استرچ پالت

استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی کلی چندین کالا مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که چندین کالا را بر روی پالت قرار می دهند و سپس پالت بر روی صفحه ی گردان استرچ پالت گذاشته می شود سپس با به حرکت در آمدن و چرخیدن دستگاه استرچ پالت،فیلم استرچ پالت که نوعی پلاستیک شفاف و بسیار محکم است دور کالا را می پوشاند و باعث حفاظت و کنار هم قرار گرفتن کالا بر روی پالت می شود. 
فایل صوتی معرفی دستگاه استرچ پالتجهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی استرچ پالت تماس بگیرید:
   09124617975 | 02634817497
 
استرچ پالت

 

دستگاه استرچ پالت

به کمک دستگاه استرچ پالت که جای کمی را اشغال می کند می توان پالت ها و اجسام سبک را تا  تعداد 25 پالت در هر ساعت سلفون پیچی نمود. کالا بر روی صفحه دوار دستگاه استرچ پالت مستقر می شود و با چرخش نایلون استرچ دور آن را احاطه می کند.

کاربرد استرچ پالت

دستگاه بسته بندی استرچ پالت (Pallet Stretch Wrapping Machine) برای بسته بندی و تثبیت بارهای قرار داده شده بر روی پالت به کار می‌رود. این دستگاه با استفاده از فیلم استرچ پلیمری، بارها را به پالت متصل می‌کند و از جدا شدن یا لغزش آنها جلوگیری می‌کند. دستگاه بسته بندی استرچ پالت از روش‌هایی مانند چرخش دستگاه یا پمپ هوای فشرده استفاده می‌کند تا فیلم استرچ را در اطراف بار پالتی بپیچد و بسته بندی را بر اساس نیاز و برای حمل و نقل ایمنتر و محافظت بیشتر انجام دهد. استفاده از دستگاه بسته بندی استرچ پالت موجب کاهش خطر صدمات به بارها، کاهش هدررفت و خراب شدن کالاها و افزایش سرعت و بهره‌وری در عملیات بسته بندی می‌شود. همچنین، این دستگاه بهبود قابلیت استواری و دیده شدن بارها را نیز به منظور مقابله با سرقت و تغییرات ممکن در طول حمل و نقل فراهم می‌کند.

نوار دستگاه استرچ پالت

فیلم (نوار استرچ) که در زمان بسته بندی توسط دستگاه استرچ پالت کالا را می پوشاند از جنس نوعی پلیمر به نام پلی ونیل کلراید است که آن را با نام اختصاری PVC نشان می دهند PVC دارای خاصیت شفاف بودن و کشندگی بالاست. فیلم های استرچ در ابعاد مختلف و با قابلیت کشندگی متفاوت قایل تولید می باشند.این فیلم ها در برابر حرارت مقاومت کمی دارند .
این نوارها و فیلم های استرچ پالت قابلیت پیش کشش دارند. این قابلیت بدین معنی است که قبل از پالت پیچی فیلم ها کشیده می شوند و سپس به دور محصول پیچیده می شوند. میزان پیش کشش با توجه به جنس و مقاومت نایلون استرچ قابل تنظیم است.

تفاوت استرچ پالت با دستگاه شیرینگ پک

در بسته بندی به روش استرچ پالت از تونل حرارتی استفاده نمی شود و یکی از تفاوت های بارز و خاص این دستگاه با دستگاه شرینگ پک همین مورد می باشد. و به دلیل عدم نیاز به ایجاد حرارت بسیار مقرون به صرفه تر و همچنین قیمت خود دستگاه مناسب تر است.
در عوض از لحاظ شفافیت بسته بندی از کیفیت پایین تری نسبت به شیرینگ حرارتی برخوردار است . با توجه به اشکال مختلف محصولات و استقبال روز افزون واحد های تولیدی تقریبا اکثر تولید کنندگان مشتاق به استفاده از روش بسته بندی استرچ برای اشکال مختلف محصول مانند لوله ، سیم و کابل ،کویل و غیره شده اند. و به همین منظور دستگاه استرچ حلقوی ( مخصوص محصولات حلقه ای و کویل شکل ) و دستگاه استرچ افقی مخصوص محصولات با طول زیاد (دیوار کوب ، ساندویچ پنل و … ) ابداع و طراحی گردد.

انواع دستگاه استرچ پالت

 استرچ پالت

استرچ پالت صفحه گردان

استرچ پالت صفحه گردان یک نوع د یگر استرچ پالت است که برای حفاظت و حمل و نقل بهتر کالاها در زمان انتقال و انبارداری استفاده می‌شود. این نوع پالت یک صفحه مسطح با ابعاد استاندارد دارد و به وسیلهٔ استرچ فیلم یا نایلون استرچ خورده شده به دور آن محافظت می‌شود. فیلم استرچ، که به صورت لایه‌لایه ضخیم روی پالت قرار می‌گیرد، باعث متصل شدن کالاها به پالت می‌شود و از جدا شدن و سقوط آن ها جلوگیری می‌کند. همچنین، در صورت استفاده از استرچ پالت صفحه گردان، ریسک خراب شدن و تلف شدن کالاها به علت عدم تماس مستقیم با سطوح سخت و تیز نیز کاهش می‌یابد.
به علاوه، استفاده از استرچ پالت صفحه گردان به افزایش ایمنی و سرعت در فرآیند بارگیری و تخلیه کمک می‌کند. زمانی که کالاها به پالت متصل شوند، دستگاه‌های جابجایی می‌توانند آن ها را به راحتی حمل کنند و از وقوع حوادث یا آسیب به کالاها و بسته‌بندی‌ها جلوگیری کنند.
استرچ پالت صفحه گردان معمولا در صنایع و مجموعه‌های بزرگی که با حجم بالایی کالاهای بسته‌بندی شده و نیاز به نگهداری و جابجایی آنها دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این نوع پالت به دلیل داشتن صفحهٔ مسطح و قابلیت استفادهٔ مجدد، به محیط زیست نیز کمک می‌کند و در بهبود روند پایداری و بازیافت در صنعت تأثیر دارد.
 


استرچ پالتاسترچ پالت

استرچ پالت دروازه ای

استرچ پالت دروازه ای یکی از انواع استرچ پالت محسوب می شود که فرآیند بسته بندی محصولات و کالا ها را انجام می دهد. این نوع استرچ پالت، دارای یک سیستم دروازه ای است که به صورت قابل جدا شدن در قسمت‌های پایانی پالت وجود دارد.
وجود دروازه در استرچ پالت دروازه ای به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند کالاها را به راحتی و بدون نیاز به برداشت کامل استرچ، از روی پالت بردارند یا روی آن قرار دهند. همچنین باز و بسته کردن دروازه بر روی استرچ پالت دروازه ای به سهولت صورت می‌گیرد و نیازی به استفاده از ابزار یا تجهیزات ویژه نیست.
مزایای استفاده از استرچ پالت دروازه ای عبارتند از:
۱. صرفه جویی در زمان: استفاده از دروازه در پالت‌ها به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سرعت و به سهولت کالاها را بارگیری و تخلیه کنند.
۲. ایمنی: استرچ پالت دروازه ای باعث می‌شود که کالاها در طول حمل و نقل به خوبی نگهداری شوند و خرابی، خراش و آسیب به کالاها را به حداقل برساند.
۳. دریافت همراه ترین بسته بندی: به دلیل ساختار دروازه ای استرچ پالت، بسته بندی نه فقط آسانتر می‌شود، بلکه همچنین امکان استفاده مجدد از استرچ پالت وجود دارد.
۴. انعطاف پذیری: استفاده از استرچ پالت دروازه ای برای کالاهای با اندازه ها و اشکال متفاوت قابل استفاده و سازگار است.
استرچ پالت دروازه ای به دلیل مزایای فوق در بسیاری از صنایع مانند حمل و نقل، لجستیک، سوپرمارکت ها و غیره استفاده می‌شود.

استرچ پالت فرودگاهی

 دستگاه استرچ پالت فرودگاهی یک وسیله است که برای بسته‌بندی و حمل بارهای سنگین و حجیم در فرودگاه‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه قادر است پالت‌ها را به صورت اتوماتیک و با استفاده از فیلم استرچ، بسته‌بندی کند. استفاده از دستگاه استرچ پالت فرودگاهی بهبود قابل توجهی در عملکرد بسته‌بندی و حمل و نقل بارها در فرودگاه‌ها ایجاد می‌کند.

استرچ پالت مرغکدار

این دستگاه در زمان بسته بندی استرچ کالا هایی که بسیار طویل بوده و احتمال فشار و ریزش کالا بر آن وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه استرچ پالت مرغک دار دارای یک شاسی اصلی ، صفحه گردان به منظور حرکت محصول ، یک دکل و نگهدارنده استرچ برای حرکت عمودی نایلون استرچ و یک شاخک مرغک دار برای نگهداری محصول از بالا که نصب آن بر روی دکل انجام شده، می باشد.

استرچ پالت رولی

دستگاه استرچ پالت رولی یک وسیله بسته‌بندی استرچ است که برای بسته‌بندی و حمل بارهای سنگین و حجیم که به صورت رولی می باشند، با استفاده از فیلم استرچ استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت کشیدن و پیچیدن فیلم استرچ را دارد تا بارها را به صورت محکم و ایمن بر روی پالت‌ها بسته‌بندی کند. استفاده از دستگاه استرچ پالت رولی بهبود قابل توجهی در عملکرد بسته‌بندی و حمل و نقل دارد. اغلب برای بسته بندی رول فرش، رول کاغذ و... از این دستگاه استفاده می گردد.

استرچ پالت حرارتی

استرچ پالت حرارتی به عنوان یکی از نمونه های دستگاه استرچ پالت، با گاز شهری کار می کند که قابلیت پیش کشش که در این دستگاه وجود دارد سبب می شود که در هنگام سلفون کشی به دور محصول بپیچد.

استرچ پالت دستی

استفاده از استرچ پالت دستی به عنوان جایگزینی برای استفاده از استرچ پالت های اتوماتیک باعث افزایش ایمنی و کاهش زمان و هزینه های بسته بندی می‌ شود.

نایلون استرچ

نایلون یا فیلم استرچ، اصلی ترین کاربرد آن برای بسته بندی نهایی یک یا چند محصول است، به طور کلی استرچ باعث می شود تا محصول یا محصولات مورد نظری که با این نوع پلاستیک بسته بندی شده اند از هر گونه گرد و غبار، ضربه و دیگر عوامل خارجی محفوظ بماند.استحکام بالا ( ضربه پذیری بالا، مقاوم در برابر پارگی)، کشسانی بالا و حالت ناپذیری در برابر گرما و نور آفتاب و.. از ویژگی های نایلون استرچ می باشد که سبب گسترش کارایی آن در بازار نیز می گردد.


نایلون استرچ

فروش دستگاه بسته بندی پالت

فروش دستگاه بسته بندی پالت استرچ با کیفیت بالایی انجام می شود. صنعت کاران مهر به عنوان طراح، سازنده و صادر کننده انواع ماشین آلات بسته بندی، دستگاه بسته بندی پالت را جهت مصارف تولیدی به فروش می رساند. فقط کافیست با واحد فروش این مجموعه ارتباط گرفته و نوع استرچ پالت مورد نیاز خود را سفارش دهید تا با بهترین کیفیت ساخت طراحی و تولید شود.
قیمت فروش دستگاه استرچ پالت نسبت به عملکردی که در بسته بندی کالاها دارد، بسیار مقرون به صرفه است و می تواند سبب تسهیل در امور بسته بندی کالا ها گردد.

قیمت دستگاه استرچ پالت

در تعیین قیمت دستگاه استرچ پالت عوامل مختلفی دخیل هستند که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سایز پالت
پالت های چوبی، فلزی و پلاستیکی که محصولات بر روی آن ها چیدمان شده و جهت بسته بندی با استرچ پالت قرار می گیرند، از سایز های مختلفی تولید می شوند که در هنگام استرچ کشی می بایست به آن توجه نمود. زیرا استرچ پالت در مدل های صفحه گردان ممکن است محدودیت هایی را در رابطه با این موضوع داشته باشند.
وزن پالت
وزن پالت ها نیز متفاوت است. و از آن جا که وزن از عواملی است که همیشه در بسته بندی کالاها موثر بوده از این رو می بایست بدان توجه نمود. زیرا استرچ پالت ها حدودا وزن 1 تا 1.5 تن را می توانند تحمل کنند و اگر وزن خود پالت بسیار سنگین بوده به همراه کالاهای بر روی آن قرار داده شده، ممکن است سبب آسیب به دستگاه شود.
میزان مصرف فیلم استرچ
میزان مصرف فیلم استرچ چنانچه کنترل نشود، در دراز مدت بسیار هزینه بر بوده و اصلا مقرون به صرفه نیست. از این رو می بایست از استرچ پالت هایی استفاده نمود که دارای قابلیت پیش کشش هستند و می توانند با کنترل نایلون استرچ در بسته بندی، بسیار مناسب و به صرفه باشند.
ارتفاع دستگاه استرچ پالت
دستگاه های استرچ پالت برای بسته بندی کالا ها محدودیت ارتفاع دارند و تا ابعاد و اندازه مشخصی را می توانند بسته بندی کنند. از این رو می بایست ارتفاع کالاهای مورد نظر خود که بر روی پالت قرار می گیرند را همواره در نظر بگیرید تا بتوانید بسته بندی خوبی داشته باشید.
شرایط محیط
منظور از شرایط محیط وجود فضای مناسب که دسترسی به برق داشته باشد و میزان رطوبت آن کنترل شده باشد.
خرید استرچ پالت با در نظر گرفتن این عوامل که تاثیر مستقیمی در قیمت دستگاه می گذارند می تواند راهنمایی خریدی مطمئن و درست تر باشد تا بیشترین بازدهی را از عملکرد استرچ پالت داشته باشید.

بله، یک ساله گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش

یکی از اجزای مهم دستگاه های استرچ کش، سینی آن به شمار می آید که پالت با قرارگیری بر روی آن استرچ کشی می شود. سفارش دستگاه بایستی بر اساس سایز محصولات نیازمند استرچ پیچی انجام گردد

دارای طول مناسب و پیچش منظمی در رول است. در زیر گرما و اشعه فرابنفش نور خورشید تغییر حالت نمی دهند. از چسبندگی ومقاومت کشسانی بالایی برخوردار است.

نایلون استرچ نوعی نایلون شفاف است که خاصیت کششی، چسبندگی و همچنین الاستیکی دارد. این محصول از جنس پلی اتین است و برای بسته‌بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد که استفاده از آن در دستگاه‌های پالت استرچ بسیار رایج است.

انعطاف پذیری، چسبندگی بالا، شفافیت، ضخیم بودن، مقاومت در برابر پاره شدن، پایداری در برابر شرایط نامساعد جوی، زیبایی و بسته بندی تمیز، استحکام بالا، امکان خرید سفارشی، وزن و ...

تعداد بازديد : 1739
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 12
ترابی
|
1402/09/21 - 16:41
0
0
سلام قیمت استرچ پالت دوبل چقدر میشه؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/09/22 - 11:28
با سلام
استرچ پالت دوبل یک دستگاه قوی و تخصصی است که نیاز به طراحی مناسبی دارد. جهت استعلام قیمت این دستگاه با شماره تلفن 09124617975 تماس حاصل نمائید.
کیاروستا
|
1402/08/20 - 09:21
0
0
سلام ببخشید فرق میکنه که پالتی که روی دستگاه استرچ پالت قرار می گیرد چه جنسی باشه؟ فلزی یا پلاستیکی یا چوبی ؟؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:29
با سلام
به دلیل سنگی بودن کالا های چیدمان شده بر روی پالت، توصیه می شود از پالت های پلاستیکی و یا بعضا چوبی استفاده کنید که وزن سبک تری نسبت به پالت های فلزی دارند. تا به صفحه گردان استرچ پالت آسیبی وارد نشود.
بیاتی
|
1402/08/20 - 09:19
0
0
سلام دستگاه استرچ پالت تا چه ابعادی قابل ساخت است ؟ ما فضای زیادی در کارگاه نداریم
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:30
با سلام
جهت سفارش دستگاه استرچ پالت علاوه برفضای مورد نظر، می بایست کالاهایی که قرار است با استرچ پالت بسته بندی شوند را در نظر گرفت.
البته اگر تعداد بسته بندی زیادی در طی روز ندارید می توانید از استرچ پالت دستی نیز استفاده کنید.
پنجی
|
1402/08/20 - 09:18
0
0
سلام وقت بخیر برای بسته بندی سریعتر کدام دستگاه استرچ پالت را پیشنهاد می دهید؟ بسته بندی کارتن های سرنگ شرکت پزشکی.
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:32
با سلام
تمامی دستگاه های استرچ پالت امکان افزایش سرعت دور نایلون استرچ را در دستگاه دارند اما می بایست ابعاد و اندازه و نوع بسته های محصول را در نظر گرفت تا در حین بسته بندی مشکلی نباشد.
مبینا رنجی
|
1402/08/20 - 09:17
0
0
سلام برای شرکت 2 تا دستگاه استرچ پالت صفحه گردان می خواستیم. امکان فروش اقساطی هم دارید؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:32
با سلام
در مورد خرید شرایطی می بایست با شرکت در ارتباط باشید.
رضایی
|
1402/08/20 - 09:16
0
0
سلام شما نایلون استرچ دستگاه استرچ پالت هم تولید می کنید؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 11:33
با سلام
خیر. نایلون استرچ در شرکت تولید نمی شود. جهت تهیه نایلون استرچ استاندارد دستگاه های استرچ پالت می بایست از شرکت های تامین کننده خریداری نمائید.
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp