مارپیچی از متداول ترین انواع پره های دستگاه به شمار می روند. 

مخزن بلندر

ریبون بلندر در مخزن هایی با ظرفیت های مختلف تولید می شود. معمولا ظرفیت مخزن این دستگاه ها با توجه به قدرت موتور آن ها تعیین می شود. 
با قرار دادن مواد مورد نیاز درون این مخزن و شروع به کار دستگاه، عملیات میکس و تولید پودر مواد آغاز می شود

شفت یا محور دستگاه

 وظیفه شفت، انتقال نیرو از سمتی به سمت دیگر حین چرخش می باشد. در واقع در دستگاه میکسر پودر، شفت برای انتقال گشتاور مورد استفاده قرار می گیرد تا دستگاه بدون اختلال به کار خود ادامه دهد.

خروجی دستگاه

دستگاه میکسر پودر، دارای یک خروجی استوانه ای مانند است. با استفاده از این قسمت، می توان پودر تولید شده را از قسمت مخزن دستگاه خارج نمود و آن را بسته بندی کرد. 

قیمت دستگاه میکسر خانگی به چندین فاکتور بستگی دارد، از جمله نوع و برند میکسر، قدرت موتور، امکانات و ویژگی‌های آن، کیفیت ساخت و همچنین اندازه و ظاهر آن. همچنین ممکن است قیمت تحت تأثیر فصل فروش، تخفیفات و بازار محلی قرار بگیرد. البته این دستگاه به دلیل اندازه کوچک قیمت مناسب تری دارد که اغلب برای مخلوط کردن مواد پودری تولیدات خانگی مانند ادویه دست ساز و... به کار می رود.

میکسر پودر صنعتی قسطی یک دستگاه است که بعنوان یک تجهیزات صنعتی برای مخلوط کردن و آماده‌سازی پودرها و مواد مختلف در فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود. این نوع از میکسرها معمولاً برای تهیه مخلوط‌های پودری یا ذرات جامد در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، داروسازی، شیمیایی و مواد شوینده استفاده می‌شود. صنعت کاران مهر در جهت تامین نیاز مشتریان اقدام به فروش اقساطی میکسر پودر صنعتی نموده است. با پرداخت چند فقره چک مدت دار می توانید میکسر صنعتی را با بهترین کیفیت ساخت و در ظرفیت های مختلف خریداری نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
تعداد بازديد : 1621
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp