میکسر پودر 

فروش دستگاه میکسر پودر

میکسر پودر

میکسر پودری

قیمت دستگاه میکسر پودر

خرید میکسر پودری افقی

دستگاه بلندر یا میکسر پودر

قیمت میکسر پودر کوچک

دستگاه میکسر ادویه

دستگاه میکسر پودر صنعتی

قیمت ریبون بلندر

میکسرپودر: امروزه در اکثر صنایع برای مخلوط کردن انواع پودر ها از دستگاه میکسر پودر استفاده می شود.میکسر پودر یکی از دستگاه های مهم در صنعت می باشد که به جهت مخلوط سازی مواد پودری مورد استفاده قرار می گیرد.ما در مجموعه صنعت کاران مهر انواع  میکسر پودر را طراحی و تولید می کنیم.برای خرید میکسر پودر با تخفیفات ویژه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.ماشین سازی صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع دستگاه میکسرپودر ( ریبون بلندر ) با متد های جدید در ظرفیت های میکسر پودر 100، میکسر پودر 300، میکسر پودر 200، میکسر پودر 400، میکسر پودر  600، میکسر پودر  800، میکسر پودر 1000، میکسر پودر 1500، میکسر پودر 2000، میکسر پودر3000 و میکسر پودر 5000، لیتری می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975 | 02634817497
میکسر پودر

نحوه کارکرد دستگاه میکسر پودر ribbon belender

در این نوع میکسر ها دو نوع پره وجود دارد. به دلیل کشیده شدن دو جهت پره حول محور یک شفت در دو مسیر جداگانه جهت ترکیب دو یا چند نوع پودر در زمان کوتاه باعث میکس دقیق مواد می‌شود. در این نوع میکسر ها به دلیل پره کشی بصورت مارپیچی و رفت و برگشتی در تمام جهات حرکت کرده و مواد مختلف را با درصد بالا و در زمان کوتاه به صورت کاملا یکنواخت با هم ترکیب نموده تا در نهایت یک مخلوط همگن و خمیری شکل بدست آید. قطر شافت اصلی حامل پره ها بسته به عواملی مانند چگالی، دانه بندی و نوع مواد دارد.

دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر ) 

 میکسرپودر، ریبون بلندر، ساخت ماشین سازی صنعت کاران مهر تماماً از جنس استیل 316 (st) و یا 304 (st )  است که ( ضدزنگ و ضدخش می باشد )  که بنا به سفارش مشتری از جنس آهن نیز ساخته می‌شود. برای جابجایی دستگاه و سهولت حرکت دادن آن از چرخ در زیر پایه ها استفاده شده است. جهت ترکیب پودر با مایعات اسانسی این دستگاه قابلیت نصب نازلها ی مه پاش  جهت مایعات رقیق را داشته و با توجه به تغییر ویسکوزیته مواد و نوع و حجم مایع در نوع نازل و نوع پمپ می توان تغییراتی ایجاد کرد تا بتوان به مرحله  اسانس پاشی به صورت افشان رسید.

سیستم اسانس پاش در تمامی مدل های میکسر پودر قابلیت نصب را دارد که با یک مخزن مواد تغذیه می شود و توسط یک پمپ مواد به داخل مخزن بلندر پمپاژ می گردد تا با پودر داخل دستگاه میکس شود.

 1. دریچه تخلیه دستگاه میکسر به دو صورت  (دستی ) و یا  اتوماتیک (دارای جک پنوماتیک ) می باشد.
 2. در صورت سفارش و نیاز مشتری این دستگاه به صورت دوجداره ساخته می شود .
 3. همچنین قابلیت نصب سنسور به منظور ایجاد ایمنی بیشتر در هنگام کار و اینورتور جهت کنترل سرعت را دارا می باشد .
 4. پره های کوچکتر جهت بهتر مخلوط کردن کلوخها و پودرهای بهم چسبیده  در داخل دستگاه قرار دارد .
 5. دستگاه فاقد هرگونه سر و صدای اضافی و لرزش می باشد .
 6. ضمانت نامه این دستگاه شامل تمامی قطعات از جمله موتور و گیربکس می باشد .
 7. از کاربرد دستگاه میکسر پودر (ریبون بلندر ) می توان در خط تولید محصولات زیر اشاره کرد:
 8. صنایع غذایی، مواد دارویی، خوراکی، مواد شیمیایی، پودر های گیاهی، پودر های  صنعتی، پودر های شیمیایی و محصولات بهداشتی، پودر های خمیری، کود های شیمیایی، پودرهای مختلف با چگالی های متنوع....
میکسر پودر
 

مطالب مرتبط : میکسر پودری و اسکرو

انواع دستگاه های میکسر پودر (ریبون بلندر )

این دستگاه در مدل های زیر ساخته می شود :
 • میکسر افقی با مخزن U شکل با پره های ریبونی و یا پدالی
 • میکسر افقی با مخزن بشکه ای
 • میکسر افقی مخصوص محیط های آزمایشگاهی
 • میکسر V  شکل 
 • میکسر افقی با مخزن متحرک 
جهت اطلاع از قیمت انواع میکسر پودر تماس بگیرید   09124617975 | 02634817497
 

 
دستگاه میکسر پودر
میکسر پودر

نمای کلی میکسر پودر با ابعاد بزرگ

میکسر پودر
میکسر پودر
میکسر پودر بزرگ
نمای کلی میکسر پودر از جنس آهن
میکسر پودر - استیل
نمای کلی میکسر پودر از جنس استیل 300 لیتری
میکسر پودر
نمای کلی میکسر پودر از جنس استیل
میکسر پودر 1000 لیتری
نمای جانبی از میکسر پودر 1000 لیتری
میکسر پودر ارزان
قیمت میکسر پودر ارزان

 


ساخت دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر )

همانطور که ذکر شد دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر ) در ابعاد متفاوت با جنس بدنه مختلف تولید می گردد. شرکت صنعت کاران مهر با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه میکسر پودر ( ریبون بلندر )، آماده ثبت سفارشات دستگاههای اختصاصی می باشد. تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما اطلاعات فنی مورد نظر خود را دریافت نمایید.
میکسر پودر
نمای نزدیک از پره های ریبون بلندر یا میکسر پودر
میکسر پودر ارزان امروزه در کارخانجات بزرگ و صنعتی برای مخلوط کردن و همگن سازی انواع مواد پودری از میکسر پودر استفاده می شود،میکسر پودر نوعی دستگاه برای مخلوط کردن به صورت همگن و با سرعت یکنواخت هر پودری از طریق پره های بزرگ می باشد که باعث افزایش سرعت تولید و همچنین افزایش راندمان کا و کیفیت محصولات می شود. ما در مجموعه صنعتکاران مهر انواع دستگاه های میکسر پودر ارزان و با کیفیت را در کرج طراحی و تولید می کنیم شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید دستگاه میکسر پودر ارزان در کرج با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از طریق مشاوره با همکاران ما میکسر پودر ارزان در کرج را خریداری نمایید.بهترین میکسر پودر را از ما در صنعت کاران مهر بخواهید.
 

انواع میکسر پودر

میکسر پودر صنعتی

میکسر پودر های صنعتی به دلیل اینکه با خیلی از مواد شیمیایی در تماس مستقیم هستند باید مقاوم به خوردگی و از بین رفتن باشند به همین دلیل معمولا از جنس فولاد ضد زنگ تولید می شوند. دستگاه های میکسر پودر صنعتی بنا به کارایی دارای تیغه های بلند تیز و یا پارویی پهن و کوتاه هستند.نام دیگر میکسر پودر های صنعتی ریبون بلندر نیز می باشد.

میکسر پودر ژله

امروزه در کاخانجات تولیدی انواع ژله برای افزایش راندمان تولید و کیفیت بهتر پودر ژله از انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. میکسر پودر ژله یکی از مهم ترین دستگاه های صنعتی در این کارخانجات می باشد که با مخلوط کردن دقیق مواد سازنده پودر ژله باعث ارتقای کیفیت در پودر ژله می شود. ما در مجموعه صنعت کاران مهر انواع دستگاه های میکسر پودر از قبیل میکسر پودر ژله و انواع میکسر های پودر صنعتی را در ابعاد و گنجایش های سفارشی طراحی و تولید می کنیم.

میکسر پودر لباسشویی

دستگاه میکسر پودر لباسشویی و یک نوع جدید از مخلوط کن پودر لباسشویی با کارایی بالا می باشد که می توان از این دستگاه های میکسر پودر لباسشویی در کارخانجات تولید پودر لباسشویی به منظور هرچه بیشتر مخلوط کردن مواد پودر لباسشویی با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد ما در مجموعه صنعت کاران مهر انواع میکسر پودر لباسشویی با قیمت مناسب و کیفیت را در ابعاد و گنجایش های مختلف طراحی و تولید کرده ایم.

میکسر پودر قهوه

میکسر پودر قهوه با مخلوط کردن پودر قهوه هر نوع ماده ای دیگر با آن باعث ایجاد تولید قهوه ای کاملا پودر شده و همگن می شود. ما در مجموعه صنعت کاران مهر طراح و سازنده انواع میکسر پودر قهوه در کرج می باشیم، شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید میکسر پودر قهوه با شماره های بالا تماس حاصل نمایید.

صنایع غذایی ( تولید محصولات خوراکی و مخلوط کردن مواد اولیه) ، صنایع دارویی (مخلوط کردن انواع مواد شیمیایی و گیاهی ) ، صنایع شیمیایی ( صنعت کاشی و سرامیک ، صنعت سیمان و ماسه و انواع پودرهای گرانولی با دانسیته های مختلف .

دستگاه میکسر پودر افقی؛ در واقع نوعی از دستگاه های میکسر پودری است که محل قرار گیری مخزن آن به صورت افقی است. بنا به نیاز شما هر نوع از این دستگاه طراحی و تولید می گردد.

گاهی در صنایع شیمیایی و یا حتی دارویی برای ترکیب صحیح و کسب دقت مورد نیاز احتیاج خواهد بود که در طی فرآیند میکس، تغییراتی در دما حاصل گردد. از این رو در دستگاه های میکسر پودر دو جداره می توان با ریختن روغن در بین جداره مخزن این دستگاه ها تغییر دما را در زمان مورد نظر به وجود آورد.

بعضی از مواد پودری برای مخلوط شدن نیاز به مایعات اسانسی دارند تا ترکیب بهتری داشته باشند، با نصب قابلیت اسانس پاش در مخزن میکسرپودر، می توان این گونه اسانس ها را به مواد در حال میکس اضافه نمود

میکسر پودر در جوامع صنعتی و تولیدی، با نام های دیگری چون ریبون بلندر، میکسر صنعتی، بلندر پودری، دستگاه بلندر، بلندر صنعتی و... شناخته می شود.

در دستگاه میکسر پودر با مخزن ثابت، مخزن دستگاه ثابت است و پره یا تیغه های دستگاه درون آن حول شفت دستگاه می چرخند و عملیات میکس را انجام می دهند اما در دستگاه میکسر پودر با مخزن متحرک، مخزن دستگاه همزمان با چرخش تیغه های میکسر، به چرخش در می آیند

از با کیفیت ترین و همچنین رقابتی ترین محصولات صنعت کاران مهر در بازار صنعتی، دستگاه میکسر پودر می باشد که بنا بر استاندارد هایی که در ساخت آن لحاظ شده است از کیفیت بالا و مرغوبی برخوردار می باشد.

آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید منصور خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp