لیبل شیرینگ

کاربرد دستگاه لیبل شرینگ، در نصب لیبل بر روی ظروف می باشد. از مزایای دیگر دستگاه قابلیت پوشاندن کل ظرف توسط لیبل و پلمپ کردن همزمان درب ظرف می باشد. به این جهت فضای بسیار زیادی برای تبلیغ، ثبت مشخصات و ایجاد تمایز با محصولات شرکت های رقیب در اختیار تولید کننده قرار می گیرد. لیبل شرینک به صورت غلاف های برش خورده و یا رول شده با قطر های مختلف در بازار موجود و قابل سفارش می باشد. طرز کار دستگاه لیبل شیرینگ بسیار ساده بوده و در دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام می شود.

نحوه کارکرد دستگاه لیبل شیرینگ تمام اتوماتیک

در سیستم دستگاه لیبل شیرینگ تمام اتوماتیک لیبل ها به شکل تیوب رول شده بر روی دستگاه نصب شده و دستگاه به محض رویت ظرف لیبل را برش زده و بصورت غلاف بر روی بطری یا ظرف می کشد، که پس از عبور ظرف از داخل کوره حرارت باعث چسبیدن لیبل به ظرف می گردد.

برای سفارش این دستگاه می توانید با 09124617975  تماس بگیرید.
قیمت دستگاه لیبل شیرینگ
 

نحوه عملکرد دستگاه لیبل شیرینگ

 

نحوه کارکرد دستگاه لیبل شیرینک نیمه اتوماتیک

در سیستم دستگاه لیبل شیرینگ نیمه اتوماتیک غلاف ها از قبل برش خورده و توسط اپراتور بر روی ظرفی که روی نوار نقاله در حال حرکت می باشد قرار می گیرد و به داخل کوره وارد می شود و بعد از خروج ظرف از کوره ( زمان عبور ظرف از داخل کوره بین ۵ تا ۱۵ ثانیه است ) لیبل کاملا شکل ظرف را به خود گرفته و به ظرف می چسبد.

فروش دستگاه لیبل شیرینگ

شرکت ماشین سازی صنعت کاران مهر با در زمینه طراحی و مشاوره و ساخت ماشین آلات صنعتی و بسته بندی آماده همکاری با متقاضیان گرامی می باشد. دستگاه های لیبل شیرینک ساخت شرکت صنعت کاران مهر، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به وب سایت skmsazan.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس های زیر تماس 09124617975 حاصل نمایید.
 

قیمت لیبل شیرینگ حرارتی

دستگاه لیبل شرینگ (Shrink Label) جهت نصب لیبل بر روی محصول به کار می رود. این سیستم بسیار سریعتر و ارزان تر از انواع دیگر لیبل و بر چسب می باشد. از مزایای دیگر دستگاه قابلیت پوشاندن کل ظرف توسط لیبل و پلمپ کردن همزمان درب ظرف می باشد.
معمولا تصور می شود که نایلون قابل استفاده در شرینگ حرارتی شفاف، بدون رنگ و لعاب و خام است، اما تصور نادرستی است. این پوشش ها می توانند چاپ شده و دارای نام و برند شرکت سازنده محصول باشند . این نحوه از بسته بندی طرفداران زیادی پیدا کرده و سبب فروش هرچه بیشتر محصولات می شود.برای استعلام قیمت با صنعت کاران مهر تماس بگیرید . 

شیرینگ لیبل زن

این دستگاه همچون سایر دستگاه شرینک پک با خاصیت گرمادهی با المنت در قسمت کوره که دارای عایق بندی پشم شیشه می باشد لیبل زنی را انجام می دهد. دستگاه های لیبل شیرینگ به دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند که در نوع لیبل شرینک اتوماتیک نایلون به صورت خودکار برش خورده و بر روی محصول قرار می گیرد اما در دستگاه شرینک نیمه اتوماتیک غلاف های نایلون از پیش برش خورده است و اپراتور بر روی محصولی که روی نوار نقاله در حال حرکت می باشد قرار می گیرد و به داخل کوره هدایت می کند و بعد از خروج محصول از کوره ( زمان عبور ظرف از داخل کوره بین ۵ تا ۱۵ ثانیه است ) لیبل کاملاً شکل محصول را به خود گرفته و به آن می چسبد.

بیشتر بدانید: لیبل شیرینگ اسلیو 

ساخت دستگاه  لیبل شیرینگ

از دستگاه لیبل شیرینگ برای پلمپ کردن انواع شیشه‌ های مربا، سس ، عسل و یا بطری‌ های آب ،شیر، دوغ، نوشابه، دلستر، روغن، انواع روغن ترمز، کود، سم و محصولات بهداشتی و… استفاده می کنند که در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود . 
غلاف دستگاه لیبل شرینک به دو صورت یکپارچه و برش‌ خورده در ضخامت‌ها و اندازه‌ های گوناگون موجود می باشد.
صنعت کاران مهر تولید کننده انواع شیرینگ پک های مختلف می باشد که تمامی نیازهای شما در رابطه با سیستم بسته بندی را برآورده خواهد کرد . 

روش صنعتی: در این روش با استفاده از ماشین آلات عملیات لیبل گذاری و شیرینگ انجام می شود. روش دستی: در این روش عملیات بسته بندی با سشوار های صنعتی و یا دیگر ماشین آلات دستی انجام می گیرد.

نایلون لیبل شیرینگ دارای این ویژگی ها می باشد: داشتن بوی مطبوع شفافیت بالا براقیت بالا چاپ پذیری با کیفیت قابلیت بسته بندی درب و خود محصول به طور همزمان درخشندگی و در چشم بودن کالا در قفسه فروشگاه ها

لیبل شیرینگ گازی با کمترین مصرف برق با کیفیت شیرینگ بالا در حد سیستم بخار می باشد. این دستگاه لیبل شیرینگ مناسب برای لیبل های PVC می باشد که در دمای مابین 70 تا 100 درجه سانتی گراد واکنش نشان می دهند. لیبل شیرینگ گازی با توجه به مصرف کمتر سوخت گاز، بسیار بهینه می باشد.

غلاف دستگاه لیبل شیرینگ به دوصورت یک پارچه و برش خورده در ضخامت ها و اندازه های گوناگون موجود می باشد.همچنین این نوع غلافها قابلیت چاپ را دارا بوده و معمولا اسم، لوگو و نام محصول بر روی آن چاپ می شود.

تمام بدنه و درب Full body and cop وسط Middle تمام بدنه Full body بسته بندی چندتایی Multi pack فقط درب Neck لیبل شیرینگ دستی

آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp