تولید کننده دستگاه استرچ پالت در کرج

استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی کلی چندین کالا مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که چندین کالا را بر روی پالت قرار می دهند و سپس پالت بر روی صفحه ی گردان استرچ پالت گذاشته می شود سپس با به حرکت در آمدن و چرخیدن دستگاه استرچ پالت،فیلم استرچ پالت که نوعی پلاستیک شفاف و بسیار محکم است دور کالا را می پوشاند و باعث حفاظت و کنار هم قرار گرفتن کالا بر روی پالت می شود.
شرکت صنعتکاران مهر ماندگار دستگاه های استرچ پالت را به صورت سفارشی و بنا به خواست هر مجموعه ای طراحی کرده و می سازد،تمامی دستگاههای ساخته شده توسط ماشین سازی صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.
 
جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید   09124617975

 

دستگاه استرچ پالت

به کمک دستگاه استرچ پالت که جای کمی را اشغال می کند می توان پالت ها و اجسام سبک را تا  تعداد 25 پالت در هر ساعت سلفون پیچی نمود. کالا بر روی صفحه دوار دستگاه استرچ پالت مستقر می شود و با چرخش نایلون استرچ دور آن را احاطه می کند.
 

نوار دستگاه استرچ پالت

فیلم (نوار استرچ) که در زمان بسته بندی توسط دستگاه استرچ پالت کالا را می پوشاند از جنس نوعی پلیمر به نام پلی ونیل کلراید است که آن را با نام اختصاری PVC نشان می دهند PVC دارای خاصیت شفاف بودن و کشندگی بالاست. فیلم های استرچ در ابعاد مختلف و با قابلیت کشندگی متفاوت قایل تولید می باشند.این فیلم ها در برابر حرارت مقاومت کمی دارند .
این نوارها و فیلم های استرچ پالت قابلیت پیش کشش دارند. این قابلیت بدین معنی است که قبل از پالت پیچی فیلم ها کشیده می شوند و سپس به دور محصول پیچیده می شوند. میزان پیش کشش با توجه به جنس و مقاومت نایلون استرچ قابل تنظیم است.

تفاوت استرچ پالت با دستگاه شیرینگ پک

در بسته بندی به روش استرچ پالت از تونل حرارتی استفاده نمی شود و یکی از تفاوت های بارز و خاص این دستگاه با دستگاه شرینگ پک همین مورد می باشد. و به دلیل عدم نیاز به ایجاد حرارت بسیار مقرون به صرفه تر و همچنین قیمت خود دستگاه مناسب تر است .

در عوض از لحاظ شفافیت بسته بندی از کیفیت پایین تری نسبت به شیرینگ حرارتی برخوردار است . با توجه به اشکال مختلف محصولات و استقبال روز افزون واحد های تولیدی تقریبا اکثر تولید کنندگان مشتاق به استفاده از روش بسته بندی استرچ برای اشکال مختلف محصول مانند لوله ، سیم و کابل ،کویل و غیره شده اند. و به همین منظور دستگاه استرچ حلقوی ( مخصوص محصولات حلقه ای و کویل شکل ) و دستگاه استرچ افقی مخصوص محصولات با طول زیاد (دیوار کوب ، ساندویچ پنل و … ) ابداع و طراحی گردد.

انواع دستگاه استرچ پالت

انواع دستگاه استرچ پالت کاربرد
استرچ پالت دستی بسته بندی انواع پالت و کارتن های بزرگ به صورت دستی
استرچ پالت صفحه گردان استرچ کردن محصولات با وزن مناسب
استرچ پالت دروازه ای سلفون پیچی پالت های سنگین و فوق سنگین
استرچ پالت فرودگاهی بسته بندی چمدان های مسافران در فرودگاه
استرچ پالت مرغکدار بسته بندی پالت های طویل برای جلوگیری از ریزش
استرچ پالت رولی بسته بندی  توپ های رول کاغذ، کابل، نایلون، الیاف های پارچه 
استرچ پالت حرارتی استفاده از گاز شهری برای سلفون پیچی پالت های بزرگ

بله، یک ساله گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش

یکی از اجزای مهم دستگاه های استرچ کش، سینی آن به شمار می آید که پالت با قرارگیری بر روی آن استرچ کشی می شود. سفارش دستگاه بایستی بر اساس سایز محصولات نیازمند استرچ پیچی انجام گردد

دارای طول مناسب و پیچش منظمی در رول است. در زیر گرما و اشعه فرابنفش نور خورشید تغییر حالت نمی دهند. از چسبندگی ومقاومت کشسانی بالایی برخوردار است.

نایلون استرچ نوعی نایلون شفاف است که خاصیت کششی، چسبندگی و همچنین الاستیکی دارد. این محصول از جنس پلی اتین است و برای بسته‌بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد که استفاده از آن در دستگاه‌های پالت استرچ بسیار رایج است.

انعطاف پذیری، چسبندگی بالا، شفافیت، ضخیم بودن، مقاومت در برابر پاره شدن، پایداری در برابر شرایط نامساعد جوی، زیبایی و بسته بندی تمیز، استحکام بالا، امکان خرید سفارشی، وزن و ...

نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp