شیرینگ پک

شیرینگ پک


شیرینگ پک: قیمت دستگاه شیرینگ پک بسته به نوع و ساز و کار آن متفاوت است. دستگاه شیرینگ پک از نظر طرز کارکرد و مصرف برق به دو دسته دستگاه شیرینگ پک تونلی و دستگاه شیرینگ پک کابینی تقسیم می شوند. واژه انگلیسی شیرینگ به معنای کشیده شدن است. شیرینگ پگ به نوعی بسته بندی اطلاق می شود که پوششی از جنس پلاستیک نازک و شفاف به نام نایلون شیرینگ دور کالا کشیده می شود تا ضمن بسته بندی و نگهداری چند محصول در کنار هم، آن را هم از مواردی چون آب و گرد و خاک محافظت کند. البته نام صنعتی و اصلی دستگاه شیرینگ پک است.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی می توانید با شماره  09124617975  تماس بگیرید.


شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک چیست

دستگاه شیرینگ پک به عنوان یکی از بهترین دستگاه های بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف معرفی می شود. بسته بندی شیرینگ پک دارای ویژگی‌های متنوعی است که شامل موارد زیر می‌شود:
  1. انعطاف پذیری: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک قابلیت تنظیم ابعاد و اندازه بسته بندی را دارد و به راحتی قابل تنظیم است.
  2. سرعت بالا: این دستگاه دارای سرعت بسته بندی بالا است که امکان بسته بندی سریع و به موقع محصولات را فراهم می‌کند.
  3. دقت بالا: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک دارای دقت بالایی در بسته بندی محصولات است که از هدر رفت مواد و ضایعات جلوگیری می‌کند.
  4. قابلیت اتصال به خط تولید: این دستگاه قابلیت اتصال به خطوط تولید را دارد و می‌تواند به صورت اتوماتیک با سایر دستگاه‌ها هماهنگ شود.
  5. ساختار محکم: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک دارای ساختار محکم و با کیفیت است که از خراب شدن و خورد شدن در طول زمان جلوگیری می‌کند.
  6. قابلیت استفاده آسان: این دستگاه دارای سیستم‌های کنترلی ساده و قابل فهم است که استفاده از آن را برای کاربران آسان می‌کند.
  7. هزینه مناسب: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک دارای هزینه مناسبی است که با توجه به قابلیت‌ها و عملکرد آن، اقتصادی به نظر می‌رسد.

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی در کارخانجات برای بسته بندی محصولات با راندمان تولید بالا استفاده می شود. عمده ترین استفاده از این دستگاه در بسته بندی بطری های نوشیدنی است، با استفاده از این دستگاه می توان با نایلون شیرینگ به سادگی بطری های نوشیدنی را پک های بزرگ و کوچک بسته بندی کرد.

خرید دستگاه شیرینگ پک

شیرینگ پک تونلی بسته بندی دارای تونل عایق شده با پشم سنگ است. این عایق باعث می شود تلفات حرارتی کاهش بسیاری پیدا کند و در مصرف نیرو صرفه جویی شود. دستگاه شیرینگ پک می تواند به صورت دوگانه سوز نیز تولید شود. استفاده از پروانه در بالای تونل سبب می شود حرارت یکنواخت به نایلون شیرینگ برخورد کرده و بسته بندی استانداردی تحویل شود. دستگاه شیرینگ پک تونلی عمدتا بصورت سه فاز طراحی می شود اما برای سایز های کوچک تر امکان ساخت آن بصورت تک فاز وجود دارد، ولی توصیه نمی شود. دستگاه شیرینگ پک تونلی عمدتا بصورت تک فاز ساخته می شود و این یکی از مزیت های (advantages) مهم این دستگاه منحصر بفرد و کاربردی می باشد.
 

مزایای دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

در صنعت بسته بندی مواد غذایی، دستگاه‌های بسته بندی با اهمیت بسیاری محسوب می‌شوند. یکی از این دستگاه‌ها، دستگاه بسته بندی شیرینگ پک است که به عنوان یک روش موثر برای بسته بندی محصولات مایع و نیمه مایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. که از مزایای آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
حفظ تازگی و کیفیت محصول
یکی از مزایای اصلی استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک، حفظ تازگی و کیفیت محصولات است. این دستگاه به وسیله ایجاد فضای خلاء درون بسته بندی، از اکسیداسیون و تماس با هوا جلوگیری می‌کند که باعث حفظ تازگی و طولانی‌تر شدن عمر محصولات می‌شود.
افزایش عمر و ماندگاری
استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک باعث افزایش عمر ماندگاری محصولات می‌شود. با حفظ تازگی و کیفیت، محصولات در طولانی‌ترین مدت زمان ممکن قابل استفاده خواهند بود که این امر به تأخیر از دست رفتن و فساد محصولات منجر خواهد شد.
جلوگیری از هدر رفت محصول
با استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک، هدر رفت محصولات به حداقل ممکن می‌رسد. این دستگاه به دلیل قابلیت بسته بندی به صورت مناسب و حفظ تازگی، باعث کاهش هدر رفت محصولات و در نتیجه صرفه جویی در هزینه‌های تولید و فروش خواهد شد.
افزایش جذابیت و قابلیت جلب توجه
دستگاه بسته بندی شیرینگ پک با قابلیت های چاپ و طراحی منحصر به فرد، منجر به تأثیر گذاری بسیار زیاد در جذب مشتریان خواهد شد.
افزایش سرعت و بهره‌وری در خط تولید
با استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک، سرعت خط تولید و بهره‌وری آن افزایش خواهد یافت. این دستگاه با قابلیت بسته بندی سریع و دقیق، به بهبود فرآیندهای تولید و کاهش زمان های تولید کمک خواهد کرد.
با توجه به مزایای فوق، استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک به عنوان یک روش موثر در بسته بندی محصولات مایع و نیمه مایع، تأثیر گذار و مؤثر خواهد بود. این دستگاه باعث حفظ تازگی، افزایش عمر ماندگاری، کاهش هدر رفت و افزایش قابلیت جلب توجه و بهره‌وری در خط تولید خواهد شد.

نمایندگی فروش دستگاه شیرینگ پک

 

دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی  بصورت نیمه اتوماتیک (semi automatic) بوده و اپراتوری آن بسیار آسان می باشد. قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی در کنار ابعاد کوچک و اپراتوری آسان باعث گردیده که مشاغل کوچک و بزرگ براحتی بتوانند این دستگاه را تهیه نمایند. از این دستگاه بعنوان دستگاه شیرینگ پک خانگی (home use shrink wrap machine) نیز می توان استفاده نمود. دستگاه شیرینگ پک کابینی در انواع رومیزی، بدون نوار نقاله و با نوار نقاله به بازار ارائه می گردند. از بهترین مزیت های این دستگاه قابل استفاده بودن این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مختلف در ابعاد و اشکال مختلف می باشد. محصولاتی مانند کتاب و مجله، انواع سوغات مانند گز، پولکی، نبات، انواع قطعات صنعتی، انواع قطعاتی که درون کارتن بسته بندی می شوند و… دستگاه شیرینگ پک تک فاز کابینی یکی از پر فروش ترین دستگاه های شیرینگ پک می باشد.

عملکرد شیرینگ پک کابینی

عملکرد شیرینگ پک کابینی بسیار ساده می باشد. در این دستگاه طاقه ی نایلون شیرینگ در سمت راست دستگاه قرار می گیرد و نحوه ی ایجاد حرارت بوسیله المنت و فن های سیرکوله هوا می باشد. با باز کردن و انتقال فیلم شیرینگ به روی میز کار، دستگاه آماده انجام بسته بندی می شود. نحوه ی انجام کار به این صورت می باشد که اپراتور پس از قرار دادن محصول درون نایلون دولا شیرینگ و انتقال به داخل کابین و تنظیم لقی های مورد نیاز از هر طرف، کابین دستگاه را خوابانده و همزمان با برش و دوخت نایلون شیرینگ بصورت L عمل شیرینگ نایلون به حول محصول نیز انجام می شود.
نوع بسته بندی در این دستگاه بصورت چهار طرف دوخت (four side seal) می باشد و زمان بسته بندی  در حدود ۸ الی ۱۰ ثانیه می باشد. در دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی امکان تنظیم دمای درون کابین و مدت زمان بسته بودن درب کابین نیز وجود دارد.

معایب شیرینگ پک کابینی

عدم توانایی شیرینگ بسته های بزرگ
عدم توانایی شیرینک نایلون های ضخیم
سرعت پایین
نیاز به اپراتور دائمی

مزایای شیرینگ پک کابینی

ابعاد کوچک
وزن کم
برق مصرفی کمتر و تک فاز
قابلیت جابجایی آسان
ارزان بودن
قابل استفاده برای محصولات و صنایع مختلف
تعمیرات و اپراتوری آسان
شیرینگ پک بسته بندی  شیرینگ پک

 فروش دستگاه شیرینگ پک 

شرکت ماشین سازی صنعت کاران مهر با در زمینه طراحی و مشاوره وساخت ماشین الات صنعتی و بسته بندی آماده همکاری با متقاضیان گرامی می باشد.دستگاههای شیرینگ پک ساخت شرکت صنعت کاران مهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به وب سایت skmsazan.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس های زیر تماس 09124617975 حاصل نمایید.
 

مطالب مرتبط: قیمت نایلون شیرینگ پک

 

انواع دستگاه شیرینگ پک کاربرد
شیرینگ پک رومیزی پک کردن محصولات کوچک
شیرینگ پک کابینی پک کردن محصولات کوچک
شیرینگ پک تونلی  پک کردن محصولات بزرگ و کوچک
شیرینگ پک دوخت دستی نیمه اتوماتیک پک کردن محصولات کوچک و متوسط
شیرینگ پک تمام اتوماتیک پک کردن محصولات بزرگ و کوچک
لیبل شیرینگ شیرینگ کردن لیبل بر روی بطری

 قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی

عوامل و فاکتور های مختلفی بر روی قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی تاثیر گذار است اما به طور کلی مدل های تونل دار دارای قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دستگاه شیرینگ پک می باشند. چون عملکرد و سرعت بهتری در بسته بندی کالاهای مختلف دارند. اما از عوامل موثر در قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی می توان به کیفیت قطعات دستگاه شیرینگ تونلی، نوع تابلو برق، ضخامت و طول نوار نقاله دستگاه، کنترل حرارت کوره، کنترل دور سرعت، ابعاد و اندازه و به طور سفارشی بودن شیرینگ پک تونلی تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی آن دارد.

بنابراین، به طور کلی باید گفت که تفاوت اصلی بین شیرینگ پک تونلی و شیرینگ پک کابینتی در نوع محصولاتی است که برای آن‌ها استفاده می‌شوند و همچنین روش بسته بندی آن‌ها می‌باشد.

قیمت دستگاه شیرینگ پک خانگی

شیرینگ پک خانگی از دیگر مدل های دستگاه شیرینگ پک است که علی رغم کوچک بودن ابعاد و اندازه آن، بسیار کاربردی بوده و برای کسب  و کارهای کوچک و خانگی بهترین گزینه است. استفاده از شیرینگ پک خانگی درقنادی ها، لوازم التحریر، رستوران ها و... بسیار به چشم می خورد.
دستگاه شیرینگ پک خانگی به نسبت دستگاه های دیگر دارای قیمت های مناسب تری هستند اما شیرینگ پک های تونلی، کابینی، دو گانه سوز و... به دلیل ظرفیت و حجم تولید و همچنین تکنولوژی به کار رفته در آن ممکن است با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه شوند.

قیمت دستگاه شیرینگ پک    دستگاه شیرینگ پک  

 قیمت روز دستگاه شیرینگ پک

قیمت روز دستگاه شیرینگ پک را می توانید از شرکت صنعت کاران مهر استعلام بگیرید. لازم به ذکر است قیمت دستگاه با توجه به نیاز شما در امر بسته بندی محصولات مورد نظر شما، و این که از چه مدل شیرینگ پک استفاده کنید، متفاوت می باشد.
البته بعضی از مجموعه های صنعتی اقدام به فروش دستگاه شیرینگ پک دست دوم در بازار می کنند که دارای قیمت های متفاوتی هستند.چنانچه قصد خرید دستگاه شیرینگ پک کارکرده را دارید می بایست از عملکرد درست و بی نقص دستگاه مطمئن شوید تاا پس از خرید و در حین استفاده به مشکل و یا خرابی از قبل بر نخورید.


شیرینگ پک

کاربرد دستگاه شیرینگ پک

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک برای بسته بندی مواد غذایی و محصولات مانند شیرینی، کیک، نان، بیسکوییت و ... استفاده می شود. این دستگاه به طور خاص برای بسته بندی محصولاتی که باید در بسته های فردی یا مجزا قرار بگیرند، مناسب است. این دستگاه با استفاده از فیلم های بسته بندی مخصوص به محصولات، آن ها را در بسته هایی شکیل و جذاب می بندد و در عین حال به آنها حفاظت می کند. در نتیجه، استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک موجب افزایش عمر محصول، جلوگیری از خراب شدن و آلوده شدن آنها می شود و همچنین بهبود در برچسب زدن و تبلیغ محصول نیز فراهم می کند.
باید گفت که دستگاه بسته بندی شیرینگ پک که به عنوان یک دستگاه هوشمند و خودکار شناخته می‌شود، در صنایع مختلف برای بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای دستگاه بسته بندی شیرینگ پک در صنایع عبارتند از:

1. صنایع غذایی: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک برای بسته بندی محصولاتی مانند قند، شکر، آجیل، خشکبار، بیسکویت، چاشنی‌ها، محصولات لبنی، محصولات نانوایی و غیره استفاده می‌شود.

2. صنایع دارویی: این دستگاه برای بسته بندی قرص‌ها، کپسول‌ها، شربت‌ها، ناخنک‌ها و سایر محصولات دارویی استفاده می‌شود.

3. صنایع بهداشتی و آرایشی: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک می‌تواند برای بسته بندی محصولاتی مانند صابون‌ها، شامپوها، کرم‌ها، لوسیون‌ها، عطرها، محصولات آرایشی و غیره استفاده شود.

4. صنایع خانگی و لوازم شخصی: در این صنایع می‌توان از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک برای بسته بندی محصولاتی مانند لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، لوازم کامپیوتری، لوازم بازی، لوازم ورزشی، لوازم تزیینی و مورد بسته بندی دیگر استفاده کرد.

5. صنعت‌های مواد شیمیایی: دستگاه بسته بندی شیرینگ پک برای بسته بندی محصولات شیمیایی مانند رنگ‌ها، رزین‌ها، آبرنگ‌ها، گرانول‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

6. صنایع کشاورزی: این دستگاه به ویژه برای بسته بندی محصولات کشاورزی مانند دانه‌ها، بذرها، خوراک دام و طیور، محصولات باغی و غیره استفاده می‌شود.

همان طور که بیان شد، از جمله مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک در این صنایع، افزایش کارایی و دقت در بسته بندی، کاهش هزینه‌ها و زمان بسته بندی و حفظ کیفیت و تازگی محصولات است.

سوالات متداول

ساخت دستگاه شیرینگ پک

قیمت دستگاه شیرینگ کوچک

تولید کننده دستگاه شیرینگ پک در کرج

یک ساله گارانتی شرکتی و ده سال خدمات پس از فروش

جلوگیری از نفوذ رطوبت و تخریب کارتن و افت قیمت محصول حمل و نقل و جابجای سریعتر، راحت تر و امن تر زیبا و شکیل تر شدن بسته بندی جلوگیری از شکستن، ترک خوردگی و یا لب پر شدن محصول (به جهت کیپ شدن و ایجاد یک پارچگی در بسته بندی) انبارداری راحت تر و ایجاد قابلیت نگهداری طولانی مدت بدون افت کیفیت قابلیت چاپ و تبلیغ بر روی فیلم شیرینگ

صنایع غذایی یکی از صنایع اصلی است که به طور کامل به شیرینک پک به عنوان یک روش بسته بندی وابسته است و از ماشین آلات ویژه آن برای کاهش هزینه ها استفاده می کند. بدین طریق می تواند محصولات را برای مدت طولانی تری بدون آن که به کیفیت آن ها لطمه ای وارد شود، بسته بندی نماید.استفاده از آن در صنایع غذایی مانند : صنایع کنسرو و کمپوت سازی، شیر و لبنیات، انواع نوشابه و آب معدنی، قوطی های چای، شانه های تخمه مرغ، بیسکوییت، شیرینی‌ و شکلات، غذا و…

دستگاه شیرینگ پک با استفاده از نایلون شیرینگ پک که ضخیم و مقاوم می باشد، محصولات مختلف را بسته بندی می کند. لایه ای از نایلون شیرینگ به دور محصول کشیده می شود و با استفاده از حرارت کوره حرارتی دستگاه، جذب محصول می گردد.

از شیرینگ پک های ساخته شده توسط صنعت کاران مهر می توان به مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و گاز سوز اشاره کرد.

دستگاه های شیرینگ پک براساس ابعاد، چیدمان، سرعت و حجم بسته بندی هر بسته در دقیقه،طراحی و سفارش می شوند.

بله، نمونه کار های ما در ساخت شیرینگ پک برای بسته بندی محصولاتی مانند سپر خودرو در ابعاد بزرگ موجود می باشد.

برچسب ها : شیرینگ پک 
تعداد بازديد : 11453
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 24
طالب ابوی
|
1402/08/28 - 08:00
0
0
سلام ارسال به عراق دارید؟ دستگاه بسته بندی شیرینگ پک می خواستیم. برای بسته بندی جعبه های بزرگ خرما
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/28 - 09:23
با سلام
جهت بسته بندی محصول مورد نظر شما می توانید به راحتی از دستگاه بسته بندی شیرینگ پک بهره مند شوید. صنعت کاران مهر تولیدات خود را به صورت صادراتی به خارج از کشور نیز ارسال می کند.
سهرابی
|
1402/08/20 - 01:41
0
0
شیرینگ پک سفارشی با مخزن استیل می خواستیم. چند روز کاری طول می کشه ؟
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 12:31
با سلام
با توجه به پارامتر های مختلف مانند جنس بدنه دستگاه، ابعاد و اندازه مورد نظر و... ساخت شیرینگ پک تعیی نمی شود. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
میر مهدوی
|
1402/08/20 - 01:40
0
0
سلام وقت بخیر قیمت دستگاه شیرینگ پک سفارشی با تونل بزرگ به چه صورت است؟ ممنون میشم به ایمیل ام اطلاع دهید
پاسخ ها
گروه صنعت کاران مهر
|
1402/08/20 - 12:32
با سلام و وقت بخیر
امکان ساخت شیرینگ پک با تونل بزرگ برای بسته بندی کردن قطعات بزرگ وجود دارد. فقط می بایست نایلون شیرینگ آن را نیز سفارش دهید.
قیمت با برآورد قطعات به کار رفته و سفارشی بودن کار تعیین می گردد.
محمد مهدوی
|
1401/06/22 - 13:46
0
0
قیمت شیرینگ برای بسته بندی سپر خودرو چقدر میشه؟ قابل سفارش هست؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/26 - 07:47
با سلام
جهت اطلاع از قیمت دستگاه شیرینگ پک برای محصول مورد نیاز خود با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.
با تشکر
کریمی نژاد
|
1401/06/22 - 12:19
0
0
سلام یک سوال اشتم امکان بازدید از دستگاه های شیرینگ پک ساخته مجموعه شما به صورت حضوری هست ؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/26 - 07:48
با سلام
جهت هماهنگی بیشتر با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
با تشکر
صفری
|
1401/06/15 - 23:33
0
0
سلام قیمت شیرینگ گاز سوز رو میخواستم اعلام می کنین
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/19 - 10:38
با سلام
جهت دریافت لیست قیمت انواع شیرینگ ساخت صنعت کاران مهر با شماره تلفن 02634817497 تماس حاصل نمائید.
با تشکر
مقدادی
|
1401/06/15 - 10:57
0
0
سلام برای یک مجموعه تولید شلنگ پلاستیکی، شما کدوم یکی از دستگاه های شیرینگ پک را پیشنهاد می کنید که مناسب بسته بندی محصولات ما باشد ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/19 - 10:41
با سلام
نمونه دستگاه های شیرینگ پک تولیدی ما از نوع حرارتی و تونلی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09124617975 تماس حاصل نمائید.
با تشکر
کریمی
|
1401/06/13 - 09:56
0
0
با سلام و عرض ادب زمان ساخت دستگاه شیرینگ تونلی چقدر طول می کشه ؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/06/15 - 10:44
با سلام
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.
با تشکر
جاویدی
|
1401/05/22 - 21:51
0
0
قیمت شیرینگ پک نیمه اتوماتیک چند هست؟ برای محصولات دارویی.
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/05/24 - 08:38
با سلام
جهت اطلاع از قیمت دستگاه مورد نیاز خود با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
باتشکر
صالحی پور
|
1401/05/17 - 16:43
0
1
شیرینگ قطعات خودرو سفارشی میخواستم 09333125852
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
1401/05/22 - 08:57
با سلام
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09124617975 تماس بگیرید.
با تشکر
عباس هاشمی
|
13100/02/1 - 15:03
0
6
دستگاه شیرینگ پک تونلی در چه ابعادی قابل طراحی می باشد؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
13100/02/1 - 15:05
 با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا با شماره ی 09124617975 تماس حاصل نمایید.
محمد عباسی
|
13100/01/1 - 11:33
0
7
سلام قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی اتومات چند در میاد؟
پاسخ ها
صنعت کاران مهر
|
13100/01/2 - 14:22
با سلام و احترام
لطفا با شماره ی 09124617975 تماس حاصل نمایید.
نظرات كاربران :
 
 
آدرس : کرج،خرمدشت،خیابان شهید اصغر ناصر خاکی،شهرک صنعتی البرز،آخرین سوله سمت چپ،درب آبی بزرگ
همراه : 09124617975
 تلفکس: 02634817497
info.skmco@yahoo.com
09191949402 : whatsapp