لیبل شیرینگ

کاربرد دستگاه لیبل شیرینگ، در نصب لیبل بر روی ظروف می باشد. از مزایای دیگر دستگاه قابلیت پوشاندن کل ظرف توسط لیبل و پلمپ کردن همزمان درب ظرف می باشد. به این جهت فضای بسیار زیادی برای تبلیغ، ثبت مشخصات و ایجاد تمایز با محصولات شرکت های رقیب در اختیار تولید کننده قرار می گیرد. لیبل شیرینگ به صورت غلاف های برش خورده و یا رول شده با قطر های مختلف در بازار موجود و قابل سفارش می باشد. طرز کار دستگاه لیبل شیرینگ بسیار ساده بوده و در دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام می شود.

لیبل شیرینگ تمام اتوماتیک

در سیستم دستگاه لیبل شیرینگ تمام اتوماتیک لیبل ها به شکل تیوب رول شده بر روی دستگاه نصب شده و دستگاه به محض رویت ظرف لیبل را برش زده و بصورت غلاف بر روی بطری یا ظرف می کشد، که پس از عبور ظرف از داخل کوره حرارت باعث چسبیدن لیبل به ظرف می گردد.

برای سفارش این دستگاه می توانید با 09124617975  تماس بگیرید.
قیمت دستگاه لیبل شیرینگ
 

نحوه عملکرد دستگاه لیبل شیرینگ

 

نحوه کارکرد دستگاه لیبل شیرینگ نیمه اتوماتیک

در سیستم دستگاه لیبل شیرینگ نیمه اتوماتیک غلاف ها از قبل برش خورده و توسط اپراتور بر روی ظرفی که روی نوار نقاله در حال حرکت می باشد قرار می گیرد و به داخل کوره وارد می شود و بعد از خروج ظرف از کوره ( زمان عبور ظرف از داخل کوره بین ۵ تا ۱۵ ثانیه است ) لیبل کاملا شکل ظرف را به خود گرفته و به ظرف می چسبد.

فروش دستگاه لیبل شیرینگ

شرکت ماشین سازی صنعت کاران مهر با در زمینه طراحی و مشاوره و ساخت ماشین آلات صنعتی و بسته بندی آماده همکاری با متقاضیان گرامی می باشد. دستگاه های لیبل شیرینک ساخت شرکت صنعت کاران مهر، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. 

قیمت لیبل شیرینگ حرارتی

دستگاه لیبل شرینگ (Shrink Label) جهت نصب لیبل بر روی محصول به کار می رود. این سیستم بسیار سریعتر و ارزان تر از انواع دیگر لیبل و بر چسب می باشد. از مزایای دیگر دستگاه قابلیت پوشاندن کل ظرف توسط لیبل و پلمپ کردن همزمان درب ظرف می باشد.
معمولا تصور می شود که نایلون قابل استفاده در شرینگ حرارتی شفاف، بدون رنگ و لعاب و خام است، اما تصور نادرستی است. این پوشش ها می توانند چاپ شده و دارای نام و برند شرکت سازنده محصول باشند . این نحوه از بسته بندی طرفداران زیادی پیدا کرده و سبب فروش هرچه بیشتر محصولات می شود.برای استعلام قیمت با صنعت کاران مهر تماس بگیرید . 

شیرینگ لیبل زن

این دستگاه همچون سایر دستگاه شیرینگ پک با خاصیت گرمادهی با المنت در قسمت کوره که دارای عایق بندی پشم شیشه می باشد لیبل زنی را انجام می دهد. دستگاه های لیبل شیرینگ به دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند که در نوع لیبل شرینک اتوماتیک نایلون به صورت خودکار برش خورده و بر روی محصول قرار می گیرد اما در دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک غلاف های نایلون از پیش برش خورده است و اپراتور بر روی محصولی که روی نوار نقاله در حال حرکت می باشد قرار می گیرد و به داخل کوره هدایت می کند و بعد از خروج محصول از کوره ( زمان عبور ظرف از داخل کوره بین ۵ تا ۱۵ ثانیه است ) لیبل کاملاً شکل محصول را به خود گرفته و به آن می چسبد.

ساخت دستگاه لیبل شیرینگ

از دستگاه لیبل شیرینگ برای پلمپ کردن انواع شیشه‌ های مربا، سس ، عسل و یا بطری‌ های آب ،شیر، دوغ، نوشابه، دلستر، روغن، انواع روغن ترمز، کود، سم و محصولات بهداشتی و… استفاده می کنند که در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود . 
غلاف دستگاه لیبل شرینک به دو صورت یکپارچه و برش‌ خورده در ضخامت‌ها و اندازه‌ های گوناگون موجود می باشد.
صنعت کاران مهر تولید کننده انواع شیرینگ پک های مختلف می باشد که تمامی نیازهای شما در رابطه با سیستم بسته بندی را برآورده خواهد کرد. 

انواع لیبل شیرینگ


 
انواع لیبل شیرینگ کاربرد
تمام بدنه و درب بسته بندی بطری ها
تمام بدنه بسته بندی بطری ها بدون درب آن
وسط فقط جهت درج مشخصات محصول و زیبایی
درب فقط به منظور پلمپ کردن درب بطری
بسته بندی چندتایی پک چندتایی محصول و کنار هم بسته بندی کردن
 

خرید شیرینگ درب بطری

خرید شیرینگ درب بطری، برای بسته بندی بطری هایی که نیز دارند درب آن ها با لیبل مهر و موم شود بهترین گزینه است.
در واقع شیرینگ درب بطری برای پلمپ کردن درب محصول استفاده می شود. در این حالت، غلاف تنها به دور درب محصول انداخته می شود و بعد از هدایت از تونل حرارتی دستگاه، درب کالا مهر و موم می گردد. در صورت درخواست مشتری می توان جهت باز کردن راحت تر درب بطریف یک پرفراژ نازک نیز به آن اضافه نمود. این نوع لیبل برای پلمپ انواع بطری پلاستیکی، شیشه ای و فلزی استفاده می گردد. 
بسته بندی و پلمپ درب بطری از این جهت اهمیت دارد که از ورود هدا به داخل بطری جلوگیری شود و احتمال نفوذ هر گونه آلودگی به داخل آن، به صفر برسد. زمانی که درب بطری با لیبل شیرینگ پلمپ شود، هیچ نوع آلودگی در اثر حمل و نقل و جابجایی بطری ها به درون آن نفوذ نمی کند.
خرید شیرینگ درب بطری جهت بسته بندی محصولاتی مانند شیر، آبمیوه، آب معدنی، نوشابه، آبلیمو، رب و کشک و سس شیشه ای و... کاربرد دارد. البته همان طور که اشاره شد، ممکن از بسته بندی لیبل ها فقط دور درب بطری را در بر بگیرد یا کل بدنه کالا را پوشش دهد. 
لازم به ذکر است که میزان حرارت و دمای دستگاه لیبل شیرینگ، با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس بطری تنظیم می گردد. انرژی حرارتی تونل سیستم از منبع برق، بخار یا گاز فراهم می شود. لیبل یا برچسب شیرینگ که توسط این دستگاه روی درب بطری می چسبد، از جنس های متفاوتی مانند پی وی سی است.

مزیت شیرینگ درب بطری

استفاده از بسته بندی درب بطری جهت حفظ بهداشت محصول و محافظت از ورود هر گونه آلودگی به داخل بطری، انجام می گیرد. استفاده از لیبل شیرینگ با لیبل هایی جذاب که تبلیغاتی باشد به برند سازی محصول مشتری کمک می کند. زیرا اولین چیزی که مشتری در نیاز به یک محصول می بیند، بسته بندی آن است که هرچه بیشتر جلب توجه کند، احتمال خرید و انتخاب محصول توسط مشتری بیشتر است.

روش صنعتی: در این روش با استفاده از ماشین آلات عملیات لیبل گذاری و شیرینگ انجام می شود. روش دستی: در این روش عملیات بسته بندی با سشوار های صنعتی و یا دیگر ماشین آلات دستی انجام می گیرد.

نایلون لیبل شیرینگ دارای این ویژگی ها می باشد: داشتن بوی مطبوع شفافیت بالا براقیت بالا چاپ پذیری با کیفیت قابلیت بسته بندی درب و خود محصول به طور همزمان درخشندگی و در چشم بودن کالا در قفسه فروشگاه ها

لیبل شیرینگ گازی با کمترین مصرف برق با کیفیت شیرینگ بالا در حد سیستم بخار می باشد. این دستگاه لیبل شیرینگ مناسب برای لیبل های PVC می باشد که در دمای مابین 70 تا 100 درجه سانتی گراد واکنش نشان می دهند. لیبل شیرینگ گازی با توجه به مصرف کمتر سوخت گاز، بسیار بهینه می باشد.

غلاف دستگاه لیبل شیرینگ به دوصورت یک پارچه و برش خورده در ضخامت ها و اندازه های گوناگون موجود می باشد.همچنین این نوع غلافها قابلیت چاپ را دارا بوده و معمولا اسم، لوگو و نام محصول بر روی آن چاپ می شود.

تمام بدنه و درب Full body and cop وسط Middle تمام بدنه Full body بسته بندی چندتایی Multi pack فقط درب Neck لیبل شیرینگ دستی

برچسب ها : لیبل شیرینگ 
تعداد بازديد : 3704
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 12
صالحی پور
|
1402/08/20 - 09:25
0
0
سلام امکان خرید شرایطی دستگاه لیبل شیرینگ مقدور است؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:26
با سلام
در مورد خرید شرایطی دستگاه با توجه به نیاز و بودجه خود بهتر است با واحد فروش ارتباط بگیرید. شماره تلفن های تماس 02634817497 و 02634817497.
بهشتی
|
1402/08/20 - 09:24
0
0
سلام قیمت لیبل شیرینگ تمام بدنه برای لیبل زنی روغن زیتون چقدر میشه؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:27
سلام
قیمت لیبل شیرینگ با توجه به نوع دستگاه لیبل، ابعاد و اندازه و جنس بدنه دستگاه و موارد این چنینی نیز متفاوت می باشد که در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما مشورت نمائید. شماره تلفن های تماس 02634817497 و 02634817497.
سوری
|
1401/07/04 - 12:38
0
0
سلام هزینه ساخت لیبل شیرینگ سفارشی به چه صورت می باشد؟ ممنون
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/07/05 - 17:51
با سلام
جهت کسب اطلاعات در مورد ساخت دستگاه مورد نیاز خود با شماره تلفن 09124617975 تماس حاصل نمائید.
با تشکر از حسن توجه شما
صالح نژاد
|
1401/06/15 - 10:55
0
0
با سلام قیمت لیبل شیرینگ حرارتی به چه صورت است؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/19 - 10:42
با سلام
قیمت لیبل شیرینگ حرارتی نسبت به پارامتر هایی متغیر می باشد.
جهت سفارش دستگاه و اطلاع از قیمت آن با شماره تلفن های 02634817497 و یا 09124617975 تماس حاصل نمائید.
با تشکر
ایرج فرخی
|
130/11/28 - 09:15
0
0
سلم قیمت دستگاه لیبل شیرینگ نیمه اتومات رو میخواستم
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
130/11/30 - 08:52
با سلام
برای کسب اطلاعات در مورد قیمت محصول مورد نظر خود با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
با تشکر
زارع نژاد
|
130/11/16 - 09:44
0
1
سلام قیمت لیبل شیرینگ دستی رو می خواستم و اینکه زمان تحویل اش بعد سفارش چقدر طول می کشه ؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
130/11/17 - 09:27
با سلام
جهت کسب اطلاعات مورد نظر با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
ممنون از حسن توجه شما
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp